Şimdi Ara

Oral-B Genius Pro 8900 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 2'li Avantaj Paketi 319,99TL gittigidiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cepteteb, çek vs uyguna alacak olan varsa ortak olurum
  • manisadan almayı düşünen varsa ortak alabiliriz
  • 6900 veya 8900u istanbulda magaza olarak nerelerde bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    onurcelemen kullanıcısına yanıt
    SAKIN HA! TEK ŞARJ ALETİ ve tek seyahat taşıma kabı İLE GELİYOR!!!!

şarj aleti bulabiliyorsanız o ayrı

Düzeltme: mesaja kişi ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cıngıllı -- 17 Mart 2017; 13:32:53 >
  • cıngıllı C kullanıcısına yanıt
    ayrıca satılan şarj aleti varmı dır acaba? yoksa 2. baya gereksiz teklisi varsa en uygun fiyatı kaç bakmak lazım aşırı fark yoksa çift almaya değmez. akşam eve gidince araştırıp yazacağım.
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    ayrıca satılıyorsa da tahminimce teknik servisinden falan temin edilebiliyordur diye düşünüyorum, aynı evde yaşayan iki kişi kullanacaksa gayet mantıklı oluyor. Ben tekini iş yerime getirdim mesela, henüz tam test edemedim ama teknik verilerine bakılırsa günde 1 kez kullanımla 1 haftadan fazla kullanımlık güç kapasitesi olması gerekiyor. haftada ya da iki haftada bir eve götürüp şarj etmek zor gelmez bana
    ben işte normal fırça ile gece ise bununla fırçalamayı düşünüyorum. şarj aletleri için:
    https://tr.aliexpress.com/item/EU-Plug-Replacment-Electric-Toothbrush-Charger-Model-3757-For-Braun-Oral-B-D12-S12-S18-D16/32730477755.html

http://www.hepsiburada.com/oral-b-sarj-edilebilir-dis-fircasi-vitality-3d-white-d12-p-SGBRAUND12W

önceki konudan öğrendiğim kadarıyla d12ninde şarjı kullanılabiliyormuş. akşama almayı düşünüyorum 2.yi satabilirsem satarım artık.

• juba09 kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • Satıcı hakkında çok şikayet var.
  • ürün satıştan kaldırılmış ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sagol hocam öyle düsününce bi esprisi kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohtmm

ciddi ciddi cop olan urunlere "aldim tesekkurler" yazip su urune cop diyenleri anlamak guc.

birincisi hepsi titriyor deyip urune cop muamelesi yapmak cok komik. evet hepsi titriyor ama onemli olan salinim ve donme hareketi. bu dis fircasi dakikada 9900 kere donme hareketi 45000 kere de salinim hareketi yapiyor. hepsi titriyor dediklerinizde salinim ozelligi yok, donme hareketi de daha az.

zaten normal 8-10 liralik fircalari geciyorum. cunku onlarla dis temizligi filan yapmiyorsunuz bilesiniz. ha eger aranizda ben dakikada 10000 kere firca darbesi atabiliyorum diyen varsa, onu bilemem (:

iki kisi alacaksa fiyat inanilmaz otesi uygun. zaten bu dis fircalarini kullandiktan sonra normal fircalari kullanamiyorsunuz. cunku temizlemedigini hissediyorsunuz.

dis bakimi icin verilen paraya acimayin.

Peki fırça değişimi oluyor mu?
    Mağlum bir yerden sonra mesela yaklaşık 2-3.ayda pertliyor fırçalar.

• bnun genius 9000 olanı ile ilgili forumda konu yok sanırım

kullanan var mı? memnun mu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.