Şimdi Ara

Opera 10.51 ADETA UÇUYOR! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
4
Favori
29.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 senedir opera kullanıyorum.Onun gibisini görmedim.Eklentiye gerek yok.Firefox zaten eklentisiz çöp.
  •  Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

Buda benimki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_alert22
     Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

Buda benimki.

Arkaplan resmini paylaşır mısın
  • Arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım , Hürriyetin web tv sayfasındaki videoları izleyemiyorum opere ile sizde de durum böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 24 Mart 2010; 22:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

quote:

Buda benimki.

7000 civarı duvar kağıdı arasında bulamadım.Aramaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

quote:

Buda benimki.

şu şeffaflıgı nasıl yapıyorsunuz bulamadım ?
  • şu operada reklam engelleyici bulamadım
  • Senin internet hızlı galiba bence hızı hep aynı donanimhabere girdim 10 saniyede girdi mozilla 2 chrome 1 saniyede yani bence yavaş hemen kaldırdım sonre
  • beyler şimdi indirdim opera dan yazıyorum firefox fanatiğiydim yer imleri olmaz sa vazgeçerim operadanda çünkü ben her işimi yer imleri ile yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: freezer80

ben safariciyim kusura bakmayın hepsine çakar

Aynen ya... Forumdaşım benim... Forever SAFARİ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Firefox her türlü
    Önemli olan eklentilerdir.

Sizin için önemli olan eklentiler ise ve bu eklentileri diğer tarayıcılarda bulamıyorsanız firefox sizin için biçilmiş kaftandır tabikide. Ama eklentilere ihtiyacı olmayanlar?

@badblood1903; site tercihlerini düzenle kısmı işe yaramadı mı?

Site hiç açılmıyor tercihlere bile giremiyorum sizde açılıyor mu ??
  • alexa eklentisi var mı ?
    kendi sitelerim olduğu için mozilla da alexa eklentisini kurdum ve devamlı gözüm orada oluyor.
  • @leonardo

menüden "dosya ya gel ve al/aktar de.
    nestcape-firefox yer imleri seç
    firefox yer imlerinin olduğu dosyayı göster.

reklamları engellemek için sayfada boş bir yer tıklayın ve "içerik engelle" deyin.

sıkıntı yaşadığınız bir sayfa olursa F12 ye basın ve site tercihlerini füzenle deyin.
    AĞ sekmesine gidin ve tarayıcı tanımlamasını ie olarak tanıf deyin.
  • eklentiler olarak firefoxa yakın hız olarak da çok iyi aşağıdaki siteden widgetleri indirilebiliniyor.

http://widgets.opera.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noventaa -- 24 Mart 2010; 21:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brecoglu
    Gerçekten hızlı ve estetik tema olarak şunu öneririm;http://my.cn.opera.com/community/customize/skins/info/?id=9551

aero olması şart ama.

buda benden bir ss;
    Büyük resim için tıklayın

Masaüstü nasıl yapılıyor hani sag taraftaki seyler falan

• quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

Senin internet hızlı galiba bence hızı hep aynı donanimhabere girdim 10 saniyede girdi mozilla 2 chrome 1 saniyede yani bence yavaş hemen kaldırdım sonre

Yeni bir tarayıcı yüklüyorsunuz, bu tarayıcıyla ilk defa bir siteye giriyorsunuz ve bu siteyi önbelleğe alırken zaman geçmek zorunda ve bunada yavaş diyorsunuz. Diğer tarayıcılarınızda ise bu siteler çok daha önceden önbellekte idi. Biraz düşünelim, lütfen.

@42_SeNTeZ_42; sayfada boş bir yere sağ tık > içerik engelle.

Ayrıca facebook sorunsuz açılıyor bende, üstelik ağ kısmından başka bir şey olarak tanıtmasını bile seçmedim :)

Ekleme: Site tercihlerini düzenlemek için sayfanın açılmasına gerek yok. Adres satırında o sitenin adresi olsun, girmeye çalıştığından itibaren değişimi yapabilirsiniz. Adresi yazıp enter'a basmış olmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 24 Mart 2010; 21:06:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım , Hürriyetin web tv sayfasındaki videoları izleyemiyorum opere ile sizde de durum böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 24 Mart 2010; 22:25:28 >
  • Sırf yer imleri düzenliyeceğim diye şu tarayıcıyı değiştirmiyorum
  • Her zamanki gibi süper operayı ilk duyduğumda denemek için indirmiştim..Bir daha da bırakamadım

Güzel temalar varsa paylaşalım arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.