Şimdi Ara

Oto Buzdolabı Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
7
Favori
153.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani eğer çok büyük bir ihtiyacın yoksa bence hiç bulaşma derim. Zira bizim gibi alıp içine tek bir su dahi koymamak var.
  • Çadır için kampa gittiğimde kiraladığım buzdolabı için günlük 7.5 ödeyeceğim.

10 gün kalsam 75 TL yapar.

Bunun yerine uygun hesaplı mini oto buzdolabı alsam, sadece biraz et ve kahvaltılıkları muhafaza etse yeter.

Bu işe uygun bir mini buzdolabı arıyorum.

Çadırda piknikte yolculukta kullanabilsem yeter.

Hem çakmaktan hemde şebeke elektriği kullanabilmesi tercih sebebim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Çadır için kampa gittiğimde kiraladığım buzdolabı için günlük 7.5 ödeyeceğim.

10 gün kalsam 75 TL yapar.

Bunun yerine uygun hesaplı mini oto buzdolabı alsam, sadece biraz et ve kahvaltılıkları muhafaza etse yeter.

Bu işe uygun bir mini buzdolabı arıyorum.

Çadırda piknikte yolculukta kullanabilsem yeter.

Hem çakmaktan hemde şebeke elektriği kullanabilmesi tercih sebebim.

Merhaba bu ürün tavsiye edebilirim
    http://www.reyonburada.com/urun/premier-prc-7l-7-litre-hacimli-oto-buzdolabi.aspx

• Valla anladığım en iyisi hiç almamak
  • http://www.denizdukkani.com/buzluk---sogutucu/k579

Üstteki linkte epey bir çeşit var...

Bu arada waeco hangi ülkenin ürünüdür bilen varmı ?
  • Peltierli ürünler pek bir işe yaramıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazları Antalya - İstanbul yapan biri olarak Bildiğiniz soğutucu alıp alta, yanlara ve en üste yine satılan buz kalıplarından koyuyorum. 3 kere 1er saatlik mola vermeme, her molada içini açmama rağmen buzluktan çıkanlar erimemiş oluyor. Diğer ürünlere para vermenize pek de gerek yok.

Oto Buzdolabı Tavsiyesi
     Oto Buzdolabı Tavsiyesi

Edit: Tek önemli olan 19LT yetecekse 24LTlik alın boşlukları buz kalıplarıyla kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaptorFX -- 31 Mayıs 2013; 14:42:04 >

• http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-karavan-arac-buzdolabi-115500280/detay

Bu ürün nasıl arkadaşlar iş görürmü metroda sıfırının fiyatı 149 tl,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-karavan-arac-buzdolabi-115500280/detay

Kullanan bir kaç tanıdığım var, oldukça memnunlar.

Bilgi için teşekkürler, Metro markete uğrayıp incelemek lazım.

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-karavan-arac-buzdolabi-115500280/detay

Kullanan bir kaç tanıdığım var, oldukça memnunlar.

Bilgi için teşekkürler, Metro markete uğrayıp incelemek lazım.

Üstat ılık bir suyu ya da ne bileyim kolayı soğutur mu acaba senden ricam arkadaşlarına bu soruyu sorsan,

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Yazları Antalya - İstanbul yapan biri olarak Bildiğiniz soğutucu alıp alta, yanlara ve en üste yine satılan buz kalıplarından koyuyorum. 3 kere 1er saatlik mola vermeme, her molada içini açmama rağmen buzluktan çıkanlar erimemiş oluyor. Diğer ürünlere para vermenize pek de gerek yok.

Oto Buzdolabı Tavsiyesi
     Oto Buzdolabı Tavsiyesi

Edit: Tek önemli olan 19LT yetecekse 24LTlik alın boşlukları buz kalıplarıyla kapatın.

Bu dolabı nereden , kaça bulabiliriz acil lazım böyle bir şey carrefour da 50 tl ye var ama izolasyonu nasıldır bilmiyorum.Ben soğuğu muhafaza etme amaçlı buz kalıpları ile destelemeyi düşünüyorum sizin gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig
    Bu dolabı nereden , kaça bulabiliriz acil lazım böyle bir şey carrefour da 50 tl ye var ama izolasyonu nasıldır bilmiyorum.Ben soğuğu muhafaza etme amaçlı buz kalıpları ile destelemeyi düşünüyorum sizin gibi

Bendekinin aynısını karfurdan indirim döneminde 35e mi ne görmüştüm. Benim kullandığım aile yadigarı ama o 35liklerle aynıydı. Buz kalıpları da babamın şeker ilaçlarıyla birlikte gelenlerden.

Ayrıca soğuksu için önünde çeşmesi olan aynı tip soğutucuları öneririm. İçine iki adet 1.5lt şişede dondurulmuş buz atın 12saat buz gibi su için.
  • quote:

Üstat ılık bir suyu ya da ne bileyim kolayı soğutur mu acaba senden ricam arkadaşlarına bu soruyu sorsan,

http://www.avmarketi.com/asp/product/17330/JYA24-Sogutucu-Ve-Isitici-Oto-Buzdolabi-12-Volt

Bu sitede 109 küsür. Alttaki sitede ise 219 küsür lira.

http://www.dtmmerkezi.com/And-DIs-EN-41-BOY-31-H-43-cm_88755.html#0

Aralarında özellik olarak fark varmıdır yoksa tamamen aynı ürünmüdür bilmiyorum.

Soğutma meselesine gelince çok fazla soğutma performansları yok ama ortam sıcaklığının 15-20 derece altına kadar düşüyorlar.

Yani dışarda hava ısısı 28 derece ise bu alet ısıyı 8 dereceye kadar düşürüyor.

Buda yeterli olur sanırım.

Diğer yandan termos niyetinede kullanılabilir.

Taşıma kulpu bir nevi kilitleme mekanizması görevi görüp üstteki kapağı iyice sıkıştırıyor, bu sayede termos olarakda kullanılsa sorun olmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Yazları Antalya - İstanbul yapan biri olarak Bildiğiniz soğutucu alıp alta, yanlara ve en üste yine satılan buz kalıplarından koyuyorum. 3 kere 1er saatlik mola vermeme, her molada içini açmama rağmen buzluktan çıkanlar erimemiş oluyor. Diğer ürünlere para vermenize pek de gerek yok.

Oto Buzdolabı Tavsiyesi
     Oto Buzdolabı Tavsiyesi

aynen bende bu yöntemi kullanmak istiyorum ama bu dolaplardan bulamadım. internette var mı ?

• Valla nerede buluruz .
  • Bugün metro markete gidip ürünü inceledim.

İçinde hem 220 hemde 12 volt adaptörü vardı ama önde kapak üzerinde 4 düğme değilde 2 düğme vardı.

Diğer 2 düğmenin yerleri boş üzeri kapalı.

Reyon görevlisi ile konuştuğumuzda bu ürünün extra bir soğutma özelliği yok, sadece termos gibi içerisine koyduğunuz ürünü soğuk tutar dedi.

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi soğutma özelliğinin olması için komprasörü olması gerekir dediler.

Hatta hatta görevli üzerindeki fan pc fanı gibi bir şey bundan soğutma beklemeyin dedi.

Netice olarak bana uymadı.

Çadırda kaldığımda buzdolabı kiralamamak için uygun bir ürün arıyorum ama uygun bir ürün bulamadım.

Uyanların da fiyatları yüksek.
  • Tchibo da araç buzdolabı var. Sıcak ürünü sogutmadigini biliyorum ama 3 yıl garanti ve tchibo ürünlerinin kalitesine guvendigim için düşünmeye başladım.

200tl fiyatı var.
    % 15 indirmim var 170 yapar. 10tl de yakıt hediyesi var. 160tl

Ne dersiniz?

Hem 220 hem de 12v ile çalışması çok iyi. Akşamdan takarim içi soğuk olur. Bagajdaki 12v ile de yolda bi kolaya 3tl vermek zorunda kalmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Konuyu hortlatayım :) Var mı güncel önerisi olan 12-25 lt arası çok pahalı olmayan 12 saat civarı donmuş ürünleri muhafaza etme yöntemi ,başka önerilerde olabilir strofor motorlu motorsuz vs.

Oto Buzdolabı Tavsiyesi

Bu ürün bana mantıklı geliyor.

Hem 12 hemde 220 volt ile çalışıyor.

Fiyatıda 100-200 arası değişiyor.

Hangi model hocam ?

Ben bu ürünü BİM den 55 TL almıştım.Memnun da kaldım.İyi soğutma yapması için içine kesinlikle buz aküsü koyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyzm2269

quote:

quote:

quote:

Konuyu hortlatayım :) Var mı güncel önerisi olan 12-25 lt arası çok pahalı olmayan 12 saat civarı donmuş ürünleri muhafaza etme yöntemi ,başka önerilerde olabilir strofor motorlu motorsuz vs.

Oto Buzdolabı Tavsiyesi

Bu ürün bana mantıklı geliyor.

Hem 12 hemde 220 volt ile çalışıyor.

Fiyatıda 100-200 arası değişiyor.

Hangi model hocam ?

Ben bu ürünü BİM den 55 TL almıştım.Memnun da kaldım.İyi soğutma yapması için içine kesinlikle buz aküsü koyun.

55 mi hocam keşke var mıdır hala

• Bide bu buzdolaplarinin cakmakliga takilinca cektigi akimdan isinma hatta bazen cakmakligini eritme gibi birsey oluyor. Varmi basina boyle bisey gelen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.