Şimdi Ara

orite RN-3500 Donuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar. bu orite RN-3500 webcam'i kullanan varsa bi sorum olacaktı. Ben tün teknosadan bu kamerayı aldım ama bi tuhaf donuyor gibi sanki amcap programıda çok yawaş işliyor. sizdedemi bu böyle yoksa benim kameramı bozuk götürüp gerimi vereyim. bu arada sistemim core2 e6320 2gb ram sistemden dolayı donması imkansız.

• dün ben de aldım bi tane bende de öle bi şeyler oluyo sizin düzeldi mi...???
  • Benim durum sizden de kötü. Cd çalışmıyor. Driver yüklenmiyor. Video maxx yazılımını bir türlü bulamadım.
  • Ben vistaya geçtim kamerada düzeldi kendiliğinden şimdi bir sorun yok xp yede donmeyeceğim için memnunum.
    @aslanmaske özel mesajda sorunu çözdüğünü söylemişti bana ama nasıl olduğunu anlatmadı. bi ona sor anlatırsa burayada yazarız.
  • aynı sorunlar tekrar başladı yaaa...bu ne böyle ...ucuz et misali alırsan böle olur ...
    düzelten var mı
  • bende mavi ekran geliyor ve snp325.sys hatası veriyor 1 haftadan beri çözemedim yardım edermisiniz ???
  • bu kamera bendede var msn de başlatırken baya problem yaratıyor size tavsiyem cd le gelen ıvır zıvırı yüklemeyin sadece driver dosyasını pc ye atın yükleme yaparken gösterin, msn de sorun yaşayanlarda görüntülü kameraya kendileri başlasınlar yani kameranın çalışmış olması lazım msn başlatamayabiliyor böle idare edecez işte vistayla sorun yok yalnız kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.