Şimdi Ara

Oppo Watch [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
24.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, gts2 tarafina yazma sebebim amazfit os ta da yapabilmesi, birinci model de olmayan bir özellikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 18 Mart 2021; 15:59:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oppo watch FAQ(Sık sorulan sorular) pdf dosyasi ilk mesaja eklenmistir (Dili ingilizcedir).

• volcy123 kullanıcısına yanıt

İlk günden nasıl oluştuğunu anlamadığım mikro çentik oluştu bile kasadaOppo Watch [ANA KONU] ( ekranın bitip kasanın başladığı yerde) ince silikon önü kapalı bir koruma bulmak gerekecek galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmayı hiç sevmiyorum aslında telefonda da kullanmıyorum ekran koruyucu falan (gg5 olmasına rağmen iki tane çizik var) muhtemelen de pek kullanmam acaba tr de hangi modelden bulabiliriz önü açık kapalı pek fark etmez varda tavsiyeniz inceleyin. Dediğiniz gibi nazar değdi Oppo Watch [ANA KONU]  herkes çok beğendi kendini gösteriyor ama işte çizilecek kaçarı yok gibi

• Saatin ekran ve işletim sistemi olarak wear os i çok beğenmeme rağmen sensör tarafında ciddi eksiklikleri var spo2(mutlaka olmalıydı) ve ekg olmadığı için watch3 veya active 2 tercih edeceğim.

• Custom arayüz uygulaması olan Pujie Black ve Facer ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 21 Mart 2021; 14:59:1 >
  • Dahili depolama alanına müzik yükleme ve saat üzerinden dinleme anlatımı ilk mesaja eklenmiştir.

• Hocam EKG hadi neyse ama spo2 çok gereksiz bir sensör, benim Huawei band 5 te var ve hiç kullanmadım çok merak ediyorsanız açıklayım. Normal zamanda spo2 %90 in altına düşmez benim bir ara cigerlerde pnömoni (tıkanıklık) oluştu hastanede ölçüler %85 çıkmıştı ve gerçekten nefes alırken zorlanıyordum bana biraz pazarlama stratejisi gibi geliyor, EKG için o kadar meblağ ödemekte bana mantıklı gelmedi açıkçası.

• okann105 O kullanıcısına yanıt

Sizin için olmayabilir ancak benim için spo2 önemli

Şuan honor magic watch 2 sahibiyim ve zaten spo2 yi düzenli olarak kulkanıyorum.

• Öyleyse farklı modeller bakabilirsiniz, sizin için gereksiz olacaktır.

Hocam bu gün saatin pil tüketimini kontrol ettim saat boşta %43 tüketmiş? İlk gunlerde bu kadar değil di normal mi bu durum?

Normal gözükmüyor hocam bence.

Bir kaç gün takip edeyim devam ederse sıfırlayım, sonucu bildiririm.

• Dün saat 11:15 de tam şarj ettim sonuç resimde, wifi Bluetooth nabız izleme açık bildirimler açık benim normal kullanımına göre 33 saat civarı bir kullanım sundu. Siz de durum nasıl hocam?

Oppo Watch [ANA KONU]

Okan ben wifi kullanmiyorum daha dogrusu kullanamiyorum zamanimin cogu isyerinde gectigi icin.Bluetooth ve günde 50 civari bildirimle yaklasik 2 gün kullaniyorum.Kullandigin özelliklere göre son aldigin deger normal gözüküyor.

Anladım saolun, şuan için memnun durumdayım birde sıfırlayıp deneyeceğim. Google fit kullaniyormusunuz? Şarjı çabuk bitirdiği söyleniyor

• Kafayı yiyeceğim google asistan ile şu kişiyi ara dediğimde arayan saat artık aramıyor asistan malesef artık bunu yapamıyorum diyor varmı bu durumla karşılaşan servise göndereceğim acil cevap bekliyorum arkadaşlar.

• Oppo Watch [ANA KONU]

• kml_sri kullanıcısına yanıt
    Durumun saat ile alakası yok, wear os ile ilgili bir sorun ve fix bekleniyor ve servise gondermek sorunu cozume ulastirmayacak.Wear os kullanan butun saatler de var bu durum.

Gecici olarak Wear Text kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 26 Mart 2021; 14:11:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.