Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Motor soğutma fanı normal. Bende de sürekli açıyor. Ekran saati olayı da aküden kaynaklanabilir.
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Aracınız dizel ise, dpf gizli temizliklerine dikkat ediyor musunuz? gizli bir dpf temizliği yarım kesilmiş olabilir. Ya da fan açması gereken başka bir durum olmuştur. Fan açması endişe gerektirecek bir durum değil.
  • Bu DPF filtresi ile ilgili hiç bilgi vermedi servis aracı alırken. Ne yapmamız gerekiyor bilgisi olan açıklayabilir mi? Bu Gizli DPF filtresi temizliğini nasıl yapıyor araç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kralksk kullanıcısına yanıt

• 2017 model insignia cosmo+sunroof dizel otomatik eski kasa ile aranıza katılıyorum.6 temmuzda teslim alacağım bayiden. Temmuz bandrolünü ödesinler diye acele etmedim. İlk defa opel kullanacağım.inşaAllah memnun kalırım. Sırasıyla 2010 peugeot 308 hdi oto, 2011golf tdi dsg highline,bmw 320d oto, yeni clio cdi edc icon,ve en son yeni 308 bluehdi oto allure kullandım. Bakalım memnuniyet sıralamasında kaçıncı olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyLordTR

Teşekkür ederim. O zaman aracı kapatmadan anlık tüketime bakmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde anlaşılır ben hiç bakmadım bu zamana kadar. Aracım daha 5000 Km de belkide yapmamıştır bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: eczaci20

2017 model insignia cosmo+sunroof dizel otomatik eski kasa ile aranıza katılıyorum.6 temmuzda teslim alacağım bayiden. Temmuz bandrolünü ödesinler diye acele etmedim. İlk defa opel kullanacağım.inşaAllah memnun kalırım. Sırasıyla 2010 peugeot 308 hdi oto, 2011golf tdi dsg highline,bmw 320d oto, yeni clio cdi edc icon,ve en son yeni 308 bluehdi oto allure kullandım. Bakalım memnuniyet sıralamasında kaçıncı olacak

Hayırlısı olsun. O sürdüğünüz araçların hiç birini kullanmadım fakat memnun kalırsınız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

2017 model insignia cosmo+sunroof dizel otomatik eski kasa ile aranıza katılıyorum.6 temmuzda teslim alacağım bayiden. Temmuz bandrolünü ödesinler diye acele etmedim. İlk defa opel kullanacağım.inşaAllah memnun kalırım. Sırasıyla 2010 peugeot 308 hdi oto, 2011golf tdi dsg highline,bmw 320d oto, yeni clio cdi edc icon,ve en son yeni 308 bluehdi oto allure kullandım. Bakalım memnuniyet sıralamasında kaçıncı olacak

Hayırlısı olsun. O sürdüğünüz araçların hiç birini kullanmadım fakat memnun kalırsınız bence.

Teşekkür ederim. İnşaAllah çok memnun kalırım. Allah isteyen herkese nasip etsin :)

• quote:

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın kazasız belasız inşallah

ne kadara aldınız özel bir indirim falan yaptılar mı?
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Fiyat ne kadara geldi acaba?

• SkyLordTR kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin cok tesekkurler

Acikcasi benimde haberim yoktu bu olaydan ve tamda ayni sey olmustu. Arac yuksek sesli calisiyordu ama anlik tuketime vs hic bakmamistim. Aracim tam 10bin km oldu, acaba her 10 bin yapiyorda olabilir mi?

• 116500 e filo indirimi ile aldım

Hocam selam,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun. Ben aldıktan sonra babam da çok beğendi kendine almak istedi ama epey bir dolaşmasına rağmen bulamamış o cosmo araç, siz hangi bayiden buldunuz mahsuru yoksa yardımcı olabilir misiniz o noktada?
  • Plakalı 0 km ankara beyazda var hocam. Benim aldığım bayide başka yoktu.

• Bende astra k dizel otomatik var. Gizli temizliği her depoda bir kez yapıyor mutlaka. Eğer gizli temizlikleri takip ederseniz, İleride dpf dolu sürüş zorunlu uyarısını çok sık almazsınız. 22 bin km oldu sürüş zorunlu uyarısı almadım. Araçlarınızı takip edin, sizin depolar 70 lt muhtemel her depoda bir kez yapabilir. Peki dersenizki, ben direkt basıp kapatıyorum kontağı, o zaman ihaleyi dpf dolu sürüş zorunlu uyarısına kadar ertelemiş olursunuz. Gizli temizlik kontrolü çok kolay, kapatmadan anlık tüketimi izlemek faydalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyLordTR

Bende astra k dizel otomatik var. Gizli temizliği her depoda bir kez yapıyor mutlaka. Eğer gizli temizlikleri takip ederseniz, İleride dpf dolu sürüş zorunlu uyarısını çok sık almazsınız. 22 bin km oldu sürüş zorunlu uyarısı almadım. Araçlarınızı takip edin, sizin depolar 70 lt muhtemel her depoda bir kez yapabilir. Peki dersenizki, ben direkt basıp kapatıyorum kontağı, o zaman ihaleyi dpf dolu sürüş zorunlu uyarısına kadar ertelemiş olursunuz. Gizli temizlik kontrolü çok kolay, kapatmadan anlık tüketimi izlemek faydalı.

Bizim araçlarda anlık tüketim gözükmüyor galiba ya :) şuan da siz yazınca düşündüm de hiç görmedim yada gördüysemde dikkat etmedim belki de.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Anlık tüketim gösteriyor hocam BİLGİ ekranında ki kalan yakıt ile ne kadar gideceği gösteren ekranda var. Bende bundan sonra stop etmeden bakmaya çalışacağım ama zaten aracın çalışma çok belli oluyor. Daha yüksek devirde çalışıyor araç
    Tekrardan hayırlı olsun aracınız, Allah kaza bela vermesin. Bence doğru tercih yapmışsınız
  • Ankara-Bodrum trafik dolu bir yolculuktu. 100-110 sabit gitmeye calistim.

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• Cok cok iyi ortalama tuttur mussunuz

Bu arada pompa degeri ile olcme sansiniz oldu mu? Ozellikle dusuk yakit tuketimi oldugu durumlarda yol bilgisayari & pompa farkinin cok az cikmasini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.