Şimdi Ara

otomatik araç tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 90-100 bin lira arası 2. el hatchback otomatik araç arıyorum ama beynim yandı kararsızım. daha önce 1.6 astra turbo vardı şanzıman sorunu yaşadım üstüne süspansiyonları sertti sonradan değişmiş olabilir.
    aradığım özellikler uzun yolda yormayan, şehir içi bozuk yollarda rahatsız etmeyen, otomatik şanzımanı çok sorun yaratmayacak.

bir sürü test videosu izledim araştırdım kafam iyice karıştı, yorumu olan yol gösterecek arkadaşlar olursa sevinirim.

• opel astra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yine 308 diyeceğim, tam otomatik eat6 dizel alınabilir o paraya, ya da mazda3 olabilir o da tam otomatik sorunsuz sıkıntısızdır.

• otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Bugün makyajlı kasayı inceledim, hakikaten çok güzel araç, farkını belli ediyor. Tasarımı, kalitesi, işçiliği mükemmel.
  • Sıfır Civic HB Sport.
  • Superb Hb sayılabilir aslında.

Uzun yolda rahat ettirir,

Şehir içinde de konforludur.

Şanzumanına çok iyi diyemem, çift kuru kavramalı dsg.

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

• bekkonetto B kullanıcısına yanıt
    DS4 çok mantıklı.

Hatta DS5 bile değerlendirilebilir.

Ama Mazda ve Ds gibi markalara bakılır bakılır bakılır

Yine gidip vw alınır.

https://www.sahibinden.com/citroen-ds-5/otomatik,yari-otomatik?price_max=111111#/

otomatik araç tavsiye

otomatik araç tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 26 Mayıs 2017; 20:13:3 >

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    alacağım aracı en fazla 3 yıl kullanıp sonrasında suv almayı planlıyorum daha önce giulietta gibi piyasası az olan bir araç kullandım farklı olması performansı ve yol tutuşuna hayrandım ama satarken zorlandım, mazda ve ds lere çok bakıyorum :) ama satarken endişelerim var.
  • IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    civic hatchback görüntü olarak çok abartı geliyor daha sade yapsalar keşke, aile için iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacilis

alacağım aracı en fazla 3 yıl kullanıp sonrasında suv almayı planlıyorum daha önce giulietta gibi piyasası az olan bir araç kullandım farklı olması performansı ve yol tutuşuna hayrandım ama satarken zorlandım, mazda ve ds lere çok bakıyorum :) ama satarken endişelerim var.

Bence iki iş yapma,

Şimdiden Suv al.

Skoda 1.4 ACT tsi KODİAQ 150 bg 6-dsg Active (yağlı şanzuman) 123400 tl.

(bahsettiğin gulietta ve ds gibi araçları sıfır almamak lazım, yoksa çok değer kaybediyor, ama 2.el de uyguna alınmasında mahsur yok bence)

otomatik araç tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 27 Mayıs 2017; 3:52:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.