Şimdi Ara

Oral B Şarjlı Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık 99TL (Bim)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
3
Favori
9.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • conqierors (2 mesaj) Javooz (2 mesaj) antique (2 mesaj) noctis in dies (2 mesaj) Galatas4ray (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Oral B Şarjlı Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık 99TL (Bim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    96 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İnternette araştırdım ancak starter pack diye bir model bulamadım. Sizce normalden farklı mıdır?

Yedek başlıklı şarjlı olarak en ucuz bu var
    Oral B Vitality D150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javooz -- 7 Şubat 2020; 22:51:15 >

• Binbaşı
    1069 Mesaj
    Sanmam, ben de 2 başlıklı olanını almıştım bunun, her şeyiyle aynı cihaz. Tek başlıklı olmasına rağmen ihtiyaca yönelik kullanım için iyi fiyat gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Merhaba bu üründen kullanıyorum. Makinesi D12 diye bilinen standart giriş seviyesinde olan modeldir. Şu linkteki ürün olduğunu düşünüyorum. Fiyatı ise 15-20 TL daha makul piyasadan. Kasım sonundaki Trendyol indirimlerinde 60 TL ye denk getirmiştim kuponla.

https://www.amazon.com.tr/Oral-B-Vitality-Edilebilir-F%C4%B1r%C3%A7as%C4%B1-Action/dp/B07B598ZHP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Arkadaşlar Trendyol'a bakmanızı tavsiye ederim.
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

En ucuz 146₺ trendyol da. Baktım şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    noctis in dies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj

Sanırım ya dün ben yanlış gördüm ya da fiyatlar değişti :ı
    |
    |
    Javooz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4359 Mesaj
    5 yıldır kullanıyorum tek sıkıntısı şarjı 1 hafta götürmüyor.Ama yeterli ederi bana göre 50 60 tldir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Bende 65 e aldım geçen hafta kuponla

|
    |
    noctis in dies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

5 yıldır kullanıyorum tek sıkıntısı şarjı 1 hafta götürmüyor.Ama yeterli ederi bana göre 50 60 tldir.
    ben de mail adresime baktım 2013 yılında almışım ilk kez. İlk aldığım zamanlarda neredeyse 15-20 gün kullanım sağlıyordu. Ancak son 2 yıldır kullanım süresi 1 haftaya düştü. Siz ilk aldığınızda yine 5 gün müydü kullanım süresi? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Ayrıca bu süreden sonra pilini değiştirmek akıllıca olacaktır. Ben makinemi arkadaşıma hediye ettim kendime 6 taksite, Vatanbilgisayardan 189 TL ile pro 750 aldım, seyahat kutusu hediyeli.
    2013 yılında, Vitality olan konudaki cihazı 29 TL ye almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 9 Şubat 2020; 11:1:4 >
  • Yarbay
    4359 Mesaj

İlk zamanlar 1 hafta gidiyordu.Pili değişiyim dedim 50 tl civarı.Sanırım yeni makine alıcam iyisinden hız ayarlı.
    |
    |
    conqierors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Vay be geçen sene sağolsun bir arkadaş haber vermişti medimarkta 50 liraya almıştık iyi fiyattı aslında 2 tane alıp köşeye atmak vardı sonradan jeton düştü .
    |
    |
  • Yarbay
    7228 Mesaj
    ilandaki yedek başlık farklı.. sanırım oradan bi fiyat kesintisi yapmışlar.. normalde bu kutudan 2 tane cross-action başlık çıkması gerekiyor..
    ayrıca ben gövdeyi sürekli şarjda bırakıyorum, cep telefonu değilki bu bittikçe dolduralım.. tasarımı bile sürekli şarjda duracak şekilde yapılmış
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj
    Geçenki migros kampanyasında 2’li Pro 8900’ü 300₺’ye maletmiştik. Pro 750’leri yakın vakitte kullanımdan kaldırıp geçeceğim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: antique

ilandaki yedek başlık farklı.. sanırım oradan bi fiyat kesintisi yapmışlar.. normalde bu kutudan 2 tane cross-action başlık çıkması gerekiyor..
    ayrıca ben gövdeyi sürekli şarjda bırakıyorum, cep telefonu değilki bu bittikçe dolduralım.. tasarımı bile sürekli şarjda duracak şekilde yapılmış
    İçerisindeki piller Ni-Mh olanlardan. Aslında sürekli şarjda olması pil ömrünü çok kısaltır. Ben 2013 yılında aldığımı bu zamana kadar hep bitmeye yakın şarja taktım ve kullanma kılavuzunda söylediği gibi 16-18 saat şarj ederek kullanmıştım. Hala daha 1 hafta şarjı gidiyordu. Çok aşırı memnundum.
  • Yarbay
    7228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

İçerisindeki piller Ni-Mh olanlardan. Aslında sürekli şarjda olması pil ömrünü çok kısaltır. Ben 2013 yılında aldığımı bu zamana kadar hep bitmeye yakın şarja taktım ve kullanma kılavuzunda söylediği gibi 16-18 saat şarj ederek kullanmıştım. Hala daha 1 hafta şarjı gidiyordu. Çok aşırı memnundum.

Alıntıları Göster
    benimki 1.5yıl oldu her gün şarjda, günde 2 kere kullanıyorum.. şimdilik sıkıntı yok.. bakalım nereye kadar gidecek bu şekilde
    |
    |

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    Dün akşam 40 TL seni özledik çeki ile 72 TL ye aldım yedek başlıkla bin de fena fiyat değil

|
    |
  • Yarbay
    9865 Mesaj
    bu ürünü kullandım aama becereemedim pek eldekini kardesime verip sensodyne klasık fırcalara geri döndüm.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.