Şimdi Ara

ORANTISIZ Bİ VÜCUDUM VAR NASIL DÜZELTEBİLİRİM SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özet: spor salonuna başlamayı düşünüyorum 4 yıldır sigara kullanıyordum. gecen yıl bırakınca 24 kilo aldım. gövdem geniş ama kollarım bileklerim ince kaldı cok orantısız oldu

25 yaşıma kadar hep 50 kilo cılız iskelet gibiydim gücsüzdüm ağır işlerde calışamıyor yaşıtlarımdan 4,5 yaş küçük gözüküyordum üflesen ucacak cinsten liseye kadar gitmediğim hastane yapmadığım tahlil kalmadı. yurtdışından mamalar falan fayda etmedi liseden sonrada kabullendim oluruna bıraktım artık hiç umudum yokken gecen sene sigarayı bırakınca birden 24 kilo aldım. baldırlarım kalınlaştı gövdem omuzlarım genişledi yüzüm dolgunlaştı ama kollarım hala incecik acaba body gidersem kollarım bileklerim kalınlaşırmı?

not : bileklerimin kemik yapısı ince boy 1.72 kilo 74 istediğim kollarımın kalınlaşması fit bi vücudumun olması öyle cok abartılı bi bi vücut istemiyorum spor salonuna gittim adam dedi kolay hallederiz ama güvenmedim tabi hallederiz dicek burdaki tecrübeli arkadaşlardan onay alırsam 1 sene gitmeyi düşünüyorum tşkr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeCuRiTy_35 -- 6 Ağustos 2012; 15:37:24 >

• salona git eğer çok kötü bir salon değilse hallederiz lafı havada kalmaz doğru dürüst bir salona git olmadı.. benim vereceğim bir tavsiye yok fotoğraflardan pek bir şey çıkaramadım, orantılı gözüküyor .. Bilekler inceyse ona uygun 1,2 hareket vardı salona git yardımcı olurlar zaten derdini anlatınca, yani derdine uygun eksik bölgelerine ağırlıklı bir çalışma programı çıkartırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

salona git eğer çok kötü bir salon değilse hallederiz lafı havada kalmaz doğru dürüst bir salona git olmadı.. benim vereceğim bir tavsiye yok fotoğraflardan pek bir şey çıkaramadım, orantılı gözüküyor .. Bilekler inceyse ona uygun 1,2 hareket vardı salona git yardımcı olurlar zaten derdini anlatınca, yani derdine uygun eksik bölgelerine ağırlıklı bir çalışma programı çıkartırlar.

hocam anlattım derdimi gitceğim salon bizim semtte aylık 60 liralık biyer bileklerim minyon kızların ince bilekleri gibi kollarım ince cok acayip duruyo üstteki resim bikac önce cekildi şuanda göbekte cıktı o yüzden orantısız
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeCuRiTy_35

quote:

salona git eğer çok kötü bir salon değilse hallederiz lafı havada kalmaz doğru dürüst bir salona git olmadı.. benim vereceğim bir tavsiye yok fotoğraflardan pek bir şey çıkaramadım, orantılı gözüküyor .. Bilekler inceyse ona uygun 1,2 hareket vardı salona git yardımcı olurlar zaten derdini anlatınca, yani derdine uygun eksik bölgelerine ağırlıklı bir çalışma programı çıkartırlar.

hocam anlattım derdimi gitceğim salon bizim semtte aylık 60 liralık biyer bileklerim minyon kızların ince bilekleri gibi kollarım ince cok acayip duruyo üstteki resim bikac önce cekildi şuanda göbekte cıktı o yüzden orantısız

şuanki vücudunu koy ona göre yorum yapalım o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeCuRiTy_35

quote:

şuanki vücudunu koy ona göre yorum yapalım o zaman

koydum dostum

• yokmu yol göstercek
  • spor salonuna başla ve cardio yap 45 dk. yanına birde ağırlık çalışması iyi gider yağları eritmek için cardio yapman lazım onun dışında bilekler biraz ince..
  • quote:

spor salonuna başla ve cardio yap 45 dk. yanına birde ağırlık çalışması iyi gider yağları eritmek için cardio yapman lazım onun dışında bilekler biraz ince..

yarın gdip kayıt oluyorum o zaman
  • hort sayılmaz ama bir çıksın gün yüzüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Simyacı

hort sayılmaz ama bir çıksın gün yüzüne

yakaladım seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.