Şimdi Ara

Online oyunlar artık oynanmayacak vaziyete geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
19.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hileden yana dertliysen konsolda oynamani tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi de bu oyunlar zaten sabıkalı...

Siz pek kaliteli bir şey oynamamışsınız. Sıkıntı burada başlıyor.
  • İlk online oyunum diablo sonra mu online di 2000 Li yillarda brezilyali bilgisayar kurdu bir elemandan dupe sistemini almistim 12 yil o programla dupe yapmiştim wolfteam cocuk oyunu ama ondada bayrak kapma modunda 1 yildiz olmustum ilk 50 ye girmiştim sonrasinda kutu bugu olaylarini hile merkezinde baslatan kişiyim mavi denen elemanin bu yuzden ceza evine girmesine neden olmuştu ben yurtdisindaydim o zaman dava bana acilmamişti bana anlatan ben joyyamyamlardayken bir ogeydi kendi dubaide kaliyormus ismi hatirmaliyorım ama yillar sonra colhack hile satiş yerinde o elemanla tekrar karşilastim niki yugimotoydu

Skillforce oynuyordum oyun alman oyunuydu hileyi yapan systemcheatteki elemanda almandi ts girip konusmustum

Yani hileyi yapan ve oyunu yapanlar ayni kişiler diyebiliriz

Pubg de aylik hileler 200 300 dolar arasi oyun zaten 50 lira cogu hile sitesi battle eyenin californiadaki sunucularina bagli ucuz hile satanlar onlar direk ban sebebi

Cogu steam hesabi hile uzerindende caliniyor?

K

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tek önerim konsola geçmen hocam alışamam deme kola ben de yılların pc online oyuncusuyum alıştım muscle memory sağolsun bi zaman sonra alışıyor insan reflexler felan oturyor
  • Sanırım en güzel seneleri biz geçirdik. 2005 2010 arası Knight. Cs 1.5 de arkadaşlarla net kafeleri doldurur iceworld, impoolday takılırdık. C.S 1.6 da Serverım vardı 3tane biri surf diğeri zombi diğeri dust2 vs. 2014 gibi lol e başladık arkadaşlarla kimi evlendi kimi bıraktı. Eşinden izin aldığı zaman premle arada giriyorum da saygı kalite yerlerde

• Online oyun mu sen oyun oynamamışın ki hiç free2play çöpleri oynamışın ne bekliyordun ki ?
  • Free ücretsiz oyunların hepsi öyle. Bedava olupta popüler olan bi oyunda ya hack ya da para öne çıkıyor bi süre sonra. Öyle ücretsiz bi oyun bulayım. Şikayetletle ilgilenilsin herkes eşit olsun car curt düşünüyosan öyle bişe yok. Ücretli online oyunlara yönel yok para vermem dersen böyle takılırsın
    Örneğin Wow

• Türkiyede ki İnternet alt yapıları düzelsin adam akıllı İnternet alalım Pingler düzelsinde gerisi hiç önemli değil benim açımdan adam gibi düşük pingle oynayayım gerikirse arıza playerlara gereken dersi gameplay imle cevabımı veririm

Online oyunlar artık oynanmayacak vaziyete geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 9 Mayıs 2020; 9:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.
    Agir cop. Adam akilli pvpsi bile yok oyunun. Knight online da cop ama 2004-2007 arasi zevkli pvpsi yuzunden gideri vardi. Su iki oyunun bu kadar populer olmasi resmen ulkenin geri kalmisliginin gostergesi. Insanlari da suclayamiyorsun zira max 15 yasindaki biri her ay 10 euro verip wow oynayamayinca boyle leslere kaliyor iste.

Zamaninda kur uygunken universiteliler filan oynuyordu wowu ama artik calisan adama bile koyar.

Bu arada konudaki oyunlar resmen kusak farkini gosteriyor. Wolfteam filan benin 2003 dogumlu kuzenin oynadigi oyunlardi. 95liyim ve cs 1.6da velet diye anildigim gunler dun gibi aklimda. Sonra mobaya yoneldik ve dota 1e gectik. Ilk sezonlarinda lol de denedim ama asiri yavanligindan ve kufurbaz velet dolu olmasindan 50 oyundan fazla atamadim.

• Bütün F2P online oyunları oynamışsın sonra da online oyunlar kötü diyorsun.

F2P =hileciler,kanser kitle,bol bol skin (adam neyden kazanacak oynaman yetmez ki)

Hangi çağda yaşıyorsunuz bilmiyorum. F2P oyunlarla bütün online oyunları bir tuttuğunuz için de tebrik ederim.

• Çare Konsol

• Hala daha arkadaşlarla arada pvp oynuyoruz Dediğiniz gibi gençliğin veya çocukluğun güzel detaylarından

• 2008 2011 arası metin2 oynadım çok güzel yıllardı
    oyunda tanıdigim hiç gormedigim kişilere hesabimi verirdim tatile gittigimde .atıma havuç versin diye , nerden nereye geldi oyunların hali

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Agir cop. Adam akilli pvpsi bile yok oyunun. Knight online da cop ama 2004-2007 arasi zevkli pvpsi yuzunden gideri vardi. Su iki oyunun bu kadar populer olmasi resmen ulkenin geri kalmisliginin gostergesi. Insanlari da suclayamiyorsun zira max 15 yasindaki biri her ay 10 euro verip wow oynayamayinca boyle leslere kaliyor iste.

Zamaninda kur uygunken universiteliler filan oynuyordu wowu ama artik calisan adama bile koyar.

Bu arada konudaki oyunlar resmen kusak farkini gosteriyor. Wolfteam filan benin 2003 dogumlu kuzenin oynadigi oyunlardi. 95liyim ve cs 1.6da velet diye anildigim gunler dun gibi aklimda. Sonra mobaya yoneldik ve dota 1e gectik. Ilk sezonlarinda lol de denedim ama asiri yavanligindan ve kufurbaz velet dolu olmasindan 50 oyundan fazla atamadim.

Alıntıları Göster
    metin2 ağır çöpdü evet ama garip bi şekil de oynatıyodu kendini, oyunun basitliğiydi heralde kendine çeken. fazla kafa yormana gerek yokdu

• Beni yeteneksiz oyuncular yoruyor. Yaş 23, 10 senedir cs, 7 senedir lol oynuyorum. 4 girsek bile o takıma gelen 1 yeteneksiz kişi beni delirtiyor. Beceremiyorsan oynama
  • çare dota hem lol gibi 12 yaş bebeler fazla yok hem hile pek olmuyor olsa da n e açacak script gibi hızlıyım zaten sorun olmuyor. ha tek sorun bununda solo que si kanserdir . 5 oturmuş kadronla çok keyifli maçlar oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

r6 diamond eloda ne hileler var bi bilsen

Alıntıları Göster
    Çıkma hocam oralara sen de, aaaa
  • vasast oyunları oynayıp durmşsun vakit kaybı hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Oynamayı beceremediğinden dolayıdır. En iyi multi oyun sıralamasında bende 1 ya da 2 numaradadır kendisi.
    Öğrendikçe zevk alırsın. Unlost taktiklerini izle uygula. Sadece iyi nişan almak yetmez bu oyunda, iyi de zeka gerekir.
    unlost kim kardeş şaka mısın sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

unlost kim kardeş şaka mısın sen ya

Alıntıları Göster
    Ne demek şaka mısın?
    HL'ye yeni başlayanlar için bu videosunu izlemek faydalı oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=MGJXBAc_QeA

Ben kendisini takip etmiyorum zaten, Alex'i izledikten sonra takip edesi de olmuyor zaten insanın.

https://www.youtube.com/watch?v=wi_myWxZ_PQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 9 Mayıs 2020; 14:52:43 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.