Şimdi Ara

Opel Bakım Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yetkili servisten az önce mesaj geldi. Tüm yetkili servislerde geçerli olabilir.

SN. MUSTERIMIZ; AY SONUNA KADAR 5 YAS USTU ARACLARA BAKIM 349 TL'DIR. (CORSA D Z13DTJ-Z13DTH,ANTARA-INSIGNIA 2,0, ASTRA A13DTE ve 1,6 DIZEL MOTORLU ARACLAR ICIN 499 TL) EKCAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekcan İzmit Servisi sanırım. Eğer motor yağı olarak GM kullanıyorsanız dişarida 200 liraya halledersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya ilk başladığında 200 liraya bakım yaptırıyordum dizel astraya, sonrasında kampanyayı takip ederek 10 yaşına kadar (satana kadar) bakımları yetkili serviste yaptırdım ancak sonlara doğru avantajını kaybetmeye başladı. 200e bakım yaptırdığımda dışarıda bakım 170-180di, 250 olduğunda dışarı 200-220 arasına gelecekti. Kampanya sayesinde usta aramadan, orjinal parça kullanır mı derdine düşmeden işlerim halloldu (periyodik dışındaki işleri dışarıda yaptırıyordum yine), satarken de aracın servis bakımlı olması hem bana hem alana avantaj sağladı (bakımlı olduğu belli, km belli). Şu an dizel bakımı 500e çıkmış, dışarıda halen 200-250. Muhtemelen hepsinde geçerlidir, ben kullanırken genel kampanya oluyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.