Şimdi Ara

Oppo Watch [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
24.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başta telefonun ayarlar-uygulamalar bölümüne girip oradan iki uygulamanın verilerini temizle, daha sonra iki uygulamayı da sil ve ilk başta heytap'ı yükle ve saat ile eşleştir ve isteceği bütün izinleri onayla.Daha sonra saati güc moduna al ve tekrar heytap ile bağlan saate ve bildirim testi yap.Bildirimleri aldıktan sonra wear os uygulamasını kurabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

İlk başta telefonun ayarlar-uygulamalar bölümüne girip oradan iki uygulamanın verilerini temizle, daha sonra iki uygulamayı da sil ve ilk başta heytap'ı yükle ve saat ile eşleştir ve isteceği bütün izinleri onayla.Daha sonra saati güc moduna al ve tekrar heytap ile bağlan saate ve bildirim testi yap.Bildirimleri aldıktan sonra wear os uygulamasını kurabilirsin.

Ha o sekilde onay diyorsun. Ben de saat uzerinde guc tasarrufu ayarlari var zannettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok google için hem telefonu hem saati ingilizce yapmak gerekiyormuş

• Gayet güzel çalışıyordu, bozdular sistemi.. umarım düzelir. Birçok insanin tercih sebebi sesli asistan...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Saat ve telefon tr dil de iken kullanabiliyorum.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Sesli cevap veriyor mu?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi hava nasıl diye sordum ok Google diyerek sesli bir şekilde yanıtladı.

• Ben ne yaptıysam çalışmadı.. telefonunuz nedir?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 9 Pro kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Saat ve telefon tr dil de iken kullanabiliyorum.

çoğumuzda çalışmıyor

Sesli telefon araması yapıyor mu kardeşim

• kml_sri kullanıcısına yanıt
    Hayır nedenini size açıklamıştım.Wear text kullanabilirsiniz düzenleme kadar.

Sesli arama yapıyor ama bence sizin sorduğunuz komutla yapıyor mu şeklinde. Komut ile arama şuan yapmıyor ama mesaj atıyor dostum bende . Büyük ihtimal önceden kullanılan bir olduğu için güncelleme yaparlar bu ay sanırım yani yapmalılar :)

• *Saatte ve telefonda googleplay store güncel sürümde olsun(bu çok önemli aksi takdirde çalışmaz)
    * Telefonda Google uygulaması ayarlarindan Google Asistan-Voice match kısmına girip ok google tikini isaretle
    *Saatte ana ekranda soldan sağa kaydırıp asistana giriş yaptığında en alttaki çark simgesine dokun ve "ok google algılaması" ve "konuşma çıkışı" tiklerini aktif et.

Bu dediklerimi yaparsan tr dil ile kullanabilirsin.

• RefBatu R kullanıcısına yanıt
    Google uygulamasini çalıştırdıktan sonra sağ alt köşede "Diğer" butonuna basin, oradan da Ayarlar>Google Asistan>Voice Match şeklinde tıklayarak girebilirsin.

Daha önce yolladığım video ya da bakacağım text olan. Şuan çalışmıyor çünkü Google asistan arama yapmada sadece mesajda çalışıyor.

• RefBatu R kullanıcısına yanıt
    Evet atıyorum Mehmet ara dediğin de aramıyor önceden arıyordu. Msj atıyor evet ama arama çok işe yarıyor du.

Dediklerinin hepsi açık dostum şu kişiye msj at dediğinde atıyor sorun yok ama şu kişiyi ara dediğinde malesef artık bunu yapamıyorum diyor.

Dostum wear is ile ilgili genel bir sorun bu.Google ok Google'ı düzeltirken bunu bozdular ve 3.kez tekrarlamak gerekir ise Google fixleyene kadar Wear text ile arama yapabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.