Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.572
Cevap
10
Favori
201.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar operada kayıt etmiş olduğum şifreleri nasıl silebilirm , e devlet şifrelerini örneğin kaldırmak istiyorum ve kayıt ettiğim şifrelerin yönetimine nereden ulaşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk87bjk1903

arkadaşlar operada kayıt etmiş olduğum şifreleri nasıl silebilirm , e devlet şifrelerini örneğin kaldırmak istiyorum ve kayıt ettiğim şifrelerin yönetimine nereden ulaşabilirim

Ayarlar-Gizlilik ve güvenlik kısmında parolalar bölümü var, kayıtlı parolaları yönet diyerek yapabilirsiniz.

Firefox'taki gibi master parola yok mu bunda? Yeni geçtim Opera'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

Orijinalden alıntı: bjk87bjk1903

arkadaşlar operada kayıt etmiş olduğum şifreleri nasıl silebilirm , e devlet şifrelerini örneğin kaldırmak istiyorum ve kayıt ettiğim şifrelerin yönetimine nereden ulaşabilirim

Ayarlar-Gizlilik ve güvenlik kısmında parolalar bölümü var, kayıtlı parolaları yönet diyerek yapabilirsiniz.

Firefox'taki gibi master parola yok mu bunda? Yeni geçtim Opera'ya

çok teşekkür ederim :)
  • Seninle telefon mevzusunda farklı görüşlerdeyiz ama bak ortak bir noktamız varmış.

Opera... Birleştirir... ;)
  • Opera 12 sürümünden sonra ilk defa tekrar Opera 64-Bit sürümü ile karşınızda şuan RC aşamasında Final sürümünün v41 ile çıkacağı söyleniyor.

Detaylı bilgi için: Opera Beta 40 release candidate

İndirmek için: Opera v40.0.2308.52 RC (64-Bit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 18 Eylül 2016; 14:19:29 >

• Hala opera 12 tadında değil sanırım.
    Ne zaman chromium tabanına geçip chrome çakması oldu, 12 yıllık sevdamız bitti.
    yaklaşık 1 - 1.5 yıldır firefox kullanıyorum, opera 12 gibi yapabilmek için 15 tane eklenti kurdum anasını satıyım.
  • opera da yer imlerini html olarak nasıl dışarı aktarabiliriz , kayıtlı şifreler vs olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

gebere_jakson
    Benim de hızlı erişimde tanımladığım 100'den fazla sekme var. Opera sorunsuz iken ilgili klasörün yedeğini alıyorum. Sorun olduğunda da yedekten dönüyorum. Hepsi bu kadar. Ayrıca Acronisle de sistemin yedeğini alıyorum. Opera klasörünün yedeğini buradan çıkarıp sağlam Operaya dönüyorum.
    Daha önce işletim sisteminin yedeğini aldıysan (Acronis v.s gibi programla) yedekten sağlam Operaya geri dönebilirsin.
    Alıntıdır
    C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming\Opera Software klasörünü bir yere kopyalayın.
    Formattan yada tekrar Opera kurulumundan sonra aynı yere kopyalayın. Yer imleri, hızlı başlat, tüm ayarlarınız geri geliyor.

kardeşim operaya mail madresi ile kayıt olduğumuz zaman yer imlerini saklıyor. formattan sonra e mail adresi ve şifre girdiğimiz zaman senkronize oluyor ve parolalar dahi geri gelmiş oluyor

• Merhaba. Ben de Opera kullanıyordum fakat bir sorun benim acayip canımı sıkmaya başladı. Örneğin, resimde gördüğünüz f1izle.coom sitesi. Bu siteye girdiğimde yarış izlemek istediğimde hiçbir şekilde tam ekran yapamıyorum. Videoyu açtığımda sayfa aynen o şekilde oluyor yani video sayfanın tamamını kaplamıyor, yarım kalıyor. Bu sorun sadece bu sitede değil başka sitelerde de oluyor. Neden olabilir acaba? Kardeşimin laptopında denedim böyle bir sorun olmadı, tam ekran oldu Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Merhaba. Ben de Opera kullanıyordum fakat bir sorun benim acayip canımı sıkmaya başladı. Örneğin, resimde gördüğünüz f1izle.coom sitesi. Bu siteye girdiğimde yarış izlemek istediğimde hiçbir şekilde tam ekran yapamıyorum. Videoyu açtığımda sayfa aynen o şekilde oluyor yani video sayfanın tamamını kaplamıyor, yarım kalıyor. Bu sorun sadece bu sitede değil başka sitelerde de oluyor. Neden olabilir acaba? Kardeşimin laptopında denedim böyle bir sorun olmadı, tam ekran oldu Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Aynı problem bende de var çözdünüz mü hocam? Vivaldi tarayıcısından tam ekran oluyor mesela.

• Hocam ben de çözemedim hala gerçekten sinir bozucu bir durum eğer çözebilirseniz bana da haber verirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam ben de çözemedim hala gerçekten sinir bozucu bir durum eğer çözebilirseniz bana da haber verirseniz çok sevinirim.

Aynı şekilde ben de sizden rica edecektim.
    Araştırmalarım devam ediyor.
    Opera'yı da yazmayı dener misiniz?
    Ben de atacağım mail operaya konuyla ilgili.
  • arkadaşlar Opera'da yeni bir sekme açınca direkt olarak adres çubuğuna yazı yazamıyorum. yeni sekme açınca direkt yazmaya başlamak istiyorum ama olmuyor,ayarlardan bulamadım. yeni sekme açınca direkt olarak adres veya bir arama terimi yazabilmem lazım. çok sinir bozucu bir durum. firfoks'ta yeni sekme açar açmaz klavyeden yazı yazabiliyorsunuz.

yardım edebilecek birisi var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmpower

arkadaşlar Opera'da yeni bir sekme açınca direkt olarak adres çubuğuna yazı yazamıyorum. yeni sekme açınca direkt yazmaya başlamak istiyorum ama olmuyor,ayarlardan bulamadım. yeni sekme açınca direkt olarak adres veya bir arama terimi yazabilmem lazım. çok sinir bozucu bir durum. firfoks'ta yeni sekme açar açmaz klavyeden yazı yazabiliyorsunuz.

yardım edebilecek birisi var mı acaba?
    bende öyle bir sorun yok
    opera ayarlarında ya da yüklediğin bir eklenti sebebiyle olabilir mi?
    ben yeni sekme açar açmaz imleç adres çubuğuna gidiyor zaten.
  • bikaç süredir bende de benzer sıkıntı mevcut... Ctrl T de aynı durum...
    işyerinde sıkıntı yok ama evde var..

sürüm ile alakalı değil anlaşılan.

eklentileri kurcalamak gerek diye düşünüyorum
    zira ev ve iş arasında ayarlara bakınca fark olarak sadece iş yerindekinde pek eklenti yok.
    misal en basidi reklam engelleyiciler yok.. operanın dahili engelleyicisi dahi kapalı
  • Opera rakipsiz.
  • Arkadaşlar operayı kapatıp açtığımda kapatırkenki açık olan sekmeler tekrardan açılıyor internetten arattım bulamadım var mıdır bir çözümü?
  • ayarlar ... temel ... başlangıçta ... Ana sayfa ile taze bir başlangıç işaretli olmalıdır.
  • Arkadaşlar bu operada tıkladığım her haber vs. yeni sekmede açılıyor. Ben yeni sekmede açılsın istemiyorum. Bunun ayarı nereden nasıl yapılıyor? O kadar baktım bulamadım?
  • Opera tarayıcıyı açtığında "Hızlı erişim" adıyla boş bir sayfa (sekme) açılır. Tıkladığın her web sayfası aynı opera tarayıcı içinde sekme olarak açılır. Yani 2. bir opera sayfası açılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.