Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.572
Cevap
10
Favori
201.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu ayarı kapatmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

Bu ayarı kapatmalısınız.

çok teşekkür ederimm, kullandığım laptopda bulmuşum yapmışım ama geçende uğraştım yine bulamadım buraya kadar geldim

• Operayı uzun yıllardır laptop ve masaüstünde kullanıyorum. Geçen gün masaüstündeki Pc'nin diskini değiştirip tekrar Win 7 Pro 64 bit Türkçe kurdum. Önceden Operanın yedeğini Appdata\Roaming\Opera software klasörünü kopyalayıp yedeklemiştim. Operanın son sürümünü kurduktan sonra yedeklediğim Opera Software klasörünü aynı yere (defalarca yaptığım bir yöntem) kopyaladım. Ama hızlı erişimdeki yüzlerce url'nin hiçbiri geri gelmedi. Eski sürümlerden denedim sonuç alamadım. Hızlı erişimlerimi operaya nasıl aktarabilirim?

• dizibox sitesinden nasıl video indirirm operada? idm çalışmıyor. video indirme eklentileir çalışmıyor?

• King playerle *mp4 formatında indiriebilirsin. idm kullanmadığım için bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 16 Kasım 2020; 0:2:32 >
  • Ne olduysa bir anda telefonda kullandığım opera kullanıcı ve parolayı kaydet seçeneğini seçmiş olmama rağmen ikinci bir girişte hatırlamıyor. Ne yaptıysam olmadı. Kayıtlı parolara bakıyorum. Sitelere bakıyorum göremiyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskibalta

Ne olduysa bir anda telefonda kullandığım opera kullanıcı ve parolayı kaydet seçeneğini seçmiş olmama rağmen ikinci bir girişte hatırlamıyor. Ne yaptıysam olmadı. Kayıtlı parolara bakıyorum. Sitelere bakıyorum göremiyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Bende de daha önce parolayı kaydet seçeneği artık çıkmıyor.Sınırı falan varmı?

• Opera sizde de çökmeye başladı mı?

• Angelica kullanıcısına yanıt

Çökme oluyorsa varsa sık kullanılanlarınızı yedekleyin, maalesef parola yedekleme opera da henüz yok.

sonra operayı kaldırın.

pc'yi yeniden başlatın.

sonra aşağıdaki gizli klasörlerdeki opera software klasörlerini silin ve temiz kurulum yapın.

C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Local

C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Roaming

Users, Kullanıcılar şeklinde de olabilir.

• idm için

Internet Download Manager uygulamasının kurulu olduğu dizine gidin. “IDMGCExt” isimli dosyayı bulun.

Opera tarayıcınızı açıp, Eklentiler kısmına ulaşın “IDMGCExt” isimli dosyayı sürükleyip, Opera’da Eklentiler sayfasına bırakın.

Yükleme izni isteyecektir. Yükle diyerek sorunu çözebilirsiniz. Eklenti ayarlarında yönet seçeneği ile Gizli oturumda da çalışmasını aktif ederseniz gizli sekmelerde de sorunsuz kullanabilirsiniz

• lost kullanıcısına yanıt

Maalesef olmuyor hocam. Zaten yardımcı programlarla temiz uninstall yapıyorum ve bahsettiğiniz klasöre baktığımda boş görünüyor. Yinede silip tekrar kurdum ama sonuç aynı.

• Angelica kullanıcısına yanıt

Offline kurulum paketi ile kurmayı denediniz mi?

64bit:

https://www.opera.com/download/get/?partner=www&opsys=Windows&arch=x64

32bit:

https://www.opera.com/download/get/?partner=www&opsys=Windows

Bunları da ayrı ayrı deneyin. Yine sorun varsa sorun sisteminizde olabilir.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.