Şimdi Ara

Ördeğim Nasıl? (fotolu)(yeni resimler eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crayz_atlgan

güzelmiş büyünce besleyecekmisin?yanına eş al balkona yer yap üresinler benim 2 tane vardı erkek ördek yanına dişi attık sonra yavrulamsıyla başa çıkamdık

büyüyüncede benimle kalacak ancak 2. sini alamam zaten bu yeterince vaktimi çalıyor

@u_haluk
    ilk sayfada ölen tavşanımın resmi var o da sevimli hayvandır.
  • Bende Tarantula besliyorum varmı ötesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Bende Tarantula besliyorum varmı ötesi

valla ötesini bilmemde sevilmez o be
  • Evimiz müstakil, arkasında bahçe ve küçük oturma yeri var taştan. 4 yıl önce 5 tane civciv almıştım. 3 tanesi öldü 3-4 gün geçmeden. 2 tanesi baya büyüdü. Onlara kümes yaptım bahçeye. En sonunda köpekler boğdu civcivlerimi. Hayvan bakmak gerçekten çok güzel oluyor arkadaşınız gibi oluyor bi süre sonra. Şimdi de gene buldum bi yerde. Bu cumartesi 2 tane alacağım. Ördek de var 5 TL. Çok sevimli bir hayvana benziyor. Ama bazı arkadaşlar bok makinesi falan demiş. Gerçekten çok mu yapıyor o işi Belki ördek alırım ben de.
  • @umuts55

yapıyorda öle çok sık değil ama yaptımı fena bırakıyor

@_RobiN_
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

İki hafta sonra kocaman olur bu, çok tatlı gerçekten. Niye çirkin ördek yavrusu derler anlamıyorum.

zaten çirkin ördek yavrusu olmazki söz konusu kasıt ördek yavrusuda değil kuğu yavrusu olur
  • Sizlere acı ama gerçek olan hikayemi anlatmak istiyorum;
    2 ördek ve 2 tavşan almıştım. (tabiki dişi - erkek ilişkisi vardı aralarında)
    tavşanlar bir rekor kırarak 18 yavru() yaptı ama ördeklerde tık yoktu.
    Sonra mahalleyi hayvanlar bastı (sansar ve kedi özellikle) ardından her gece hayvanlarımı kaçırıyolardı
    ve Mutlu sonu mangalla yaptık 12 tavşan + 1 ördek

• @SerseriGezgin

@ilhami onay

yedinizmi
  • ne tatlı hayvan valla örrdeğe bakın
  • valla ben kedimdne memnunum.ortada hamamböceği falan bırakmıyor.ss eklerim isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFade0ut

ne tatlı hayvan valla örrdeğe bakın

@KKochaKK

kuşların dostu kedilerin düşmanıyım şu an için (kedi severim yinede)
  • bide tasma alda gezdir bari kızlar sever böyle şirin şeyleri bi işe yarasın belki sanada bi iş çıkar
  • Çok güzel bir hayvan. Büyüyünce seninle birlikte kalması çok iyi, bazıları yavruyken alıyor, büyüyünce bırakıyor.
  • @LeyLu
    şu anda bile çıkıyorda olmasada olur yani iş hertürlü yaparız

@noteb00k
    teşekkür ederim. bırakmak gibi birşey kesinlikle yapmam sorumsuz değilim.
  • Eskiden pazarlarda civciv satılırdı şimdi ördek satılıyor.Bizim mahallede de herkesin evinde ördek var şimdi..Moda oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 26 Mayıs 2010; 22:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Eskiden pazarlarda civciv satılırdı şimdi ördek satılıyor.Bizim mahallede de herkesin evinde ördek var şimdi..Moda oldu..

valla bir ben ördek besliyorum sanıyordum daha önce kimsede görmemiştim. zaten benim bu çocukluk hayalimdi annem babam görmüşler bir tane almışlar süpriz yaptılar.

@LaFuer

bu senin için büyük bir gurur kaynağı olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: West 

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Eskiden pazarlarda civciv satılırdı şimdi ördek satılıyor.Bizim mahallede de herkesin evinde ördek var şimdi..Moda oldu..

valla bir ben ördek besliyorum sanıyordum daha önce kimsede görmemiştim. zaten benim bu çocukluk hayalimdi annem babam görmüşler bir tane almışlar süpriz yaptılar.

Evde kuş,kedi,köpek,balık,timsah,civciv,iguana,yılan besleniyorsa ördek hayli hayli beslenir..Ben de çok severim hayvan beslemeyi

• yazık hayvana

yanlış anlama sana değil ördeğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: West 

quote:

Orijinalden alıntı: Aster!x

yazık hayvana

yanlış anlama sana değil ördeğe

ne anlamda söylediğini anlamadım?

@exFAT

yemeyeceğim arkadaşım ben büyüttüğüm hayvanı kesip yiyemem

ördek evde beslenirmi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 26 Mayıs 2010; 22:46:02 >
  • bi ara bende alacaktım bot tura gittiğimizde ördekler geçiyordu ekmek atıyorduk ekmeği yediğiyle bir bırakıyordu kalıbı öyle küçük falanda deil lop lop salıyor üstelik düzensizde köpekler gibi belirli saatleride yok yediğiyle bir bırakıyor :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.