Şimdi Ara

Oppo Watch [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
24.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ggde 1800 lira suan 46 mm sizce alinir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt

Öğlene kadar 1695 liraydı hocam. Tekrar düşebilir derseniz bekleyin..

• bandaleros kullanıcısına yanıt
    Aynen 100 lira eklemisler ama cok sorun etmedim. Saat iyiyse bu fiyattan da alirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Güzel saat hocam, alacaksan şimdiden hayırlı olsun.
  • 46mm kullanan arkadaşlar ekran sürekli açık parlaklık orta seviyede nispeten açık renk tema varken şarjınız ne kadar gidiyor deneyen oldu mu ? ona göre satın almak istiyorum ekran baya hoşuma gitti diğer soruda temalar çok kısıtlı custom watch face çalışmaları hakkında bilgisi olan var mı ?

• Aod kullanmiyorum ama diger sorunuza gelirsek; oppo her güncelleme ile yeni yeni arayüz ekliyor.Bunun yanında custom olarak "pujieblack" ve "facer" ile hergün farklı arayüzler deneyimliyorum. Özellikle pujieblack ile hergün yeni arayüzler geliyor.

*Facer uygulamasindaki premium temaları crackli apk kullandigim icin her istedigimi kullanabiliyorum.Konuya bir ara iki uygulama içinde anlatim ekleyeceğim.
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Hocam tekrar selamlar. Sorum hem size hem de bilgisi olan diğer arkadaşlara. Geçen mesajımda bu saati alma konusunda gidip geliyorum demiştim. Araştırırken akıllı saatlerin babası diyebileceğimiz Fitbit markasının yeni duyurulan Versa 3 modeline denk geldim. Oppo dan biraz daha pahalı ama incelemelerde çok övülmüş kalite ve nokta atışı ölçümleriyle. Gerçi ben spor aktivitelerinden ziyade diğer özelliklerine daha çok dikkat ediyorum. Sizlerin bilgisi var mıdır bu model ile oppo watch karşılaştırması olarak. Teşekkürler.

Yanıtınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Hocam tekrar selamlar. Sorum hem size hem de bilgisi olan diğer arkadaşlara. Geçen mesajımda bu saati alma konusunda gidip geliyorum demiştim. Araştırırken akıllı saatlerin babası diyebileceğimiz Fitbit markasının yeni duyurulan Versa 3 modeline denk geldim. Oppo dan biraz daha pahalı ama incelemelerde çok övülmüş kalite ve nokta atışı ölçümleriyle. Gerçi ben spor aktivitelerinden ziyade diğer özelliklerine daha çok dikkat ediyorum. Sizlerin bilgisi var mıdır bu model ile oppo watch karşılaştırması olarak. Teşekkürler.

Versa 3 gt2 serisi gibi kasiyor. Google asistan da daha gelmedi. Ulke ulke geliyor destek, daha avrupa ulkelerinin cogunda yok. Offline muzik dinlemek icin deezer veya pandora premium uyeligi alip o programlar araciligiyla dinleyebilirsiniz sadece. Normal mp3 vs atip da dinleyemezsiniz. Sarji da 4 gun falan gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 16 Mart 2021; 23:40:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap için teşekkürler.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Hocam gec gordum kusura bakma.Arkadasinkine benzer bi yorum yapacaktim ben de.Umarim seni de aramizda goruruz :)
  • Selamlar arkadaşlar.
    Saatim bugün geldi, ilk izlenim olarak ekran mükemmel kullanilan materyal kaliteli butonlar ise eh işte. Şarja taktım söyledikleri gibi hızlı şarj ediyor, şuan guncellemeleri yapıyor. Genel olarak memnunum.

• okann105 O kullanıcısına yanıt
    Selam Okan, hayırlı olsun 46mm mi aldin?

----------------

Heytap Health(4.1) uygulaması geçtiğimiz günlerde güncellendi.Yenilikler;

1. Google Fit supported: You can now sync your workout and health data to Google Fit.
    2. Weather issue fixed for OPPO Watch.
    3. Fixed an issue where the steps displayed on the Home page were inconsistent with the data in Daily Activity.
    4. Optimized the sleep scoring logic.
    5. Bug fixes and user experience improvements.

Playstore güncelleme ayarlarınız manuel ise uygulamayı guncellemeyi unutmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 17 Mart 2021; 22:27:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

46mm siyah aldım hocam teşekkür ederim. Ekran kolay çizilir mi acaba? Koruma almaya gerek var mıdır? Edge ekran olduğu için kenarlardan kalkma yapacak kesin değer mi?

• okann105 O kullanıcısına yanıt
    Guzel secim :) Cizilme olayi saatin hangi kosullarda kullanildigina bagli biraz, ben de şükür cizilme olmadi.Ekran koruyucu olarak arastirma yaptım hatta kendim denedim bir tane ama bildiğin aşırı ince naylon gibi birsey geldi o da kabarcık yaptı, ben de söküp attim.Tam kaplayan 9d koruyucular var ama onlarda da farkli acilardan bakıldığında berbat oluyor görüntü.Simdilik ekran harici kasa kismini korumak icin 5-6 yorum oncesinde paylastigim kılıf ile kullaniyorum ve mutlaka alinmasi gerektigini düşünüyorum.Bulabilirsem direk önü kapalı seffaf kılıf alacağım böyle tek seferde koruma isini halletmis olacagim.

Üstad ,

iPhone SE kullanıyorum ve akıllı saatler etrafında dönüyorum son dönemlerde.

Kiminle konuştuysam evdeki Apple düzenini bozma ve saatte de Apple Watch ile devam et diye tavsiye ediyor.Ama saaat ekranında birşeyler okuyup yazma v.s düşünmediğim için adımsayar , mesaj bildirimleri , kalp değerleri gibi şeyler bana yetecek gözüküyor bir akıllı saatte.

Beni kararsız bırakan ve aklımı çalan tek şey Apple Watch 6'da bulunan EKG çekimi.Yoksa Apple Watch SE'de işimi görecek ama yukarıda da yazdığım gibi SE alarak Apple'a daha fazla para vermeme değecek çok detay da aramıyorum kullanacağım saatte.

Sadede dönersem son dönemde Amazfit GTS 2 modeline odaklandım ama Oppo Watch'ta aklımda.Amazfit GTS 2 ile Oppo Watch modellerine baktığımda aralarındaki en büyük fark Oppo'nun Wear OS ile gelmesi gözüküyor ki bu da Google Asistan , uygulama yükleme gibi artılarla gelmesi demek.

Bir Oppo Watch kullanıcısı olarak sana sorsam ; Oppo Watch ve Amazfit GTS 2 modelleri arasında nasıl bir kıyaslama yaparsın ?

Mesela Oppo Watch'ın adım sayısı v.b ölçümlerde çok doğru sonuçlar vermediğinden bahsetmişlerdi incelemelerde.

Fikrini alabilirsem sevinirim.

Selamlar , saygılar...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle ben de telefon apple ise saatin apple olmasi fikrine katılıyorum.

Oppo watch ile amazfit gts 2 kiyaslamasinda;

Oppo watch;

+ Ekran boyutu ve cozunurlugu daha yuksek
    + Wear os, google eko sistemi
    + Daha fazla batarya kapasitesi
    + Daha hizli sarj olma süresi

Amazfit Gts 2;

+ Bluetooth 5.0
    + Daha fazla spor aktivitesi deklemesi
    + Kandaki oksijen seviyesini ölçen SpO2 sensör
    + Muzik depolayabilme
    + Daha fazla piksel yoğunluğu

Adim sayisi gibi seyler guncelleme ile cozulecek seyler.İki saat arasinda secim yapacak olsam wear os, cok hizli sarj olmasi, her türlü uygulamadan bildirim alabilmek ve 46mm olmasi( benim gibi iri kollari olan biriyseniz ufak boyutlu saatler kotu görünüyor) sebebiyle oppo watch secerdim. samsungun bile yeni saat modellerinde tizen yerine wear os a gececegi sizdirildi.

Siz teknoloji magazlarida iki saati de canli gorerek karar verin derim illa oppo alin diyorum gibi düşünmeyin sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 18 Mart 2021; 13:52:45 >

• Eyvallah ,

Bu değerli ve açıklayıcı bilgiler için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Merhaba öncelikle ben de telefon apple ise saatin apple olmasi fikrine katılıyorum.

Oppo watch ile amazfit gts 2 kiyaslamasinda;

Oppo watch;

+ Ekran boyutu ve cozunurlugu daha yuksek
    + Wear os, google eko sistemi
    + Daha fazla batarya kapasitesi
    + Daha hizli sarj olma süresi

Amazfit Gts 2;

+ Bluetooth 5.0
    + Daha fazla spor aktivitesi deklemesi
    + Kandaki oksijen seviyesini ölçen SpO2 sensör
    + Muzik depolayabilme
    + Daha fazla piksel yoğunluğu

Adim sayisi gibi seyler guncelleme ile cozulecek seyler.İki saat arasinda secim yapacak olsam wear os, cok hizli sarj olmasi, her türlü uygulamadan bildirim alabilmek ve 46mm olmasi( benim gibi iri kollari olan biriyseniz ufak boyutlu saatler kotu görünüyor) sebebiyle oppo watch secerdim. samsungun bile yeni saat modellerinde tizen yerine wear os a gececegi sizdirildi.

Siz teknoloji magazlarida iki saati de canli gorerek karar verin derim illa oppo alin diyorum gibi düşünmeyin sakın.

Muzik depolama oppo da da var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.