Şimdi Ara

Orange Is The New Black (2013- ) | IMDB: 8.5 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
7
Favori
5.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi ilginç gözüküyor ama komedi yazması vazgeçirdi açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Dizi ilginç gözüküyor ama komedi yazması vazgeçirdi açıkçası.

komedi yazdığına bakma, kara mizah var dizide. hatta genel hatlarıyla bakarsak dram dizisi bile sayılabilir.
    tavsiye ederim.
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için, ilk bir kaç bölümü indirip izleyeceğim :)
  • Kimse çevirmiyor heralde diziyi 6. Bölümde kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Sezonu bitirdim.İlk 7 -8 bölüm biraz sıkıcıydı ve ilk sezonun bir çeşit tekrarı gibiydi ama kalan bölümlerde baya iyi toparladı dizi. Özellikle final inanılmaz güzeldi. Hatta 2. sezon sadece finali için bile izlenir.Diziye başlamayı veya devam edip-etmemeyi düşünenlere kesinlikle başlamalarını/devam etmelerini öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

2.Sezonu bitirdim.İlk 7 -8 bölüm biraz sıkıcıydı ve ilk sezonun bir çeşit tekrarı gibiydi ama kalan bölümlerde baya iyi toparladı dizi. Özellikle final inanılmaz güzeldi. Hatta 2. sezon sadece finali için bile izlenir.Diziye başlamayı veya devam edip-etmemeyi düşünenlere kesinlikle başlamalarını/devam etmelerini öneririm.

Nerden izlediniz acaba yabancı dizi izle ye 5 den sonrası düşmedi divxplanet de de çevirisi yapılmamış olarak görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

2.Sezonu bitirdim.İlk 7 -8 bölüm biraz sıkıcıydı ve ilk sezonun bir çeşit tekrarı gibiydi ama kalan bölümlerde baya iyi toparladı dizi. Özellikle final inanılmaz güzeldi. Hatta 2. sezon sadece finali için bile izlenir.Diziye başlamayı veya devam edip-etmemeyi düşünenlere kesinlikle başlamalarını/devam etmelerini öneririm.

Nerden izlediniz acaba yabancı dizi izle ye 5 den sonrası düşmedi divxplanet de de çevirisi yapılmamış olarak görünüyor

Çeviri olmadığı için 6. bölümden sonrasını torrent + ing. altyazı ile izledim hocam .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezonun sekizinci bölümünden sonrasının altyazısı yok bulan biri link atabilir mi

• 2.sezon 7.bölümde çeviri durmuş
  • bu dizi neden gereken ilgiyi görmemiş anlamadım,
    breaking bad'den sonra bana en iyi gelen dizi oldu.
    karakterler çok iyi kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

bu dizi neden gereken ilgiyi görmemiş anlamadım,
    breaking bad'den sonra bana en iyi gelen dizi oldu.
    karakterler çok iyi kesinlikle.

benden sonra da kimse yazmamış, kimse mi izlemiyor :)

• Üçüncü sezon trailer:

• Dizi dördüncü sezon onayını aldı.

• 3. sezon başladı arkadaşlar
  • Diziye yeni başladım. Başlamadan önce muhtemelen ilk bölümün yarısında kapatırım diyordum ama tek seferde 3. bölüme kadar geldim. Diziyi acayip beğendim. Karakterler 10 numara olmuş.
  • 3.bölümü izledim en son, beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Sezon

Oz ve Prison Break ile karşılaştırılamaz tabi ama kendi çapında güzel ve eplenceli bir hapishane dizisi bence. Hem kadınları konu alması hem de hikayenin gerçek olması yüzünden olaylar fazla abartılmıyor. Çok fazla karakter var ve flashback'lerle onların hayatına da kısa kısa bakmamız iyi oluyor. Soundtrack ve açılış jeneriği diziyle çok uyumlu. Sıkıldığım yerler oldu genelde Piper'ın dramatik sahneleri çok boğuyor, ilk bölümlerde biraz sempatim olmuştu ama şuan hiç sevmiyorum. En sevdiğim karakter Mendez, bundan önce HBO'nun The Brink'inde görmüştüm çok sevmiştim yine burada da çok iyi oyunculuğu. İlk sezonu çok uzun süreye yayarak izledim iinci sezonu bilemiyorum ne kadar sürer izlemem, art arda izlemiyor maalesef.
  • geçen hafta izlemeye başladım ve ilk sezonu bitirdim.
    izlediğim en güzel dizilerden birisi. adeta bağımlılık yaptı.
    chapman a aşık oldum.
  • Diziye yeni başlayanlar veya yeni başlayacak olanlar sezon puanlarım
    1.sezon 10/9 2.sezon 10/8 3.sezon 10/7 2. sezon aşırı kötüydü 4. sezonda bu şekilde olursa diziyi bırakacağım

Bu arada dizi arayan arkadaşlar weedsse başlasın tek kelimeyle mükemmel bence
  • 2.sezonu da bitirdim ve ilk sezondan sonra hayal kırıklığı oldu.
    neden giderek piper karakterinin bu kadar az süre aldığı çok enteresan. bence büyük hata.
    3.sezona başladım ve ilk 2 bölümde yine beklenen yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.