Şimdi Ara

Orange Is The New Black (2013- ) | IMDB: 8.5

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
5.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Orange Is The New Black (2013- ) | IMDB: 8.5

Dizilerinin sezonlarını web sitesinden 1 günde topluca yayınlaması ile ünlenen ve House of Cards ve Hemlock Grove ile ön plana çıkan Netflix kanalı,11 Temmuz’da da 13 bölümlük bir komedi drama sunacak: Orange Is The New Black.

Dizi, Weeds yazarı ve yaratıcısı Jenji Kohan‘ın yarattığı bir komedi drama; Piper Kerman‘ın Orange Is The New Black: My Year In a Women’s Prison isimli anı romanının televizyon uyarlaması.Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman (Taylor Schilling), 10 yıllık arkadaşı Alex (Laura Prepon) yüzünden uyuşturucu işinden tutuklanır ve 1 yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.

2. Sezon 6 Haziran'da başlayacak. Dizi 3. sezon onayını aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 16 Mayıs 2014; 20:13:30 >
  • Dizi henüz başlamadan 2. sezon onayını aldı.
  • var mı izleyen ?
  • İlk bölüm gelmiş.
  • Ilk iki bölümü izlemiş biri olarak, gayet iyi diyebilirim.
    Dizi su gibi akıyor. 50 dk'lik bölüm çabucak bitiveriyor.
    Lezbiyenlik teması çok yoğun islendiginden biraz rahatsız edici de olsa, dizi tavsiyemdir.
    Zaten imdb'de puanı 8.7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen çok fazla açık sahnesi mevcut, bu kadar olmamalı, bol bol lezbiyenlik görmek de cabası, rahatsız olduğumu kabul etmeliyim, konuya gelince bir bugünden bir dünden anlatımı oldukça başarılı, konuya sindire sindire vakıf oluyorsunuz, zaten en baştan neyin ne olacağı anlaşılabilir, bir insan bu kadar mı saf olabilir derecesindeki suçu da cabası, bir OZ beklenmemeli lakin eğlendirdiği bir gerçek, İMDB puanı aşırı olmuş yalnız, 7/10 yeterli olurdu.
  • Ailece izlenecek bir dizi değil, olarak anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shameless'ta Ian'ı görmekten yeğdir
  • diziyi izleyenler yorum yapabilir mi başlanmalı mı ?
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Daha ilk bölümü izledim ama beni hafiften güldürüyor..

İzle bence bir şey kaybetmezsin.
  • kesinlikle başlayın, uzun zamandır kaliteli komedi ağırlıklı bir dizi yoktu piyasada. hapishane teması ise daha çok cezbedici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 28 Temmuz 2013; 21:31:24 >
  • Konusu oldukça ilgi çekici ve garip. Elimdeki listeyi bitirebilirsem başlayacağım diziler arasına alıyorum :)
  • İlk 3 bölümü izledim ama malesef sevemedim.
    Baştan iyi başlamıştı ama lezbiyen sahnelerinin fazlalığı ve sürekli çirkin ve şişman kadın görmekten çok sıkıldım.
    Akıcı olmamaya başladı, diğer bölümlerini izlemeyi düşünmüyorum.
  • İzliyorum ilk sezon bitmek üzere. Bence iyi bir dizi öneririm.
  • Başlamalımıyım ?
  • Dizi 8.7 ve forumda tutulmamış izlemekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Dizi 8.7 ve forumda tutulmamış izlemekte fayda var

Şaşırılacak bir şey değil ki bu.

Homeland,Sons of Anarchy,Justified,Suits,Hell on Wheels. Bu dizilerin IMDB puanı yüksek fakat forumda fazla ilgi görmemiş diziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Dizi 8.7 ve forumda tutulmamış izlemekte fayda var

Şaşırılacak bir şey değil ki bu.

Homeland,Sons of Anarchy,Justified,Suits,Hell on Wheels. Bu dizilerin IMDB puanı yüksek fakat forumda fazla ilgi görmemiş diziler.

İşin ilginci sürekli dizi başlığını ziyaret ederim , baştan aşağıya bakarım ne var ne yok bende görmedim
  • Sırada bekleyen dizilerden. Arkadaşım övdü fakat bir türlü fırsat olmadı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.