Şimdi Ara

Orjinal Serverlar ve Türk Guildleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
1
Favori
58.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guild: Revolution
    Member: 25
    Karazhan başladı her akşam bos kesiyoruz. Ama grull layr a başlamak için yeterli memberımız yok. açıkcası aslında biz alırken çok katı olarak seçici dağranıyoruz. herkezi alıp guildi doldurmaktansa 50 kişi olup en imba oyuncularla oynama taraftarıyız.

İrtibat: Aksu , Serso , Balyoz , Gurgut , Palakamuran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi targit -- 23 Mart 2007; 14:01:10 >
  • grim batol-horde

lordsofdestruction

ben bu işi biliyorum ve benden istenileni yaparım diyen paladin ve priest arkadaşlara ihtiyacımız var.....karazhan operadayız....kötü adamlar olarak juliet ve romeonun aşkına engel olmakla mesguluz (bir cogunuz bu mesajı okudugunda karazhan farmda olacak)
  • SERVER:BLADEFİST
    GUİLD:MOONSTAR
    Devilmantaya mesaj atarsanız direk alırlar sizi.
  • Last Ottomans Kaliteli,Tecrübeli druid,priest ve pala arıyor..

Bildiğiniz gibi sadece türklerden oluşan guildlerde devamlı sorunlar çıkıyor ve çoğu uzun vadeli olmuyor..
    Sadece türklerden oluşan Last Ottomans guildimiz bundan yaklaşık 6-7 ay önce kurulmuş,çok görmüş geçirmiş, tecrübeli, uzun süre kalitesini bozmadan koruyabilen nadir yaş ortalaması yüksek, oyuncuları tecrübeli ve birbirine bağlı bir Türk guildidir. Guildimiz bazı classlarda yedek olmadığı halde karazhan da az denemeyle ilk 3 bossu rahat almıştır.. şüphesiz daha da ilerliyecek.. Ancak dediğim gibi bazı classlarda yedeğimizin olmayışı raidlerimizde aksamalara neden oluyor.. O nedenle çok tecrübeli, kaliteli druid, priest ve paladin arkadaşlar arıyoruz..

Başvurularınızı, forumumuzwww.takeforum.com/lastottomans da üyelik başvurusu kısmından başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz..www.last-ottomans.co.nr ..ayrıca 25 kişilik ventrilomuz vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaddack -- 26 Mart 2007; 14:11:41 >

• YENİ AÇILAN---KARAZHAN SERVERINDE

horde olarak 62+ kişilik guildimiz var alt char almıyoruz sürekli online oyuncular ve 1-64 lvl

playerler bulunuyor sürekli party bulma şansınızz var LVL SINIRLAMASI yok guildimizde sadece türk

oyunculardan oluşuyor web site - vent çalışmalarımız sürüyor 2 aydan uzun suredır brb oyuncular

guild name TR

givenchi - simyaci- mecha-musakka-venomancer e pm atabilirsiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 2 Nisan 2007; 13:45:18 >
  • Ghostlands'te horde Türk guildi yokmu ??Değiştircem yoksa bu server'ı
  • arkadaşlar ben oyuna yeni başlıcam hangi realm e giriim sizce..?Ayrıca karakterimi baska bi server a nası aktarabilirim..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olethros -- 27 Mart 2007; 18:47:00 >
  • AUCHINDOUN serverın da horde tarafında 61 hunter char ım var. Aktif Oyuncu sayısı yüksek iyi bir türk guildi arıyorum. Suan yabancılarların cogunlukta oldugu bir guilddeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: t3

Alonsus da benım tanıdgım bırçok türk var ama sanırım forumda çok fazla yok.

Ben de Alonsus'dayım. Çok fazla giremiyorum oyuna. Kibitzer :)
  • <REVENGE>

Server= Lightbringer EU
    Faction= Alliance
    Guild hedefleri= Karazhan - Gruul's Lair (27.03.07)
    Kişi Sayısı= 50+

Merhaba,
    Guildimizin yüzde doksanı Türklerden oluşmakta,geriye kalan oyuncular yabancı fakat sadece 70lwl ve iyi oyuncuları almaktayız(yabancı olan).Şu anda Karazhan raidlerimiz düzenli olarak sürmekte.DPS warrior,Shadow ve Hybrid Priestlar öncelikli olmak üzere her class a açığız.Guildmiz server da tanınan karakterini tanıyan hem PVP hem PVE de başarılı oyunculardan oluşmakta.TeamSpeak Server ı kullanmaktayız.Raidlere katılım için bazı addonlar la birlikte zorunlu tutmaktayız.Her geçen gün sayımız artıyor.Haftaya gruul's lair e başlama düşüncemiz var.Transfer olup gelmek isteyenler arkadaşlara kapımız açıktır.

İrtibat için;
    Sercan 70lock
    Darkvane 70rogue
    Hellmaker 70paladin
    Selçuk 70priest
    Sencer 70warrior

officerlarımızdan birine /w atmanız yeterli.

sitemiz geçici olarak
    www.guildrevenge.6te.net
    te hizmet vermekte.

İlginiz için teşekkürler bol T4 lü günler dilerim =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nivoglibina -- 1 Nisan 2007; 13:59:34 >

• bana bu oyunu bula blirmisin bulursan eyer hucmunæhotmail.com dayım
  • bana da o oyunu versene
  • mrb

AUCHINDOUN serverinde alliance tarafında Türk guildi arıyorum.
    Oyundaki adım elfon, elf, rogue, lvl 27.

teşekkürler.
  • Selamlar

Chromaggus serverindaki charlarımızı baska bir servera migrate etmeyi düşünüyoruz. Şu an 4 lvl 70 arkadas türk guildi arıyoruz. Classlar WArrior, Mage, Druid ve Hunter(bunların yanında 55 shaman ve 65 mage arkadas daha var :))... WArrior haric diger classların karazhan prequestleri tamamdır. En azından karazhanda belli bir noktaya gelmiş sohbet ortamının iyi oldugu bir türk guildi arıyoruz :) msn: trmarslan@hotmail.com
    İyi aksamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_Arslan -- 31 Mart 2007; 22:09:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: M_Arslan

Selamlar

Chromaggus serverindaki charlarımızı baska bir servera migrate etmeyi düşünüyoruz. Şu an 4 lvl 70 arkadas türk guildi arıyoruz. Classlar WArrior, Mage, Druid ve Hunter(bunların yanında 55 shaman ve 65 mage arkadas daha var :))... WArrior haric diger classların karazhan prequestleri tamamdır. En azından karazhanda belli bir noktaya gelmiş sohbet ortamının iyi oldugu bir türk guildi arıyoruz :) msn: trmarslan@hotmail.com
    İyi aksamlar...

oyun içinde görüştük.açıkçası geçiş yapmanızı bekliyoruz. =)

<REVENGE>
    Sercan LwL 70 Lock
    Field Marshal of Revenge
  • Karazhan Pvp serverında sadece Türklere yönelik guildimiz var.
    35 kadar üyemiz mevcut. rahat 6-7 kişi online oluyor. genelde 30-50 arası lvllar mevcut. düşünen varsa karazhanda açmayı yetişemebilir bu lvllara.

Guild ismi: Solution

Icedearth, Battlestar, Antimod. guildimize girmek isterseniz bu 3ünden birine whisp atman yeterlidir.

herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antimod -- 3 Nisan 2007; 14:05:25 >
  • Arkadaşlar Bende Yaklasık Bir 5.5 Aylık wow oyuncusuyum. Suan için serverimdan cok pişmanım (Bu Zamana kadar Horde Oyuncusuydum) ve başka bir serverda Ally karakter açmayı düsünüyorum. Horde kısmından bıkmış usanmış durumdayım. blood Elf lerin gelmesiyle denge gelicek dene oyunu tamamen dağıtmış olan blizzard a benden kocaman bir + eğer ally kısmından bana yardımcı olacabilecek türk guildi warsa o serverda char acabilirim artık son denemelerim diyebilirim yoksa Lord Of The Rings Online'a gecicem gibi görünüyor umarım anlasabileceğim ally guildi olan bir server bulabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elshorath -- 8 Nisan 2007; 15:34:53 >
  • selam millet rp serverinde oynayanınız yokmu sha'tar mesela???
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

grim batol-horde

lordsofdestruction

ben bu işi biliyorum ve benden istenileni yaparım diyen paladin ve priest arkadaşlara ihtiyacımız var.....karazhan operadayız....kötü adamlar olarak juliet ve romeonun aşkına engel olmakla mesguluz (bir cogunuz bu mesajı okudugunda karazhan farmda olacak)

Artık curotar dayız....bu hafta oda inecek inşallah
  • LoD'un başarılarının devamını dilerim

imza : orcya

*kısa zamanda umarım tekrar aranızda olcam :)*
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.