Şimdi Ara

Oral-B Genius Pro 8900 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 2'li Avantaj Paketi 319,99TL gittigidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/oral-b-genius-pro-8900-sarj-edilebilir-dis-fircasi-2-li-avantaj-paketi-263901411

Piyasada 350TL altına bulunması çok zor bir ürün, cepteteb iade kampanyası ile 300 liranın da altına düşer 290 lira olur ya da 180 liralık başka bir ihtiyaç eklenerek ykb world 500'e 75TL puan kampanyasından yararlanılabilir.

Elektrikli diş fırçaları iyi midir kötü müdür ya da yüksek/pahalı model gerekli midir, gerçekten verilen parayı hak eder mi ayrı bir konu. Kullanıcılar ya da diş hekimleri konudan çok sapmadan kısa bilgi/deneyim paylaşabilirler ise fırsatın sıcaklığını belirlemekte büyük yardımı olur.

Uzun zamandır bir şey paylaşamamıştım, umarım birilerinin işine yarar.

• fiyat gayet iyi. kisi basi 150 tl'ye geliyor ki pro 1000 bile 150 degil.
  • Oral-B 6900 serisini almıştım,parasını hakeden bir ürün.Sıradan diş fırçası ile arasında temizlikte çok fazla fark var..Diş taşlarını çok iyi temizliyor.
    Bu model ise fiyat / performans ürünü ve bana göre tam bir sıcak fırsat ...
  • 70 liralık şarjlı Braun' dan ne üstünlüğü var?
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Bunlar dişlere zarar vermiyor mu
  • 9000 serisi ile bir farkı yok diye okumuştum bir dönem var mıdır fark ?

duruma göre tercih edip alacağım bir tane bende
  • Bir iki ay önce hepsiburada dan 270 küsürlere alanlar oldu...
  • büyük fırsatı kaçırdık diş taşıda temizlediğini bilseydim alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

büyük fırsatı kaçırdık diş taşıda temizlediğini bilseydim alırdım.

Link çalışıyor
  • 6900 ile bunun arasindaki farklar nedir? Renkli sap ve dil temizligi mi sadece?
  • "bilmem kaç liralık fırçadan ne farkı var" cılar abi boşa konuya girmeyin 39 liralık d12 den bi farkı yok.. cepte 3-5 binlik telefon sağlık diyince araştırmaz gelir buradan öğrenmeye çalışırlar..bizim söyleyeceklerimize inanmazsınız sağlık dental makaleleri okuyun
  • Hb de 280 tl den satildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

"bilmem kaç liralık fırçadan ne farkı var" cılar abi boşa konuya girmeyin 39 liralık d12 den bi farkı yok.. cepte 3-5 binlik telefon sağlık diyince araştırmaz gelir buradan öğrenmeye çalışırlar..bizim söyleyeceklerimize inanmazsınız sağlık dental makaleleri okuyun

Hepsi de titriyor farklı bir iş yok

Allayıp pullayıp daha yüskek fiyattan iteklemek için gereksiz bluetooth özelliği ekliyorlar veya 2sn. de bir titreme özelliği ekliyorlar
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Yok istersen diş hekimliği okuyup gelelim farklarını öğrenmek için.

Söyle de bilsin insanlar o zaman ürünün ne avantajları var? Dolgu yapıp implant mı takıyor?

Ürün hakkında bilgi alınamayacaksa niye var ki forum.
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Burasi forum ama sicak firsatlar kosesi imceleme sayfasi degil ki.
    Ayrica yardim edilecek bile olsa 70 liralik firca demisler bunun modeli filan yok mu netten firca bulup mu karsilastiracaklar..
    Ayrica ozellikleri urunde mevcut onu da ben mi yazayim
  • Normal diş fırçası kullanıyorum. (Tabii ki 1-2 liralık değil)

Acaba çok fark ediyor mu bu tarz makineler kullanmak.
  • bende hb den 280tlye alan tayfadanım bu 8900serisini

tamam doğrudur güzel ve sağlam bir fırçaya benziyor ama o appi kullanmayı vs unutun o kadar vaktinizi harcamasınız

uyguna 3000 serisi bulabilirseniz ondan alın geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

"bilmem kaç liralık fırçadan ne farkı var" cılar abi boşa konuya girmeyin 39 liralık d12 den bi farkı yok.. cepte 3-5 binlik telefon sağlık diyince araştırmaz gelir buradan öğrenmeye çalışırlar..bizim söyleyeceklerimize inanmazsınız sağlık dental makaleleri okuyun

Hepsi de titriyor farklı bir iş yok

Allayıp pullayıp daha yüskek fiyattan iteklemek için gereksiz bluetooth özelliği ekliyorlar veya 2sn. de bir titreme özelliği ekliyorlar

Aynen katılıyorum. Gaza gelip ben de satın aldım daha önce. Ama cok bi etkisini göremeyince zamanla kullanmamaya başladım. Bir de dış erlerimde kısmı çekilmelere neden oldu.

• Yeni bir diş ne kadar acaba. Tamam vurmayın
  • ciddi ciddi cop olan urunlere "aldim tesekkurler" yazip su urune cop diyenleri anlamak guc.

birincisi hepsi titriyor deyip urune cop muamelesi yapmak cok komik. evet hepsi titriyor ama onemli olan salinim ve donme hareketi. bu dis fircasi dakikada 9900 kere donme hareketi 45000 kere de salinim hareketi yapiyor. hepsi titriyor dediklerinizde salinim ozelligi yok, donme hareketi de daha az.

zaten normal 8-10 liralik fircalari geciyorum. cunku onlarla dis temizligi filan yapmiyorsunuz bilesiniz. ha eger aranizda ben dakikada 10000 kere firca darbesi atabiliyorum diyen varsa, onu bilemem (:

iki kisi alacaksa fiyat inanilmaz otesi uygun. zaten bu dis fircalarini kullandiktan sonra normal fircalari kullanamiyorsunuz. cunku temizlemedigini hissediyorsunuz.

dis bakimi icin verilen paraya acimayin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.