Şimdi Ara

Opera 10.51 ADETA UÇUYOR! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
4
Favori
29.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkan1216

freefox tan güzelmi sizce arkadaşlar baya bir met etmişsiniz merak ettim doğrusu ? birde sistemi çok yoruyormu işlemciyi rami falan ?

Sistemi en az yoran tarayıcı diyebilirim.
    Şahsi düşüncem firefox'tan çok daha iyi.
    Eklentilerle arası çok iyi olan biriyseniz belki FireFox kadar sevemeyebilirsiniz.Hız ve az ram yeme bakımındansa Opera çok hoşunuza gidecek.
  • adblock plus ı tam anlatan bi eklentisi varsa deniyim tekrar yoksa zor ha bide kısayollar üstte dursa tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

biri seffaflık mı dedi

Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

Arka plan resmini paylaşırmısın ?

• dh deki reklamları engelliye bilmek için hangi eklentiyi kurmam gerekir
  • ewt bende firefox kulanıyordum chroma geçtim şimdi operayı yükeldim karasız kaldım opera ile chrome arasında
  • operada flash problemi yaşıyorum yani webcam ve mikrofon aktarımını onaylamam için cıkan kutu işlevsiz oluryor bunu çözebilecek varsa opera kullanıcam ama
  • @Banzai!; O ayarı bilmiyorum ama Dosya>Yeni pencere ile farklı pencere açabilirsiniz veya istediğiniz herhangi bir sekmeyi windows görev çubuğuna sürükleyip bırakarak o sekmeyi yeni pencereye taşıyabilirsiniz.

@Lav; Belki Opera Turbo aktiftir, sol alt kısımdan devre dışı bırakın.

@fatihhilal; id ve pw yazıp girişe tıkladıktan sonra kaydet/kaydetme vs. diye soruyor. Kaydettikten sonra bir sonraki girişinizde sağ üst taraftaki yenile simgesinin yanında anahtar simgesi oluyor, ona tıklayabilirsiniz.

@serkan1216; indirip deneyin, büyük ihtimal beğeneceksiniz. Hele sistem yorma konusunda en hassas tarayıcıdır kendileri, gördüğüm her yavaş bilgisayara opera yüklediğimde canavara dönüşüyor :)

*Reklam engelleme Opera'da entegredir. (tekrar yazmış olayım) sayfada boş bir yere sağ tık > İçerik engelle diyerek istediklerinizi engelledikten sonra üstten tamama tıklayabilirsiniz.

**Flash vs. çalışmayan siteler için o sayfada F12>site özelliklerini değiştir>Ağ sekmesinden İE veya başka bir tarayıcı olarak tanıtmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 24 Mart 2010; 19:02:11 >

•  Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

acil yardıma resme tıklayıp öğeyi teftiş et dedim aşağıda kocaman şey açıldı nasıl kapatıcam ben bunu yaf.
  •  Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

arkdaşlar win7 de böyle çıkıyor bunu sadece tek bi şekilde gösteremez mi ne kadar sekme açarsamo kadar çıkıyor?
  • yeni operada birkaç sekme açıyorum fakat görev çubuğundan operayı simge durumunda küçültmek istediğimde olmuyor.win 7 kullanıyorum.
  • Biraz önce indirdim, harbiden uçuyor.
  • Süper birşey ya uçuyor gerçekten de çok hızlı, 8mbit kullanıyorum direk açılıyor sayfalar yalnız Firefox'taki gibi eklentiler var mı, Ad-block falan? Birde sayfa çok geniş olmuş mouse tekerleğiyle ilerletmek zorunda kalıyorum normal genişliğe nasıl erişebilirim?
  • Fanboy' un reklam filtreside çok kullanışlı

http://www.fanboy.co.nz/adblock/opera/

http://www.mediafire.com/file/mm01d0u2joy/urlfilter.7z

adblock yazmak da yasaklanmış forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 24 Mart 2010; 19:20:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

Opera 10.51 ADETA UÇUYOR!

arkdaşlar win7 de böyle çıkıyor bunu sadece tek bi şekilde gösteremez mi ne kadar sekme açarsamo kadar çıkıyor?

+1
    Eski sürümlerinde böyle bir durum yoktu. Eskisi gibi yapamaz mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpian -- 24 Mart 2010; 19:21:42 >

• ya şu üstteki menüyü nasıl gösterdiniz bir türlü yapamadım.

Edit : Yaptım Basitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTrmn -- 24 Mart 2010; 19:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly~

quote:

Orijinalden alıntı: meco

biri seffaflık mı dedi

http://i44.tinypic.com/29xuj4n.png

Arka plan resmini paylaşırmısın ?

birinin bu resmi isteyecegi hic aklıma gelmezdi.. sizde derinlik algısına dikkat ediyorsunuz galiba..
    resim bu linkte 1.31mbhttp://i42.tinypic.com/2ugff9v.jpg

• şuan 10.51 i bende kurdum kullanıorum fakat facebook a giremiorum nedendir acaba ? napmalı ?
  • Firefox her türlü
    Önemli olan eklentilerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balotelli -- 24 Mart 2010; 20:09:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuKaat

şuan 10.51 i bende kurdum kullanıorum fakat facebook a giremiorum nedendir acaba ? napmalı ?

+1 diğer tarayıcılarla girebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Firefox her türlü
    Önemli olan eklentilerdir.

Sizin için önemli olan eklentiler ise ve bu eklentileri diğer tarayıcılarda bulamıyorsanız firefox sizin için biçilmiş kaftandır tabikide. Ama eklentilere ihtiyacı olmayanlar?

@badblood1903; site tercihlerini düzenle kısmı işe yaramadı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 24 Mart 2010; 20:16:40 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.