Şimdi Ara

UYKU AÇAN KAHVE ÖNERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
70.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uykunuzu en çok açan kahve hangisi yada hangi markanın hangi çeşit kahvesi? İçer içmez uykuyu açan bir kahve arıyorum ama yok sanırım öyle bir kahve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyza1176 -- 22 Aralık 2015; 1:58:45 >

• beyza1176 kullanıcısına yanıt
    bacım türk kahvesi yap iç normal kahvelere nazaran daha çok tutuyor insanı.
  • Başlığı okuduktan sonra devamını okuyamadım

Bu ne yaman çelişki anne ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35000 -- 22 Aralık 2015; 1:58:55 >
  • Nescafe extra yeni çıkan siyah poşet diğerlerine göre biraz daha iyi gibi ama en etkilisi ve zahmetlisi Türk kahvesi
    Ayrıca şunu öneririm, elma dabüyük ölçüde uyku kaçırıyor birde atıştırma(tost,sandiwch) ama geç saatlerde ne kadar doğru bilemem...
  • Çelişki nerede anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyza1176 -- 22 Aralık 2015; 2:03:43 >
  • Prowesso6 P kullanıcısına yanıt
    Onu denedim de etki etmedi ya, 30 dakika uykum gidiyor sonra yine aynı 😯

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyza1176 -- 22 Aralık 2015; 2:03:26 >
  • beyza1176 kullanıcısına yanıt
    O çok değişken bir sey ya. Bana da Türk Kahvesi çok etki etmez ama Nescafe Bol Kahve iyi açıyor uykumu
  • Kahve zaten içeriği bakımından bir uyarıcı uyku getireni imkansız . Bu seneki rakipler yine kek , mis tr yine uçuracak .
  • Açıklamayı okusan "en çok" ifadesini görebilirdin.
  • nescafe 3 ü 1 arada içiyorum en güzel kahvede bu tadı falan çok iyi
    ancak uykuyu falan açmıyor sadece psikolojik olarak sanki açmış gibi oluyor sonra tekrar geliyor.
  • Başlıktan sonrasını okumadım . Uyku sorunu için Direk kahve çekirdeğini yersen istesen bile uyuyamazsın
  • Uykunuz geldiğinde her türlü uyunuyor.
    Kahve içip üstüne uyuduğum çok olmuştur. Arkadaş da 500 ml burn içip uyumustu.
  • BuI kullanıcısına yanıt
    Orası da doğru da işte 1 2 saat daha uyuyakalmamak için arıyorum 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyza1176

Orası da doğru da işte 1 2 saat daha uyuyakalmamak için arıyorum 😊
    efes'in şu extra shotlarından içiyorum valla kafam çok iyi çalışıyor öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 22 Aralık 2015; 2:43:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-46B352547

efes'in şu extra shotlarından içiyorum valla kafam çok iyi çalışıyor öneririm

Alıntıları Göster
    bu konu iyi oldu banada lys için gerekiodu
  • adam bira önermiş...sayıyla mı gönderiyorlar sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Efendisi

adam bira önermiş...sayıyla mı gönderiyorlar sizi

çocuklara satmıyorlar dostum sen rahat ol
  • Gece 4 yeni kalktim daha dersten neyse yatıyom kahve falan hikâye önemli olan azim gençler . bu arada vip iciyom ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Efendisi

adam bira önermiş...sayıyla mı gönderiyorlar sizi

bira iyi kaciriyor ama uykuyu adam haklı.
  • Bira uyku açmaz içinde biraz alkol olsa uyku getirir diyecem de içindeki alkol elma suyu kadar... Votka viski vs. Uyku getirir.
    Neyse saçma önerileri geçelim;

İnanılmaz bir karışım var. Ama içmesi çok zor. İçebilirsen kralsın zaten.

Kolayı su bardağına döküyorsun üstüne bie tatli kaşığı türk kahvesi. İyice karıştır dibe coken kahve olursa kola ekleyerek bitir hepsini. Yok benim çoook fena uykum geliyor diyorsan turk kahvesini 1 yemek kaşıgına kadar çıkarabilirsin.

Ama dikkatli kullanın büyülü silah gibidir. Saglık sorunu olanlara ve hamilelere önerilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik tinerci -- 22 Aralık 2015; 7:30:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.