Şimdi Ara

Otobüste Öndeki Kişinin Koltuğu Sonuna Kadar Yatırma Sorunsalı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
219
Cevap
2
Favori
12.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: NorveçSomonu

quote:

Orijinalden alıntı: █Teoman█

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

Sende arakaya yatır domino etkisi yaratın

Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi koltuğu arkadan sars, dikkatli ol derse "göt kadar alan elim kolum çarpıyor, dua et ki başka şeylerim çarpmıyor" de..
    Bi müddet sonra koltuğun hareketi izle, sırıtarak

Umarım bir gün bana denk gelirsiniz.
    Önde ki eğer yatırıyorsa arkasında kinin de yatırmaktan başka çaresi yoktur yatırdığım halde birisi arkadan iterse ilk başta döner uyarırım dinlemezse dinlenme tesisi yada otogar çıkısında iyi bir dayak atarım ha birde senin dediğin gibi bir laf ederse olay iyice uzar.

Sen benim önümdeki koltuğa denk gel bakalım bir de hala böyle efe efe konuşabiliyormusun görelim.

Umarım bir gün denk geliriz.

İnşallah 3'ümüz bir gün beraber denk geliriz. Güzel bir müsabaka izlemek isterim.

Ben de geleyim 4 leyip okey-batak falan atarız arkada

Bu 2'si anlaşamaz , taş çalıp kavga çıkarırlar.

• Az mı eziyet çekiyorum adana-amasya arası 12 saat.insanlar bir acayip boy 1.87 sığ sığa bilirsen.o yüzden hep ya en ön yada orta kapı almaya çalışıyorum önde kimse olmasın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman 20 numarayı alıırım arkası boş :D öndeki yatırsada bende yatırıyorum sıkıntı yok
  • Hay sizin şu sorunsal kelimeniz batsin kim cikarttiysa artik

• Uçağı treni bilmem de otobüsteyken koltuğu arkamdakinin müsade ettiği kadar yatırırım yani yatırabildiğim kadar. Çünkü ne kadar dik oturursam midem o kadar çok bulanıyor beni karayolu araçları tutuyor ne yazık ki. Tabi yolun duruma aracın konforuna ve zaman göre de değişiyor. Ben yatış pozisyonuna geçince midem daha az bulanıyor.
  • Muavine söyle kadına yatırmamasini söylesin bunuda mı biz söyleyelim

• kasayi yan yatir

• Koltuğa vur . Uyutma,rahatsız et,bir şey söylerse yatırma demedim mi lan kezo de .
  • Sorsan ya akepeli ya da kürdodurlar. Ulan onu geçtim geçenlerde barzo otobüsün ortasında sümkürdü yere lanet olsun aga bu ülke ne zaman bunlardan arınacak...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

Sende arakaya yatır domino etkisi yaratın

Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi koltuğu arkadan sars, dikkatli ol derse "göt kadar alan elim kolum çarpıyor, dua et ki başka şeylerim çarpmıyor" de..
    Bi müddet sonra koltuğun hareketi izle, sırıtarak

Umarım bir gün bana denk gelirsiniz.
    Önde ki eğer yatırıyorsa arkasında kinin de yatırmaktan başka çaresi yoktur yatırdığım halde birisi arkadan iterse ilk başta döner uyarırım dinlemezse dinlenme tesisi yada otogar çıkısında iyi bir dayak atarım ha birde senin dediğin gibi bir laf ederse olay iyice uzar.

Dayak atacaksın? ama lafı duymadan önce
    Kaldı ki umarım sana denk gelirim bakalım neler oluyor, senin gibilere denk geldim lafı tarzında söyleyince afallayıp kalırlar genelde. İstisnalar kaideyi bozmaz derler, sen istisnaysan ben de seni bozarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 10 Eylül 2013; 2:41:29 >

• Bide sahil yolundan gidiyorsan cok eziyet cekersin kardesim adana-ant cok cektim 1 2 3 4 . Koltuklar candir

• Yan yatır

• Hayır ben uyumam koltukda yatırmam ama nasıl bir zihniyete sahipsiniz arkadaş? imzalı izinde alsınlarmı koltuğu yatırmadan önce ? tövbe ya
  • Arkadaki kisinin rahati bozulmasin diye koltugumu ellemem.

• Hepde bana denk geliyor böyle tipler. Boludan ANtalyaya giderken kıro adamın teki denk gelmişti önüme afedersiniz öküz herif tüm otobüse baktım onun gibi bi tane koltuğu yatıran yoktu gece olsa hadi neyse diycem adam uyuyo öğleden sonrada olmazki. Öndeki sehpayı açıyorum çay servisi olucak daha doğrusu açamıyorum. En sonunda tekme attım dönüp küfretti tam kavga edicektik muavin araya girdi otobüüsn iki farklı ucuna otturdular bizi.
  • Sormadan yaptıysa uyar eğer kaldırmazsa ağzına vur.
  • Dizini yasla koltuğa öyle bir yasak olduğunu sanmıyorum :o
  • sorunsal
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Az mı eziyet çekiyorum adana-amasya arası 12 saat.insanlar bir acayip boy 1.87 sığ sığa bilirsen.o yüzden hep ya en ön yada orta kapı almaya çalışıyorum önde kimse olmasın diye
    Malesef 9 saat boyunca bu eziyeti çektiğimi bilirim Uzun boylu olunca bacaklarında sıkışır hareket bile edemezsin. Birde gece yolculuğu oluna uyuyamazsında. Onun için ya uyaracaksın ya da hiç izin vermeyeceksin indirmesine. Otobüss yolculuğunu bu yüzden sevmiyorum. Ben arkadakini rahatsız ederim düşüncesiyle koltuğu yatırmazken önümdekinin burnuma sokması delirtiyor adamı. Bu arada sorunsal kelimesi sıfat olarak kullanılır.

• Şu sorunsal kelimesine takılan arkadaşlar neyin kafasındasınız yazmadan önce hiçbir yerle bağdaştırmadım ekşi sözlüğe bir iki kere belki girmişimdir o da üye olmak için meraktan, normal yaşam içinde duyduğum bir kelime yani bu kadar takılmanın anlamı ne buna?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.