Şimdi Ara

Otomatik Max. 50.000TL Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ailecek kullanabileceğimiz max. 50.000TL olacak dizel yada benzinli otomatik bir araç bakıyorum. Dizel araç tercihimdir fakat yakıtına göre benzinli de olabilir.

Şu ana kadar ;

• Opel Astra 1.4T (Benzinli Otomatik)
    • Hyundai Accent Blue 1.6 (Dizel Otomatik)

seçeneklerini değerlendirdim. Çok farklı tavsiye gelmez ise bunlardan birisini alacağım. Siz ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badboyx -- 27 Şubat 2016; 0:51:22 >

• EDC'li bir Fluence
  • EDC megane
  • C4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • caspento kullanıcısına yanıt
    Hocam Fluence'ler hoşuma gitmiyor :(
  • tsclub53 kullanıcısına yanıt
    Edc Megane III +1
  • hmm Accent Blue 'yu kimse tavsiye etmiyor mu ben baya kafaya koymuştum. Megane'ı inceleyim bakalım.
  • 50.000TL ye km si az olan Megane III yok maalesef. 50bin km nin altında ve boyasız vs istiyorum. En az 10bintl daha koymam gerekiyor
  • Dizel otomatik C4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyx

50.000TL ye km si az olan Megane III yok maalesef. 50bin km nin altında ve boyasız vs istiyorum. En az 10bintl daha koymam gerekiyor

E hocam sizde 50 binde istemeyin 100 olsun 110 olsun bakımlı olduktan sonra ne olacak, bence ya kriterleriniz ya da fikirleriniz değişmesi lazım, yoksa zor bu rakama.
  • c4 tavsiye edebilirim
  • Fikrimi değiştirdim. Dizel değil benzinli otomatik almaya karar verdim. 55bintl ye bayisinden sıfır opel corsa enjoy 1.4 otomatik teklif ettiler. biraz pazarlıkla 53bin e alabilirsem onu alacam.

her arabayla ilgili her türlü yorum var. linea almak istiyorum biri "o arabaya binilmez" diyor hemen altında başka biri "bindiğim en rahat araba" diyor. ne yapacağımı şaşırdım.

Düne kadar Hyundai Accent Blue almayı düşünüyordum "kağıt gibi araba", "konfor sıfır" vs gibi yorumlarda arabadan soğudum.

Şimdilik opel corsa gibi düşünüyorum bakalım nolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyx

Fikrimi değiştirdim. Dizel değil benzinli otomatik almaya karar verdim. 55bintl ye bayisinden sıfır opel corsa enjoy 1.4 otomatik teklif ettiler. biraz pazarlıkla 53bin e alabilirsem onu alacam.

her arabayla ilgili her türlü yorum var. linea almak istiyorum biri "o arabaya binilmez" diyor hemen altında başka biri "bindiğim en rahat araba" diyor. ne yapacağımı şaşırdım.

Düne kadar Hyundai Accent Blue almayı düşünüyordum "kağıt gibi araba", "konfor sıfır" vs gibi yorumlarda arabadan soğudum.

Şimdilik opel corsa gibi düşünüyorum bakalım nolcak

opelin corsası çok rahat hyundai blue takır tukur ?

ilk önce ikisini de test edin hyundai yi daha çok seversiniz.

kağıt gibi bir araba olsa dünya geneli satılır mı bu araç ? amerika dahil adamların yapmadığı test ve güvenlik yasası yok bence ilk kullanın sonra karar verin

• Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım peki bi sıralama yapsan;

• Hyundai Accent Blue (Dizel Otomatik)
    • Opel Astra 1.4T Benzinli Otomati
    • Opel Cosra 1.4 Enjoy Benzinli Otomatik
    • Peugeot 1.2 Benzinli Otomatik

dersem sıralamasını nasıl yaparsın ?
  • hacim önemli değil hot htcb kullanırım derseniz, fabia öneririm. Sıfır Kız gibi. Ayrıntısına girmicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 27 Şubat 2016; 14:42:54 >
  • 2. El temiz Accord arabaya binersiniz tenekelere değil...

• Accord'ların 50bine temizini ve az km yapmışını bulmak kolay değil. Fabia'yı daha önce kullanmıştım yeni versiyonları nasıl bilmiyorum ama ben 2011 kullanmıştım çok kötüydü
  • Fiat Linea Lounge 1.3.MJ alacam herhalde. 54bine. arabada herşey var konfor da vardır herhalde. Bu arada otomatikten de vazgeçtim :(
  • Hocam benzinli almayın büyük hata yaparsınız. 2.el Lancia Delta bakın araba da herşey var be tam aile arabası.

•  Otomatik Max. 50.000TL Araç Tavsiyesi

arkadaşlar istediğim kriterleri sıraladığımda yukarıdaki resim çıkıyor ortaya. Sizden rica ediyorum başka araç önermeyin kafam çorba gibi oldu. Bu araçlardan hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz ?

Not: yukarıdaki araçların hepsi dizel otomatiktir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.