Şimdi Ara

Orjinal Serverlar ve Türk Guildleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
1
Favori
58.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman serverinda (Sen'jin-Normal) oynamaktayız migrate düşünüyoruz. Hakeza konu ile ilgili last ottomansla da görüşmüştük ama blizzard maalesef şu an için normalden PVP geçirmiyor. Bu sebeple Normal bir ingiliz serverinda Türk arkadaşlarla birlikte oynamak istemekteyiz.

LVL 70 Troll Hunter
    LVL 70 Undead Mage
    LVL 70 Orc Warrior
    LVL 70 Undead Holy Priest (shadow u daha çok seviyorum)
    ve LVL 40 a yakın (Blood Elf Paladin - Rogue v.s.) 2 - 3 arkadaşımız daha var bizi kabul edebilecek normal serverda Horde tarafında guild aramaktayız. İlgilenenler mutlu_toker@msn.com dan ulaşabilirler. Acil geçiş düşünüyoruz hakeza almanlarla anlaşmak çok zor bu yüzden doğru düzgün instance yapamamak en büyük sıkıntımız.

Teşekkürler.
  • Selam Arkadaşlar
    WOW u daha zevkli bir hale getirmek istiyorsanız tabiki GUILD in önemi büyüktür.Sadece türklerden oluşan gırgır şamata yanında hepberaber questlerimizi yaptıgımız sabahlara kadar kendi guıldimizle dungeondan dungeona gectiğimiz güzel bir guild oluşturmayı başardık :)
    şimdilik 36 kişiden oluşan hemen hemen günün her saati en az 10 online oyuncunun bulunduğu guildimize katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz...
    Server: Karazan
    Guild : Solution
    Side : Horde
    Guild Tabard: Var
    Guild Bank : Guildimize ait banka karakterimiz Solution isimli kullanıcıdır. Guild üyeleri ihtiyacı olmayan yeşil eşyaları bu karaktere gönderir ve karakter günde yarım saat online olarak bu eşyaları guild chatte listeler. Böylece ihtiyacı olan herkese ücretsiz eşya dağıtımı yapılır.
    Guils Sitesi :http://www.rhythmind.net/solution/
    Guild Master:Ermes
    Officer:Slaya
    Officer:Antimod
    Officer:battlestar

• KARAZHAN SERVERINDE

horde olarak şuan 98 nett oyuncusu olan guildimiz var ve en cok onlıne oyuncuya sahıp guıldlerden

guıldimiz sadece türk oyunculardan oluşuyor

günün her saatinde 20+ player

--------guildimizde küfür kötü sözlerr küfür kısaltmaları kesinlikle yasaktır lvl yada kim olursa olsun en ufak küfür hakaretde guildden uzaklaştırılır-----------------

çok kişi olmak gibi kaygımızz yok az olsun ve problemsiz olsun kaynaşalım istiyoruz ...

GUILDIMIZDE VENT team speak - WEB SITESI BULUNMAKTADIR

guild name TR

givenchi - mecha-musakka-venomancer-barbarix - avare -longyan pm atabilirsiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 21 Nisan 2007; 3:02:24 >
  • Givenchi çok güzel yazmışında arkadasım. Guildin sitesinin adresini vermemişin + guild teki suan girilen instance lar hakkındada bir açıklama yapmamışın bence eksik kalmış. Bende sizin guildin üylerinden hatta ondan önceki guildin master iyim nickim Ecthelionas tı. hatırlarsan. pc yükseltmek için ara vermiştim. ama su an için ally oynamayı düsünüyorum given. horde kısmından bıktım artık...
  • Twisting Nehter Server'ında Karazhanı farm durumuna getirmiş bir guildimiz var.

Horde Guildi ve tamamen Türk guildidir.

Destination

Youtube'deki boss videolarımızdan da örnek vereyim :)

http://www.youtube.com/watch?v=S_c7U0FYNXE -- The Curator

http://www.youtube.com/watch?v=arPpcqUAews -- Shade of Aran

Artık Karazhan yapmaktan bıktığımız, kesecek yeni bosslar aradığımız için yeni elemanlara ihtiyacımız var. Nitelik olarak çok iyi oyunculardan oluşsak da sayı olarak 25menlere yetersiziz.

www.guilddestination.co.nr

Buradan başvurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Guild, migrate ile gelebilecek nitelikli oyunculara ihtiyaç duymaktadır. Şu anda spotlarımız açık hemen hemen her sınıf için. End game hedefleyen oyuncuları aramıza bekleriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 26 Nisan 2007; 13:35:22 >

• Spinebreaker'da Türk guildi arıyorum.End game veya sürekli high lvl instance yapması,pvp veya pve olması önemli değil ortam olsun yeter.O Serverda şu anda 60'ın eşiğinde olan bir arms warriorum var.60'ta pvp yapıp set dizmeyi düşündüğüm için lvl'yi takıntı yapan guild sarmaz pek beni.Ortam olsun muhabbet olsun yeter...
  • Karazhan PvP Realm
    (for Horde)
    Türk Guildi
    Yeni Kurduk 50 üye mevcut

http://wow.sosaria.gen.tr - guild sitemiz

Katılmak isteyenler Parasite yada Battlestar nickli Oyunculara Whisper Atabilir
  • Eğer lvl 70'sen ve genelde neden bu Türkler kendi aralarında anlaşamıyo kibirden,kıskançlıktan,alınganlıktan,kavgacı tarzdan dolayı bir türlü başarılı bi topluluk olamıolar die çıldırıosan ve bu tür zayıf şeylerden uzak bi Türk topluluğu arıyosan,item kavgasından uzak,guildin anafikri dostluk olan,yardımsever,düzeyli muhabbeti, raidi,instance dahil alçakgönüllükle ve azimle savaşanları arıyosan,iyi birer dost olan,(reel hayat da dahil)hedefleri olan Türk grubunu arıyosan,item derdi önemli değil başarı itemi elbette getirir diyosan ,hazır yiyici değilsen,bazen buluşup guildçe biraları lıkır lıkır göbeğe indirmeyi seviosan:),online saatlerimde fena deildir diyosan,eğlenmeyi ve macerayı seviyosan,klasımda yetenekliyim en azından gayretim var diyosan,bölgelerden en azından yarısında reveredim diyosan,bir şeyi başardıktan sonra ventrilodan,atılan sevinç naralarını duymak istiyosan,artık bizede karazhan ve heroic instanceleri farma bağlamış SORROWBRİNGERS'a hoşgeldin demek düşer.

Realm:Burning Blade (Alliance)
    Guild :SORROWBRINGERS

irtibata geçebileceğiniz isimler Daimon,Azzazil,Drusial,,,,

email :cenoner@hotmail.com

***sadece lvl 70ler ve outland bölgelerinde en azından yarısında revered olmuş klaslar alınılacaktır(paladin ve priestler klaslarında kontenjan sınırlıdır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signec -- 14 Mayıs 2007; 9:49:40 >

• Selam Arkadaşlar
    WOW u daha zevkli bir hale getirmek istiyorsanız tabiki GUILD in önemi büyüktür.Sadece türklerden oluşan gırgır şamata yanında hepberaber questlerimizi yaptıgımız sabahlara kadar kendi guıldimizle dungeondan dungeona gectiğimiz güzel bir guild oluşturmayı başardık :)
    şimdilik 36 kişiden oluşan hemen hemen günün her saati en az 10 online oyuncunun bulunduğu guildimize katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz...
    Server: Karazan
    Guild : Solution
    Side : Horde
    Guild Tabard: Var
    Guild Bank : Guildimize ait banka karakterimiz Solution isimli kullanıcıdır. Guild üyeleri ihtiyacı olmayan yeşil eşyaları bu karaktere gönderir ve karakter günde yarım saat online olarak bu eşyaları guild chatte listeler. Böylece ihtiyacı olan herkese ücretsiz eşya dağıtımı yapılır.
    Guils Sitesi : http://wow.sosaria.gen.tr
    Guild Master:Ermes
    Officer:Slaya
    Officer:Antimod
    Officer:battlestar
    Officer:parasite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermess -- 14 Mayıs 2007; 15:35:45 >

• Warzone

Grim Batol - Horde

Sadece deneyimli ve saygılı kişilerle buluşmak istiyoruz.

İkinci haftamız Karazhan da ve Prince Down...

Başvuru veya bizi tanımak için...

www.guild-warzone.com
  • dread prince'i kestiniz demek :) gz :)
  • Magtheridon da oynayan varmı ?
  • Var ama turk guildi bulumuyor Magtheridon'da
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

dread prince'i kestiniz demek :) gz :)

evet artık farm a bağlamaya çalışıyoruz...ve member sayımız artarsa 25 man lere başlayıp hrkesi tier ını tamamlamasını bekleyeceğiz...
  • burning legion serverında 2 arkadasız ikimize lvl 40 ız ben shaman dier arkadas worrior nicklerimiz zulfikar ve karid mesleklerimiz yuksek ve al akir serverında 70 charlar var yani hızlı lvl atlarız msglerinizi bekliorum.
  • BURNİNG STEPPES DE OYNUYORUM BİLDİĞİNİZ YADA BULUNDUĞUNUZ TÜRK GUİLDİ VARSA YAZARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ GÜNLER!!!!!!!!! ( alliance )
  • Selamlar arkadaşlar Argent dwn rp servernda ne druidim var karazhan yapan bi guild arıyorum teufel007@hotmail.com ulaşırsanız yada pm ile ulaşabilceğim isim verirseniz sevnirim...
  • Selam arkadaşlar AUCHINDOUN EU serverinda yeni turk horde guildi kurduk. Su anda 41 uyemiz var ve yakinda raidlere başlamayi dusunuyoruz. Priest ve Druid agirlikli olmak uzere her classtan oyunculari bekliyoruz. Oyunda bana whisp atarak ulasabilirsiniz. SRF lvl 70 Orc Hunter
  • oncelikle tum wow oyuncularina selamlar. bende sonunda knight adli oyunda gecirdigim onca zamanin bosuna oldugunu anlayip gecen hafta wow a basladim ve bc ide aldim. DRAGONMAW adli serverdayim ve lvl 20 warlock um var kisa zamanda oynanabilir bi lvl a gelecegimden suphem yok. derdim ise konu basligimizda oldugum gibi turk oyuncularla bu oyunun zevkini yasayamamak ve bi turk guildi bulamamam. dragonmaw serverinda oynayan arkadaslarim varsa ve benle irtabata gecen olursa cok sevinirim. ayrica yeni bi oyuncuya hangi serveri onerirsiniz herkese iyi oyunlar...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.