Şimdi Ara

OPET LPG Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diyarbakır'da yaşıyorum.
    Opet Pazartesi ve Cuma günleri LPG'yi bol indirimli veriyor. Bulunduğunuz şehirlerde bu uygulama var mı?
    Ve midemin bulanması gerekir mi? Bi' hile hurda çeviriyor olabilirler mi?

Bugün depoyu doldurdum litresi 2.32 TL'den.
    Allah dövletimizi korusun. EVET çıkınca herşey düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı kampanya elazig da da var. Bir aydır indirim günü alıyorum sorun yok.

Bu arada lpg ucuzladı diye sevinirken aracına neden benzinde binemedigini tekrar bir düşün. Düşünmek iyi gelir işleyen demir ışildar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dövletim bana neyi kac liradan verirse o paradan alirim. En iyisini o bilir. Allah dövletime zarar vermesin.

Ben hep 50 liralik alıyorum sorun yok.

• Zaten istanbulda aylardır 2.30

Dikkat et tüp doldurucam diye göbeğinden vurulma tenhalarda

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Aynı kampanya elazig da da var. Bir aydır indirim günü alıyorum sorun yok.

Bu arada lpg ucuzladı diye sevinirken aracına neden benzinde binemedigini tekrar bir düşün. Düşünmek iyi gelir işleyen demir ışildar

Onların yerine düşünen var

İstanbulda çoğu yerde sürekli 2.30, uzun zamandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 5 Mayıs 2017; 16:21:17 >
  • Hiç düşünmüyormusunki dövlet dedikleriniz yüzünden geçen yıl lpg fiyatı diplerdeyken 3ayda 3TLyi geçti.

Şimdi birazcık indirm yaptılar 2buçuk civarlarına indirdiler diyemi evet çıkınca indirdiler diyorsunuz.

Peki indirimli hali buysa neden geçen sene biz İstanbulda bazı yerlede 1.84TLden yakıt alabilirken şimdi 2.45e ucuz demek zorunda kalıyoruz.

"YÜCE MEVLÂ'MIZ akıl fikir VERSİN" kapalı gözleri "AÇSIN İNŞALLAH." ne diyelim.

• Kardeş seni trollediğim için kusura bakma. Ironiyi goremedigin icin de senden özür dilerim. 2.32 ye halay çekiyorsak malesef acınacak bi halimiz var demektir. Ki benzin hala 5.30.

Ülkenin gündemi domates biber patlıcanken bizden bi cacık olmaz malesef. Allah düsünmeyi ve idrak etmeyi nasip etsin mühürlü kalplere.

• Ona indirim demiyorum ben, belirli günlerde normale dönüp diğer firmalarla aynı fiyata satıyor.
  • opet haftada 2 gün kampanya yapıyorda diğerlerinden zaten 15 krş fazla satıyor. 15 krş 2 gün indirim yapınca indirim yapmış oluyor aklı sıra.
  • Konu sahibi trollük olsun diye mi açtın konuyu ?

• siparişlemi geldin yoksa özel mi la?

biz 2.15 den alıyoruz kazıklamışlar seni
  • Bu uygulama belirli şehirlerde var.

• neden biz hala 2.90 dan itekleniyoruz?(yer çanakkale)herhalde burjuvanın anavatanı
  • adıyamanda 1 aydır 2.20 :D
  • Kutahyadada ayni kampanyayi hepsi yapiyo. Guvenalgazdan aliyorum hep. Gecen hafta 2.29du. İndirimsiz hali 2.34. Son 8 kurusluk indirimle 2.21den verirler hafta sonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 5 Mayıs 2017; 20:44:12 >
  • elazigda aytemiz petrollerde 2.28 2 gundur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün aldım

OPET LPG Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 6 Mayıs 2017; 8:54:18 >
  • En kazığı biz yiyoruz galiba Aliağa dibinde iken 2.43 den aldım. Aliağa da extra pahalı menemen daha ucuz.

• Almadan önce LPG pompasının basıncına bakın, kışın 8-9 bar , yazın 12 bar civarı basınçla veriyorsa sıkıntı yoktur.

• Bursada var mı benzer bir kampanya?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.