Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

Arkadaslar sport donanimda flexride sasi standart mi ?

Sonradan koltuk isitma yaltirabiliyoz mu birde ?

Bi araca bakiyorum sport donanim, bu aracin standart donanimli bi cosmodan net farklari neler ? Siteden bulamadim, geriye donuk bayagi okudum ama bulamadim affiniza siginiyorum.

Flexride şasi standart değil ekstra oluyor. Sport donanımda veya Cosmo donanımda standart değil.

Sport donanımın artıları
    sunroof standart
    opc dış body kit egsoz çıkışı dahil
    jantlar 19 inç
    koltuklar tam kumaş ve baldır desteği

Cosmodan fazlası var eksiği yok. Cosmonun koltukları yarı kumaş yarı deri.

Cok tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sigara icmedigim icin pek dikkat etmedim de bizim araclarin teybin altindaki kulluklerinde cakmak varmi? Benimkisinde yok da sorayim dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android auto son güncellemesinden sonra usb çoklayıcılarında sorun yaşayan oldu mu? Android auto telefon ve flash disk bağlarken ikisini aynı anda görmedi..
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Ben de içmediğim için sonradan farkettim.benimkinde de yok.

• oğuzgs O kullanıcısına yanıt
    Bende garipsedim çakmak olmamasini, dedim sorayim bu duruma bana mi ozel diye

• Bende de çakmak yok.

Ben 2016 sport aracımı ikinci el aldım yakın zamanda. Araç 9000 km deydi aldığımda. Bunlarda yedek lastik yok ama tamir kiti olmalı. Alırken tamir kitinin çıkarıldığını fark ettim. Galeriden aldım ben. Onlar da sahibini arayıp sordu. Vereceğini söyledi ama hala ses yok.

Tamir kiti olarak ne var bu araçta. Fotoğraflı paylaşan olursa sevinirim.

• Arkadaslar malum yeni insignia yollara cikacak, malum sitelerede duser bi kac aya kadar. Yeni bir otv zamminin yaoilnayacagini varsayarak suan elinizdeki insignialarin fiyatlari ne durumda olur son bahara dogru ? Anlamli hi dusus olur mu yoksa fiyatlarini korur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

Arkadaslar malum yeni insignia yollara cikacak, malum sitelerede duser bi kac aya kadar. Yeni bir otv zamminin yaoilnayacagini varsayarak suan elinizdeki insignialarin fiyatlari ne durumda olur son bahara dogru ? Anlamli hi dusus olur mu yoksa fiyatlarini korur mu ?

yeni kasa için ilanlar verilmeye başlanmış bile

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sampiyon-otomotiv-2017-yeni-insignia-grand-sport-450547840/detay/

yeni kasa 122.900 TL denilmiş anladığım kadarıyla verilen fiyat baz donanım için

Opel bence geleneğini bozmadı. Vectra 2002 ye kadar yuvarlak hatlara sahipti 2002 sonrası vectra kasa değişti köşeli hatlara sahip oldu.
    2008 sonrası insignia çıktı o da yuvarlak hatlara sahipti. şimdi yeni insignia çıktı yine köşeli hatlara sahip oldu.

bir önceki insignia ile yeni insignia çok farklı bu yüzden yeni kasanın tutulup tutulmayacağını görmek lazım.

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• quote:

Orijinalden alıntı: TALTAL

Bende de çakmak yok.

Ben 2016 sport aracımı ikinci el aldım yakın zamanda. Araç 9000 km deydi aldığımda. Bunlarda yedek lastik yok ama tamir kiti olmalı. Alırken tamir kitinin çıkarıldığını fark ettim. Galeriden aldım ben. Onlar da sahibini arayıp sordu. Vereceğini söyledi ama hala ses yok.

Tamir kiti olarak ne var bu araçta. Fotoğraflı paylaşan olursa sevinirim.

Merhaba hocam daha önce konuda paylaşmıştım ben tekrar paylaşıyorum. Umarım işinizi görür.OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• Teşekkürler.

• Bence cosmo donanım 10.000 km civarı arabalar 110 dan aşağı olmamalı.

Artık opsiyon veya donanıma göre 100 ile 120 arası gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: yektoro

Bence cosmo donanım 10.000 km civarı arabalar 110 dan aşağı olmamalı.

Artık opsiyon veya donanıma göre 100 ile 120 arası gider.

ne yaptınız hocam

sport donanım 10.000 km altı ise 110/120 bandında listeleniyor.

cosmo donanım ise 100/110 arası maximum

bende cosmo almak istiyorum ama kör nokta uyarı sistemli kış paketli bulamadım bir türlü
  • Ben arabanın giderini yazdım. Edition elegance bile 100 bin altına yazmıyorlar..

• Arkadaşlar sıfır araç almayı düşünüyorum.peugeot 508 bluehdi otomatik 2016 mı yoksa eski kasa 2017 cosmo paket insignia otomatik mi? Yaklaşık aynı fiyattalar
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    508 daha dolu bulabilirsiniz, bende dusunmustum bir ara ama vazgecip sport aldim. Bugun olsa yine sport alirdim. Hem tip daha guzel hem piyasasi canli.

• apollonx kullanıcısına yanıt
    508 allure olunca 20 bin tl artıyor fiyatı. Sıfır sport ta bulamadım eski kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 20 Haziran 2017; 22:22:37 >
  • Bugün Opel Beyaz Ankara'da bakıma girdik. İntellik güncellemesi, periyodik bakım (yakıt filtresi de dahil, yağ olarak gm 5w30 dexos2) ve balata temizliği yapıldı. Randevulu gitmiştim, servis ağzına kadar dolu olmasına rağmen hemen benim aracımı aldılar. 3 saat sonra arayıp hazır olduğunu söylediler. Arabayı hep kendim yıkadığım için orada yıkanmamasını istedim ve dikkate almışlardı sağ olsunlar. Hizmetten çok memnun kaldım. Serviste çok çok temiz. Toplam 900 tl ödedim. Çıkan parçaları da poşete koyup verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atatuncel -- 21 Haziran 2017; 0:4:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtaTuncel

Bugün Opel Beyaz Ankara'da bakıma girdik. İntellik güncellemesi, periyodik bakım (yakıt filtresi de dahil, yağ olarak gm 5w30 dexos2) ve balata temizliği yapıldı. Randevulu gitmiştim, servis ağzına kadar dolu olmasına rağmen hemen benim aracımı aldılar. 3 saat sonra arayıp hazır olduğunu söylediler. Arabayı hep kendim yıkadığım için orada yıkanmamasını istedim ve dikkate almışlardı sağ olsunlar. Hizmetten çok memnun kaldım. Serviste çok çok temiz. Toplam 900 tl ödedim. Çıkan parçaları da poşete koyup verdiler.

Güncellemeden sonra usb çoklayıcısı kullanıyorsanız o çalışmaya devam etti mi (flash disk ve android auto vs bağlıyken) ? benim s-link usb çoklayıcım çalışmadı geçen yoldayken farkettim.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    coklayici kullanmiyorum maalesef

• Arkadaşlar selam,

dün akşam aracı park ettikten sonra motor sogutma fan ı çalışmaya devam ediyordu. İlk defa böyle birşeye şahit oldum. Aslında hararet çok fazlada yüksek değildi. Bir süre çalıştı ve sonra kapattı.

Bu arada öncesinde hareket halindeyken ekranda saati yanlış gösterdiğini farkettim, bir şekilde araç tarih ve zamanı sıfırlamış.

konu hakkında yorumu olan var mı? Anormla bir durum olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.