Şimdi Ara

Onvo 42' Full HD Android Smart Tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce bu TV alınır mı? Android özelliği nasıl? A101'e 1999 TL ye yakında gelecek

• Uydu yayını gayet yeterli düzeyde kumanda güzel Netflix ve yutube düzgün çalışıyor HDD üzerinden mkv film leri açıyor ama ses DTS ve Dolby desteklemiyor malzeme kalitesi dandik plastik hissi veriyor sadece HD uydu yayını , yutube ve Netflix için alıp kullanılabilir android kısmı yetersiz ben aldım tavsiye edermiyim etmem bu paraya alınacak TV yok maalesef hepsi dandik ben evde kullanmıyorum dükkan da kullanıyorum
  • Google Play Store sertifikası olmadığı söyleniyor bu modelin. Kullanan birisi teyit edebilir mi? HB yorumlar sayfasında okudum sanırım bu detayı.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

evet onvo tv lerde L1 google lisansı olmadığı için youtube ve netflix web arayüzü ile sd kalitesinde çalışıyor. onvo tv sahibi Atmaca Elektronik maliyetten kısmak için böyle bir yola girmiş. tavsiyeforumda detaylı incelemede duymuştum

• eresgü kullanıcısına yanıt

merhaba onvo 42250 model dolby ses desteklemiyor mu ? şu açıdan soruyorum şu anda dolby ses desteklemeyen uydu  alıcısında iptv kullanıyorum ve birçok film dizide dolby ses kullanılmış bu sebepten bazı film dizilerde ses yok, dolby ses desteklyen uydu alıcısısına aynı iptv yi yükledim ses olmayan dizi filmlerde ses geldi, bu sebepten bu tv yi alıp google playerdan iptv uygulaması yükleyip onada kullandığım iptv yüklersem dolby ses sorunu yaşarmayım iptv de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.