Şimdi Ara

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
6
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şerefsizlik başka birşy değil böyle adamlar bu yerlere geliyor işte...

• rezalet resmen bu şirket bozuntuları adına utanıyorum diğer yandan orada sırıtanlarda aşağılık bence

• Erdi Bey'in ciddi bir diksiyon sorunu var bence. Ben kendisini uzun zamandır takip ettiğim için anlayabiliyorum. Muhtemelen ilk defa dinleyenler anlamakta güçlük çekiyor.

Ayrıca soru üslubu biraz saldırgan olmamış mı? Herkes burada helal reis dese de, sonuçta bu adamlar türk telekom tekeline karşı bir araya gelmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssczus

Erdi Bey'in ciddi bir diksiyon sorunu var bence. Ben kendisini uzun zamandır takip ettiğim için anlayabiliyorum. Muhtemelen ilk defa dinleyenler anlamakta güçlük çekiyor.

Ayrıca soru üslubu biraz saldırgan olmamış mı? Herkes burada helal reis dese de, sonuçta bu adamlar türk telekom tekeline karşı bir araya gelmişler.

Doğru yeni bir tekel oluşturmak için bir araya gelmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan alışmışlar karşılarında el pençe divan duran, ağzında salyarak akıtarak, ne derlerse kabul eden insanları görmeye.

Karşılarına soru soran birileri çıkınca, işi alaya vurarak konuyu değiştirmeye çalışıyolar.

Adam sordu arkadaş versene cevabı. Hepsi birbirine bakıyor.

Asıl merak ettiğim oradaki lağım ağızlı gülen insanlar tam olarak ne sordular.

• Ulke troll oldugu için hiç garipsemedim

Bu herifler nasil turksat'in,turkcell'in basinda cozemiyorum cozemeyecegimde

Bonus:Mini surumde yorum atamama sorununu ne zaman cozeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Temmuz 2016; 7:48:14 >
  • Şaşırtmadı(CEO'ların tavrı).
  • Olan süperonline internetin kalitesine olacak. kazanana firmalar olacak.

• Ulkenin ulastirma bakani saglik bakani neki teknoloji sirketlerinin basindakiler ne ola..Yemin ediyorum bu 4 dev sirketin en başında olan insanlar uploadin kotadan gidip gitmeyecegini bile bilmeyecek kadar cahil olduklarını düşünüyorum..yahu bakan bilr icloud sistemine " bi bulut gibi bisi var içine bisiler atiyorsun diyor "..Erdi abi k.bakmada orda bulunarak büyük hata yapmissin bu insalar bizi hızlı adimlarla geriye taşıyorlar

• Allah hepsini kahretsin ya...bu ülkede adam gibi bi hizmet alınamayacak mi ya.t.şak geçiyorlar resmen milletle.

Maksat cebinizdeki 3-5 kuruşu almak..sonra derdini kime anlatırsan anlat.

• Para her zaman iyi niyetli de olmaz. Bu da kanıtı. Bunlar resmen çakal.. Az hizmeti çok gibi gösterip, pahalı sattığı internet hizmetini ucuz diye yedirirler.

• Bu tür konuşma ortamlarında CEO denen veya bu görünümdeki yönetici tipler siyasetçi gibi kaçamak cevaplar verirler. Sorular güzel ama biraz daha kısa tutulsa anlarlarmış diye düşündüm. Böyle boş adamlar yönetici oluyor en can sıkıcı nokta bu.

• Bravo çok yerinde sorular ama tabi ki verecek cevapları yok.
  • 100 mgbit(yada 3 mgbit mi desem) olan adama sorsan akn kaç ve ayın kaç gününü 100 mgbit kullanıyorunuz.

• Bunlara yolu kazdırıp kablo çektirmeyecaan bu ne arkadaş?

Bu girişim yeni bir saadet zinciri gibi birşey, milletçe meydanlara inip bastırmalıyız 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 28 Temmuz 2016; 9:19:02 >
  • Kotam dolmak üzere. Sonra izlemek zorundayım. Rez.

• ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    http://www.hurriyet.com.tr/erkeksen-vur-diyeni-vurdu-30-yil-yedi-190963

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 28 Temmuz 2016; 9:31:24 >

• Adamın konusma seklinde ne var hızlı konusuyoki zamandan calmasın. Biz bu videodaki haliyle anliyorsak onlar haliyle cok net anladi. Asil anlasilmayan o bilmemnenin verdigi cevap ve veris sekli. Banane lan evindeki 100mb den davar. Millete cok yuksek hiz diye 2mb veriyon.Hıyaragası 2mb 250kb indirme hizi demek ossursam daha hizli veri aktarilir. O sorulari erdi abi degil kullanan vatandas sormali asil ozaman bakalim ne cevap verecekler. Şu yaziyi yazarken bile aklima bin türlü küfür geldide biz yine efendi olalim hadi.

• Erdinin konuşmalarına takılıyorlarda Erdi eskiden çok hızlı konuşunca anlaşılmazdı. Şuan yine hızlı konuşuyor ama anlaşılır bir tarzı var artık. Seni dinlemedik desinler hadi eyvallah diyeyim.

• Erdi hocamız yerli yerinde sorular sormuş firma yetkilileri oralı olmamış bu açık ve net. kaç kişi 100 mbps net evinde kullanıyr diyor ben 100 istemiyorum ki 10 mbps net hız versin yeter yani katakulli yapılmasın sadece.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.