Şimdi Ara

orijinal multimedyaya hoparlör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba dostlar aracım corolla hybrid aracın arka hoparlörlerinden hiç memnun değilim önler gayet güzel çalıyor basslar çok güzel ama arka kapıdakilerin varlığıyla yokluğu neredeyse aynı çok aşırı boğuk genelde bass odaklı çalıyor iyileştirme amaçlı arka kapılara güzelce yalıtım yaptım basslar çok daha doyurucu olmaya başladı alt frekansları alabiliyorum artık fakat netlik yok akustik ses alamıyorum, hoparlörler çok kötü. bu sisteme 16cm midrange değil complament tarzı hem ses hem bass veren hoparlör öneriniz var mı?
    Not: araca amfi düşünmüyorum, amacım daha net daha berrak bass ve ses almak. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum

• Aracın üzerindeki multimedya cihazının çıkış güçleri vs. de önemli... Bazen hoparlörler iyi oluyor ama teyp, multimedya kaliteyi düşürüyor, tamamını yeterince besleyemiyor...
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    hoparlörler panasonic marka hocam yanakları çok ince çok zayıf bir hoparlör son seste dahi bozulma yok teyp çok güzel besliyor yoksa. çıkış güçlerine bakmadım, bakayım.
  • Kapılar yalitimliysa 16 cm mid takımı alın hem ses hem bas alırsınız
  • echomaniac E kullanıcısına yanıt
    Jbl gto 603 nasıldır sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.