Şimdi Ara

Oppo Watch [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
24.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkeste böyle sorun varsa tamam, oppo servisini aradım müşteri hizmetleri bile konudan bi haber bana onlar zaten servise gönderebilirsiniz dedi :) youtube da veya web de bu sorunla karşılaşanları hiç görmedim. Enteresan olan da bu zaten o yüzden bendeki saatle alakalı diye düşünmüştüm . teşekkür ederim cevap için bu sorun olan olmayan bilgilendirsin arkadaşlar sağolun .

• okann105 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sporla alakalı hicbir seyi kullanmiyorum ve google fit'i hic yuklemedim bu yüzden sarja nasil bir etkisi oldugunu deneyimlemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kml_sri kullanıcısına yanıt

google asistanı bi yapıyorlar bi bozuyorlar, bende oppo watch yok lakin android auto kullanıyorum, eskiden asistan a whatsapp tan şu kişiye mesaj gönder dediğimde yapabiliyordu artık yapamadığını söylüyor. bu hafta hava nasıl olacak diyorum pazartesi en yüksek -12 en düşük 5 derece diyor :) yani bi terslik var. sirinin gözünü seviyim ne desem yapıyordu bu google asistan çok üzüyor beni.

• Arkadaşlar Merhaba bu saati almayı düşünüyorum kullanımı tecrübe etmiş arkadaşlar artı ve eksi yönlerini yazabilir mi rica etsem ?

Listem de bulunan saatler;

*Samsung Galaxy Watch 3 46 MM

*Huawei GT2 Pro

*Oppo Watch

*Amazfit GTR2

Saatte aradığım özellikler,doğru ölçüm ve tahminler gelişmiş bildirim yönetimi,çağrı sms bildirim yanıtlama,Türkiye'de kullanılmasa da Nfc(bir gün gelir umudu ile),Sorunsuz senktronizasyon.

Cihazım Xiaomi Mi 11

• Bence sorunsuz senkron olanı yok bence illaki kopuyor bağlantı ben oppo watch ve galaxy watch 3 kullandım şu an oppo kullanıyorum. Oppo yu google asistan için aldım ilk hafta asistan 10 numara çalışıyordu şimdi çalışmıyor sürekli sıkıntı çıkarıyor bildirimler bazen gelmiyor şarjı bir günü çıkarmıyor. Ama çok şık ve sağlam bir saat. Wp msj yanıtlamak ve okumak kolay sesle yanıt yazabiliyorsun bu galaxy watch 3 de yok. Gönül isterdi ki Apple watch alalım ama çok para :) gene de sen en iyi senkronizasyon için kullandığın telefonun saatini al bence. Ben beklentim yüksek aldığım için hayal kırıklığına uğradım. Galaxy watch u da beklentim üzerine aldım hayal kırıklığına uğradığım için iade ettim hepsiburada bana geri gönderdi iadem kabul olmadı, neymiş efendim kutusunu açmışım şu anda tüketici haklarında dava devam ediyor. Şarj süresi istiyorsan huawei watch gt 2 veya honor magic watch 2 al msjlara sesle cevap vermek için oppo al tecrübem bu kadar. Bu arada oppo asistan düzelmez se tekrar servise yollayabilirim kabul olmazsa gene dava açacam seri iadeciyim 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Ticwatch pro 3 GPS ve oppo watch 46 mm arasın da kaldım sizce hangisi ? ikisi de wear os ticwatch 4100 işlemcisine sahip ama oppo watch 1800 lira civarların da ticwatch 2900 civarların da arada ki fiyat farkına değer mi?

• onaralemdar kullanıcısına yanıt
    TicWatch 3 Pro > oppo watch.

• pek detaylı bilgi bulamadım ticwatch hakkın da incelemeler kısıtlı sizin bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim en önemli farkları nedir ?

Oppo watch a gore farki daha yeni islemci ve daha uzun sure giden bataryasi.

• volcy123 kullanıcısına yanıt

aldım bakalım hayırlısı :)

• Bütçe sıkıntı değilse ticwatch alın

• opponun siparişini iptal ettim ve ticwatch aldım daha güncel işlemci ve diğer özellikler daha cazip geldi bana uzun süre kullanmayı düşünüyorum çünkü teşekkürler herkese :)

ticwatch çok pahalı değil mi ? o kadar fark vermeye değer mi bilemedim. ayrıca ticwatch türkiye desteği o kadar iyi değil sanırım. oppo en azından türkiyede faaliyet gösteriyor ve distribütörü servis vs. mevcut.

• Güç tasarrufu modunda bildirim alamayan var mi?

Güç tasarrufu modundayken wear os uygulamasina bakiyorum telefona bagli gozukmuyor hic bir zaman. Fakat Hey Tap'de bagli gozukuyor.

Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Uzerine dusmeyi dusunuyorum bu durumun. Amazon'a iade edebilirim

• Ekranı sürekli açık halde tut özelliği çalışmıyor sizlerde de aynı sorun var mı ?

• Güç tasarrufu modunda bütün izinlere onay vererek HeyTap ile kullanabilirsin.Wear os uygulamasi ile guc modunda kullanılmıyor.Bu modda sıkıntısız bildirim alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 2 Nisan 2021; 8:27:39 >
  • RefBatu R kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hocam, cihazi sifirlamayi deneyebilirsiniz.

• Sorun düzeldi. Cihazın 30 tane güncellemesi varmış ben mantıken bir iki tane olacağını düşündüğümden dolayı kullanamıyor muşum:) ben Apple watch 3 den geçmek zorunda kaldım ama bu bildirim olayı o kadar güzel ki Apple da bile böyle rahat etmiyorsun özellikle 2. Gelen bildirimi altına eklemesi süper .

• RefBatu R kullanıcısına yanıt
    İyi sevindim hocam duzeldigine, gule gule kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Güç tasarrufu modunda bütün izinlere onay vererek HeyTap ile kullanabilirsin.Wear os uygulamasi ile guc modunda kullanılmıyor.Bu modda sıkıntısız bildirim alıyorum.

nereden verebilirim onaylari

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.