Şimdi Ara

Opel astra sedan mı yeni seat leon mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aracımı satıp yeni bir araç almayı düsünüyorum.
    Bir tanesi yeni seat leon 1.4 tsı fr fiyatı 50000 opsıyonlarla 59000 tl yı buluyor.
    diğeride yeni astra sedan 1.4 turbo cosmo 55000 tl siz olsaydınız hangısını alırdınız.
    yakıt ekonomisi olarak hangisini tercih ederdiniz.?
    yardımlarınızı rica ediyorum
    herkese iyi forumlar

• Seat Leon FR 2013 kullandım, gördüğüm kadarını anlatayım. Araç çok seri 1.4 motor fakat 5.30 bmwyle maslaktan sarıyere kadar oynadım, yakıt tüketimi yaklaşık 70 liralık benzinle 14lt yani 150-200km yaptım eğer almaya niyetiniz varsa paranızda varsa direk alın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selck34

Seat Leon FR 2013 kullandım, gördüğüm kadarını anlatayım. Araç çok seri 1.4 motor fakat 5.30 bmwyle maslaktan sarıyere kadar oynadım, yakıt tüketimi yaklaşık 70 liralık benzinle 14lt yani 150-200km yaptım eğer almaya niyetiniz varsa paranızda varsa direk alın bence

70 tl benzinle 200 km biraz fazla uçtun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Seat Leon FR 2013 kullandım, gördüğüm kadarını anlatayım. Araç çok seri 1.4 motor fakat 5.30 bmwyle maslaktan sarıyere kadar oynadım, yakıt tüketimi yaklaşık 70 liralık benzinle 14lt yani 150-200km yaptım eğer almaya niyetiniz varsa paranızda varsa direk alın bence

70 lira toplu attığım para hatırladığım en son arada 20 10 20 çaktım tabi

• leon yakıt tuketımındede performansdada onde.ben leonu tercıh ederdım.ıkısınınde 1.4 140 hp olduguna bakmayın tsi farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Bir de ''530'' var.

• quote:

Orijinalden alıntı: velature

Merhaba arkadaşlar aracımı satıp yeni bir araç almayı düsünüyorum.
    Bir tanesi yeni seat leon 1.4 tsı fr fiyatı 50000 opsıyonlarla 59000 tl yı buluyor.
    diğeride yeni astra sedan 1.4 turbo cosmo 55000 tl siz olsaydınız hangısını alırdınız.
    herkese iyi forumlar

Üzerlerinde çok düşünmeye gerek yok.
    Sedan bir araç arıyorsan astra,hatch arıyorsan leon.Bagaj ve içine kaç kişi bineceğinle alakalı.
    Ayriyeten donanım ve fiyat farkını işin içine kattın mı 4 bin lirayı da benzin parası yapacağını düşünürsek astra alınır.
    quote:

1.4 motor fakat 5.30 bmwyle maslaktan sarıyere kadar oynadım,

Niye adamı kötülüyorsunuz ki,bmw yanından geçerken angaranın bağları şarkısını açmış,bu da şappi şappi yapmış,müziğin sesini bmw kaybolana kadar duyabilir sonuçta,önyargılı olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 1 Mart 2013; 10:11:17 >

• ihtiyaçsa sedan,değilse hatback
  • quote:

Orijinalden alıntı: velature

Merhaba arkadaşlar aracımı satıp yeni bir araç almayı düsünüyorum.
    herkese iyi forumlar

Doğrusu ben bu kıyasta cosmo olmasının da verdiği gönül rahatlığı ile astra alırdım. Gerçekten şık bir sedan olmuş eski kasa astranın sedanı gibide eğreti durmamış bu sefer.

Yeni Leonu sadece resimlerinden gördüm gidip bayide incelemedim ama fotoğraflardan pekte beğendim diyemem. Eski kasa leon bir efsane olarak tarihte yerini alacak bence.

Ayrıca Astranın bir diğer artısıda elden çıkarması kolay olur bunuda yazın bir kenarda aklınızda bulunsun

• quote:

• astra sedan
  • Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim allah razı olsun.
    Aslında benimde gönlüm astradan yana ama beni yakıtı çok düşündürüyor.birde sene sonunda çıkacak olan 1.6 dizel motor bu 1.4 turboların ıkıncı eldeki fıyatlarını çok düşürür mü?
    TSI motor ciddi anlamda ecotec motora göre hem yakıt hem performans olarak üstünlüğü olan bir motor .tsı motor astrada olsaydı hiç düşünmeden onu alırdım.
  • Astra Sedan iyidir hoştur. Cosmo candır. Ama benim anlayamadığım şu bizde 1 ay önce sormuştuk. Adamlar cosmo donanım+sunroof paketlisini 61.500'e bırakmışlardı.
    E sunroof'u çıkar 59.000TL çok iyi bir kampanya var sanırım bu aralar
  • afl far için bile kesinlikle astra sedan cosmo. almış olduğunuz fiyat manuel mi otomatik mi. ayrıca sunroof var mı araçta. ben otomatik vites artı sunrof 1.4 cosmoyu 55.500 aldım. yarın teslim alcam kısmetse.
  • Oncelikle ilk tercihiniz tavsiye disinda gonlunuzden gecen olmali. Sonradan "keske" dememek adina. Hangisi sizi bir sekilde birinden daha ustun mutlu edecekse tercihinizi o yonde kullanin. Bu iki secenek arasinda Seat Leon FR 1.4Tsi (Beyaz) gercekten cezbediyor. Sahsi gorusum olarak tavsiyem bu yonde olacaktir. Astra'yi alirsaniz da hata yapmis olmayacaksiniz emin olun. Hangisi olursa olsun, hayirli olmasi dilegi ile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• quote:

Araç çok seri 1.4 motor fakat 5.30 bmwyle maslaktan sarıyere kadar oynadım,

• quote:

geçen gün 5.30 la oynarken arkadan 7.30 yanaşmazmı dur demeye kalmadan kökledim gaza ben deyim 1 boy sende 10 boy ....
  • Cahilliğime verin . birşey sormak istiyorum. bu BMV çok mu seri bir araç?
  • 1.4 sedan cosmo ıcın aldığım fiyat sunrooflu navıgasyonlu 55.000 tl.ozel fıyat aldım.
    Bu arada gecen gun skoda bayısıne gıttım satıs temsılısı bayanla gorustum rapid hakkında bıraz bılgı aldım.fiyatı açıklamada neden bu kadar cok ınsanları beklettınız dedım oda bana doğus grubu fıyatta anlaşamadı dedi.
    biz bile ınsanlara ha bugun ha yarın demekten bıktık dedi.anlıyacagınız seat toledo nun fıyatı daha da yuksek olacak .rapid bıle 50.000 tl ıken toledo nasıl daha pahalıya satılacak bılmıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.