Şimdi Ara

ÖSYM'ye şikayet yolluyoruz TM'ciler gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
3.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz seneye haksızlık istemiyoruz herkes kendi bölümünden bir yerlere gitsin biz fen görmüyoruz diye mf seçemiyoruz onlar bütün bölümlere gidiyorlar

osym@osym.gov.tr

herkes bu adrese birer tane mail göndersin adalet mi bu ? ÖSYM'ye güveniyoruz...

• adaletsizlik degilde ne bu adam zaten matematik yapıyor ondan sonra bizden yuksek puan hukuk pdr işletmeye yerleşiyorlar bu ne ya bide eşitligi saglamaya calısıyorlardı evet gercekten tam bir eşitlik olustu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

biz seneye haksızlık istemiyoruz herkes kendi bölümünden bir yerlere gitsin biz fen görmüyoruz diye mf seçemiyoruz onlar bütün bölümlere gidiyorlar

osym@osym.gov.tr

herkes bu adrese birer tane mail göndersin adalet mi bu ? ÖSYM'ye güveniyoruz...

bizde edebiyat gormuyoz? tmde mat ve edebiyat yapmalisin biz sadece mat yapiyoz siz ikisinide yapiyosunuz,,hem fenle ne alaka ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen edbiyat gördüğümuz yokki sallamasyon sınavına girdik

• Bende TM bölümünden mezunum ama adaletli olan sistem bu sistem bence.Eğer bir MF öğrencisi, o kadar sayısal ders görüp bir de üstüne gelip seni TM de geçiyorsa bölümü o öğrenci hakediyordur açık ve net.Eleştirecekseniz genel sistemi eleştirin,sınavı eleştirin mesela.
  • quote:

biz seneye haksızlık istemiyoruz herkes kendi bölümünden bir yerlere gitsin biz fen görmüyoruz diye mf seçemiyoruz onlar bütün bölümlere gidiyorlar

osym@osym.gov.tr

Bir kuzu olarak kurda güvenmemelisin.
  • quote:

osym@osym.gov.tr

ben bunu söyleyince bana kızıyorlar herkes istediğini seçebilirmiş, 10. sınıfta dilekçe verip soruyorlar bir kere. madem hukuk pdr okuyacaktın tm seçseydin. Allahım ya deliricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

Bende TM bölümünden mezunum ama adaletli olan sistem bu sistem bence.Eğer bir MF öğrencisi, o kadar sayısal ders görüp bir de üstüne gelip seni TM de geçiyorsa bölümü o öğrenci hakediyordur açık ve net.Eleştirecekseniz genel sistemi eleştirin,sınavı eleştirin mesela.

Katılıyorum
    yapılan sınavların uygulanisindan sonuçlanmasına her seyde sorun var ama insanlar baskalarının çalışıp aldığı puanlarla bir fakülteye yerleşmesine haksız diyor garip bir durum gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: aykız208

quote:

osym@osym.gov.tr

ben bunu söyleyince bana kızıyorlar herkes istediğini seçebilirmiş, 10. sınıfta dilekçe verip soruyorlar bir kere. madem hukuk pdr okuyacaktın tm seçseydin. Allahım ya deliricem.

ya bak bende tip istiyorum gelirse hukuku hic dusunmicem zaten ama gelmezse hukuk yazacam bu benim en dogal hakkim(muh.istemiyorum)

• adam ösym ye güveniyo başta fail konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moy07

Onlarla aynı mat fazla edebiyat + tarih-coğrafya gördüğünüz halde sayısallardan daha düşük yapıyosanız o sizin mallığınız.

düşük yapmıyoruz. ayrıca biz mal falan da değiliz. adam matematiği zaten halletmiş yani matematiği çok iyi üstüne fen diye zor bir ders çalışabiliyor zeki olduklarını iddia edemem belki ama adamlar matematikte iyiler. ben tm öğrencisiyim edebiyat çok iyi geçti, ama matematiği gel gör ki 55 net yaptım. ayrıca ygsde fen yapamadım. ama sayısalcı adam gayet sosyal yapabildi, en az 15 tane de olsa yapabildi bu da ister istemez tm sıralamasını yükseltti. sonucunda beni geçti. sonra kalkıp benim alanımdan alan bir yeri seçerse bana haksızlık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

quote:

osym@osym.gov.tr

bizde edebiyat gormuyoz? tmde mat ve edebiyat yapmalisin biz sadece mat yapiyoz siz ikisinide yapiyosunuz,,hem fenle ne alaka ??

ygs de sosyqal yapabilen sayısalcı çok.
  • 14 15 yaşındaki bi çocuktan tercih yapması bekleniyor farkında mısın sende o kafayla neyi seçtiyse onda devam etsin diyosun sırf kendi çıkarlarına ters düştüğü için.Bu kafayla hukuk falan seçme zaten sen.
  • quote:

quote:

quote:

osym@osym.gov.tr

ya bak bende tip istiyorum gelirse hukuku hic dusunmicem zaten ama gelmezse hukuk yazacam bu benim en dogal hakkim(muh.istemiyorum)

en doğal hakkın olmuyor işte. fen daha zordur sosyale ve edebiyata göre bu yüzden sizin edb ve sos netleriniz iyi gelebiliyor ama bu size alan seçme olayı soruldu sen de sayısalı seçtin sayısalı seçerken hukuka gitme gibi bir düşüncen yoktu ama ne hikmetse tıp olmayınca hukuk yazabiliyorsunuz ve benim önüme benim istediğim ve hak ettiğim okula yerleşip beni kontenjandan atabiliyorsunuz.

• ÖSYM bu konuda yetkili değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuana_

14 15 yaşındaki bi çocuktan tercih yapması bekleniyor farkında mısın sende o kafayla neyi seçtiyse onda devam etsin diyosun sırf kendi çıkarlarına ters düştüğü için.Bu kafayla hukuk falan seçme zaten sen.

+1

• quote:

quote:

quote:

osym@osym.gov.tr

ygs de sosyqal yapabilen sayısalcı çok.

ya ygsde her derse 40 dk veriyolar herkes esit sende fen yapsaydin bizim mi sucumuz.benim sinifimda da sosyale hic bakmayan dolu adam vardi...

• Yoookk öylee!!

Sürekli son dakika kazığı atmaya calısıyorsunuz? OBPciler nasıl son 2 hafta yakıyordu milleti? Şimdi de siz mi ? Vicdanınıza sığıyorsa bir tek mail atın. Hesabını verirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuana_

14 15 yaşındaki bi çocuktan tercih yapması bekleniyor farkında mısın sende o kafayla neyi seçtiyse onda devam etsin diyosun sırf kendi çıkarlarına ters düştüğü için.Bu kafayla hukuk falan seçme zaten sen.

+1
    tm'den bölüm seçmeyeceğim ama şunları gördükçe deli oluyorum yaLa adam matematikde iyi yapıyorlar o zaman fen seçsin diyor bu ne saçma bir mantıktır be türkçe-matematik okuyanlar sanki mf lerle farklı matematiği görüyor.Tam fiyaskolar ya böyle birşeyi savunma yapabilen kişi kesinlikle hukuk seçmesin sonra mahkemede adam para cezasıyla kurtarılabilecekken müebbete çevirecekler davayı

• quote:

quote:

quote:

quote:

osym@osym.gov.tr

en doğal hakkın olmuyor işte. fen daha zordur sosyale ve edebiyata göre bu yüzden sizin edb ve sos netleriniz iyi gelebiliyor ama bu size alan seçme olayı soruldu sen de sayısalı seçtin sayısalı seçerken hukuka gitme gibi bir düşüncen yoktu ama ne hikmetse tıp olmayınca hukuk yazabiliyorsunuz ve benim önüme benim istediğim ve hak ettiğim okula yerleşip beni kontenjandan atabiliyorsunuz.

ben nasil edeb sos yuksek yapiyorum ya.. evt ben sayisali sectim ama sinavda senin onundeysem oncelik bendedir sende deil. bu haksizlik degildir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.