Şimdi Ara

Opel Corsa 1.7 DTI incelemesi | CV Films ve İzmir'in Hızlısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar. Cevat ile birlikte arkadaşım Osman'ın Corsa 1.7 DTİ sini inceledik ve sizinle paylaşıyorum. Nasıl olmuş? Yorum ve önerilerinizi bekliyorum

• 1.7lerin de piyasası artacak diye endişeleniyorum. millet böyle hard yazılım duman olunca fiyatı yukarı çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmbodiedOwl

1.7lerin de piyasası artacak diye endişeleniyorum. millet böyle hard yazılım duman olunca fiyatı yukarı çekiyor
    Geçen bir tanesi ışıklarda tokatladı beni hala aklımdan çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Alıntıları Göster
    Cevat arkadaşın açtı konusunu spama gerek yok
  • arabanın çıkardığı dumanla övünülür mü ya? biz duman atsa bişey oldu diye sanayiye servise koşarız. Bari çıkardığı dumanın hakkını verse. 1.7 motor sözdehttps://vid.me/iXlb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddemons -- 28 Temmuz 2016; 12:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reddemons

arabanın çıkardığı dumanla övünülür mü ya? biz duman atsa bişey oldu diye sanayiye servise koşarız. Bari çıkardığı dumanın hakkını verse. 1.7 motor sözdehttps://vid.me/iXlb
    hayatımın en doğru tercihlerinden biridir 1.7 dti ım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

Alıntıları Göster
    Araç en son kırmızıydı?
  • quote:

istanbulda yalan , ticari , yıllık muayene , 1. köprüyü kullanamama
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

istanbulda yalan , ticari , yıllık muayene , 1. köprüyü kullanamama

Alıntıları Göster
    istanbul'da yaşıyorum araçların büyük çoğunluğu hususi binek otomobil olarak geçiyor.2 yılda bir muayene ve köprü kullanımı sorunsuz.

ticarilerin piyasası 13-14 bin falan. hususiler 16 binlerden başlıyor temizleri 18 falan

geçen sene chevrolet lacettiyi satana kadar akla karayı seçmiştim 18 bine sattım hiç para eklemeden 1.7 dti aldım her gittiğim yerde aracı satıyor musn çok temizmiş satarsan haberim olsun x model araçla takas düşünür müsün soruları alıyorum.

Piyasası çok canlı kullanımı zevkli az yakan parçası ucuz bir araç

• quote:

istanbul'da yaşıyorum araçların büyük çoğunluğu hususi binek otomobil olarak geçiyor.2 yılda bir muayene ve köprü kullanımı sorunsuz.

ticarilerin piyasası 13-14 bin falan. hususiler 16 binlerden başlıyor temizleri 18 falan

geçen sene chevrolet lacettiyi satana kadar akla karayı seçmiştim 18 bine sattım hiç para eklemeden 1.7 dti aldım her gittiğim yerde aracı satıyor musn çok temizmiş satarsan haberim olsun x model araçla takas düşünür müsün soruları alıyorum.

Piyasası çok canlı kullanımı zevkli az yakan parçası ucuz bir araç

Alıntıları Göster
    yol gürültüsü testi böyle birşey herhalde

• Arac kac hp?
  • Bu dumanlilara yogun trafikte ozellikle varoluşuna,kan bagi bulunan butun canlilara kadar sovuyorum.Kömurle calisiyor sanki tipini sevdigim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakin_skyrunner

Bu dumanlilara yogun trafikte ozellikle varoluşuna,kan bagi bulunan butun canlilara kadar sovuyorum.Kömurle calisiyor sanki tipini sevdigim.
    Kara tren ya gelir ya gelmez onu bilemem de gelecek nesillerin sağlığı ile oynadığın bir gerçek
  • enemywalker kullanıcısına yanıt
    150 diyor videoda
  • Şu kara dumana bir çare bulunması lazım.
    Yoksa şahsen çok itici geliyor.
    Geçilsem bile koymaz o derece yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Benide rampada tokatladı çatur çutur gidiyordu. Ben 2. Vitesle zar zor çıkıyorum adam virajlarda frene basıyordu. Oda benim aklımdan çıkmıyor :D
  • Yanlışın var. Bu video benim kanalım için çekildi. Cevat bu video için konu açmadı.
  • saru08 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Kanalıma da beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstyvz91

Çok teşekkür ederim. Kanalıma da beklerim
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. EGR iptali yapıldığı için duman artıyor diye biliyorum arkadaşlarım beni düzeltsinler eksik bilgi varsa. Bütçe için güzel arabalar ama piyasasi artmaya başladı bile. Kanalıma da beklerim.
  • mstyvz91 M kullanıcısına yanıt
    Egr değilde. katalizör ve DPF iptalinden sonra duman atmaya başlar. Belki durum 1.7dti iler için farklı olabilir. Egr valfi yanmamış yakıtı ayrıştırarak motora geri gönderir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.