Şimdi Ara

Orjinal Serverlar ve Türk Guildleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
1
Favori
58.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm burning legionda undead warlock açtım 20.lvl şu an 1-2 türk arkadaşım var fakat guild bulmadım henüz
    horde tarafında yeni başlamış olanlar veya guildi olanlar bana mesaj atabilirmi nick : quera
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tècnics

Merhaba arkadaşlar, Oyuna yeni basladim bir çok online oyunlarda acc var ama wow başlamam gerekdiğini düşündüm ve şimdi sizden istihramım "TÜRK GUILD" bu başlık gerçekden guzel olmuş gerekli kişiler bulmak istedikleri arkadaşlarımızı bulabilecekler... lütfen bana ulaşmanızı istiyorum 2 aydır acc duruyor ole boşu boşuna kimse olmadıgı için pek oynamakda istemiyorum ben türk arkadaşlarımızı bekliyorum...

msn
    (ezkalay@zahidemre.com)

Hocam yerinizde olsam oyunu oynamaya baslardim, cunku siz turk guildi bakiyim derken bi yandan da lvl up olursunuz bu sekilde, en azindan raid yapan bi turk guildi kurulursa ona girersiniz falan. Veya oyunda daha katedeceginiz cok yol var, ogreneceginiz cok sey var, vallahi ilk karakterimi yarattigimda sifirdan oyun cok komplike gelmisti. Tekbasiniza lvl 70 olursunuz en gec 3 ay icinde.

• Eu Auchindoun The Pendik Guildi

Server yeni acıldı yeni baslayan arkadaslara tavsiye ederim burda baslamalarına...

Guild horde tarafındadır gelmek istiyen arkadaslar Joaquin yada Nehire pm atsınlar zaygılarımla..

Guildimiz yardımlaşma amacıyla kuruldu yeni gelen arkdaslara oyunda herturlu yardım yapılacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joaquin -- 15 Şubat 2007; 19:31:53 >
  • EU Xavius serverında Our Crew isimli horde guildi kurulmuştur.Amacımız wow oyununu daha eğlenceli bir şekilde oynamakdır.Şuan alımlarımız dewam etmekdedir.raidlerimizde ventrilo kullanmakdayız.
    ayrıntılı bilgi icin web sayfamızwww.bizimtayfa.org herkese iyi eğlenceler
  • arkadaslar ally level 70 priest veya paladını olanlar...

ahnqiraj serverında ally tarafında karazhana gırmıs guıldımız var...fakat her classın yerıne gecebılcek adam varken paladın ve prıest acıgımız resmen sırıtmakta...

acıl olarak mıgrate yapmayı dusunen ve dırekt karazhana gırmeye nıyetı olan adamlara (4) ıhtyacımız var...2 paladın ve 2 prıest dwarf human farketmez..

karazhan pre q sunu yapmamıs olsada olur gelın bız hallederız...

eger ılgılenen varsa bılmesınde fayda var geldıgınız anda maın prıest yada paladın olcaksınız...yedekde bekleyen degıl... actıve olmanızda onemlı...tıer 4 u dırekt almak ıstıosanız ve gayret gosterıp oynamak nıyetınız varsa bana pm atın...

guıldın adı : chaos theory... herseyımız mevcut o kısımları takmayın sız gelın oynunuza bakın..

2 PRİEST : OPEN

2 PALADIN : OPEN...

gereklı adamlar bulundukca burayı edıtlerım bolelıkle kımse bosuna pm atmaz..

hadı ıyı oyunlar herkeze...

• quote:

Orjinalden alıntı: anzorat

arkadaslar ally level 70 priest veya paladını olanlar...

ahnqiraj serverında ally tarafında karazhana gırmıs guıldımız var...fakat her classın yerıne gecebılcek adam varken paladın ve prıest acıgımız resmen sırıtmakta...

acıl olarak mıgrate yapmayı dusunen ve dırekt karazhana gırmeye nıyetı olan adamlara (4) ıhtyacımız var...2 paladın ve 2 prıest dwarf human farketmez..

eger ılgılenen varsa bılmesınde fayda var geldıgınız anda maın prıest yada paladın olcaksınız...yedekde bekleyen degıl... actıve olmanızda onemlı...tıer 4 u dırekt almak ıstıosanız ve gayret gosterıp oynamak nıyetınız varsa bana pm atın...

guıldın adı : chaos theory... herseyımız mevcut o kısımları takmayın sız gelın oynunuza bakın..

Gercekten guzelmis, priestimi bi turlu level yapmaya kasamadim, 70 rogue mainimle de da kendi guildimde karazhana gireli cok olmadi. Vallahi boyle turk guildlerin olmasi mukemmel bisey, basarilar size.

• Varmı Horde tarafında shaman class eksiği olan karazhan farm guildi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anzorat

arkadaslar ally level 70 priest veya paladını olanlar...

2 PRİEST : CLOSED

2 PALADİN : CLOSED

ılgı ıcın tessekurler...

• yeni başlayacagım horde tarafında türklerin oldugu server istiyorum ne önerirsiniz bl den baska?
  • grim batol , xavius
  • quote:

Orjinalden alıntı: srfgnr

yeni başlayacagım horde tarafında türklerin oldugu server istiyorum ne önerirsiniz bl den baska?

bız karazhandayız horde beklerız 25 kısıyız ve turk cok teamspeak - vent kullanımını acıcam lvl 50+ oldugumuzda cok yenı 1 server beklerız...
  • MErhabalar arkadaşlar bir wow denemesi daha yapmak üzereyim hatta yaptım :) burnin crusadeyi satın aldım ama her zamanki fiyasko ile karşı karşıya kaldım yaw bir türk bulamiyorum bu oyun nasıl Türkiyeden hit aliyor deniyor onuda anlamiyorum her türlü online oyunda yığınla türk varken wow u eskidende hatırlarım bulamamıştım şimdi Burning crusade'nin orjinal realmlerinden birine girdim burdada türk yok ki çokta fazla realm yoktu realm liste buna rağmen rastlamadım kimseye hiçmi kimse Orjinal BC almadı? yada aldıysalar hangi realmdesiniz bu online oyunlar yanlız başına zevk vermiyor insana mal mal haritada gezmekki uçsuz bucaksız açık konuşmak gerekirse local bir pc oyunundan farksız oluyor. İngilizce biliyorum ama yinede arkadaşımın türk olması taraftarıyım yokmu bu kangren vakaya bi çare?
  • Arkadaşlar varmı karazhan farm yapan shaman a yeri olan sağlam bi guild?
  • Herkes karazhan diyo bende karazhan realmine geçtim bu oyunda oldukça newbie yim arkadaşımda yok nerden nereye nasıl gideceğimi bile bilmiyorum aylak aylak gezmenin dışında bir kaç quest ile lvl atlayabildim Hordeler arasında iyi bir yardımlaşma muhabeti varmış diye horde olduk :) yokmu bi hayır sever horde bu kardeşine bi el atı versin :) Yanlız takılmak çok sıkıcı oluyo yardım etmese bile bir arkadaş olması oyunun online oldugunu hatırlatiyor diğer türlü harita çok büyük bir real player ile karşılaşmam saatler sürebiliyor dolayısı ile yerel 1 oyun oynuormuşum hisine kapiliyorum yanlız başıma arazide dolaştığım için. Tabiki kimse bana oyunu öğretmek yardımcı olmak zorunda değil ancak arkadaşlar böyle bir derdim var ve WoWu birakmak istemiyorum daha öncelerden defalarca birakip başladım bu yüzden. Biliyorumki ilerleyen levellerde illaki böle ekip halinde guildce maceradan maceraya akabilme olanağı sunuyor wow diğer oyunlara göre. Bu yüzden oyunda tutunmak için elimden gelen eforu harciyorum. Bi görüş bildirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Core0x7bf2

Herkes karazhan diyo bende karazhan realmine geçtim bu oyunda oldukça newbie yim arkadaşımda yok nerden nereye nasıl gideceğimi bile bilmiyorum aylak aylak gezmenin dışında bir kaç quest ile lvl atlayabildim Hordeler arasında iyi bir yardımlaşma muhabeti varmış diye horde olduk :) yokmu bi hayır sever horde bu kardeşine bi el atı versin :) Yanlız takılmak çok sıkıcı oluyo yardım etmese bile bir arkadaş olması oyunun online oldugunu hatırlatiyor diğer türlü harita çok büyük bir real player ile karşılaşmam saatler sürebiliyor dolayısı ile yerel 1 oyun oynuormuşum hisine kapiliyorum yanlız başıma arazide dolaştığım için. Tabiki kimse bana oyunu öğretmek yardımcı olmak zorunda değil ancak arkadaşlar böyle bir derdim var ve WoWu birakmak istemiyorum daha öncelerden defalarca birakip başladım bu yüzden. Biliyorumki ilerleyen levellerde illaki böle ekip halinde guildce maceradan maceraya akabilme olanağı sunuyor wow diğer oyunlara göre. Bu yüzden oyunda tutunmak için elimden gelen eforu harciyorum. Bi görüş bildirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim.

Oyunda Ecthelionas, Givenchi veya Laneth ile irtibata geçersen seni yeni kurulan türk guildine kabul edebilirler. Her klastan oyuncu lazım şu anda.

• -Ghostlanddayim
    -Oyuna yeni başladım
    -Lvl 8im
    -Tam bir noobum
    Düşük lvlli alliance guildere girmek isterim rogueyim
  • Ghostlands te oynayan tüm Türk arkadaşlarımızı bir araya getiren bir guild açmak istiyoruz. Nicklerinizi ve oyuna giriş zamanlarınızı söylerseniz oyun için bir toplantı yapacağız. (Ben Aranth-Level 21 Night Elf Druid. Şu anda The Windwalkers guildindeyim ama ayrılacağım)
  • ewet
  • bnm quild sarmıo pek türk yok 16 warr -horde- isteyen bi quild warmı(=tek çok kasıo arkada ii bi ekip olursa süper ztn kmse warrları sewmedii için 15 lvldeyken quild buldm kndme..ezik hissediorm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: goth_girl

bnm quild sarmıo pek türk yok 16 warr -horde- isteyen bi quild warmı(=tek çok kasıo arkada ii bi ekip olursa süper ztn kmse warrları sewmedii için 15 lvldeyken quild buldm kndme..ezik hissediorm..

şuan karazhan serverındeyız hordeyız lvl ler hep 15-20 suan ıcın ama cok sıkı kasıyorlar sureklı onlıneler ve turk cok guıldımız 28 türk gelmek ıstersen beklerız yardımcı oluruz ...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.