Şimdi Ara

Online oyunlar artık oynanmayacak vaziyete geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
19.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 6 aydır falan World of Warcraft oynuyorum. Epey bir süre nesini seviyorlar bu oyunun diye düşünmüştüm ama sonra fark ettim ki MMORPG de üstüne yokmuş. Adamlar herşeyin dengesini o kadar iyi kurmuş ki. Oyunda hiçbir hile vb. birşey yok. Pay2win lik hiçbirşey yok. İstediğin kadar para yatırıp oyun içi gold vs. alın bir başkasından üstün hale gelemiyorsunuz. Herkes emeği ile ilerleme gösterebiliyor sadece.
  • pcde hileden kurtuluş yok.
    normal pubg de bildiğim kadarıyla şu an 4 farklı anti cheat var, yinede hileciler kol geziyor ayrıca i7 8700k da bile oyun fps drop yapmaya başladı bu anti hile yazılımları yüzünden. 2080ti lı adamlar oyunu low da açıyor fps drop olmasın diye genede oluyor işe yaramaz anti-cheat yazılımları sağolsun.

hilesiz ve oyun zevkine varmak için en iyi yol konsol, zaten artık pubg gibi oyunlarda konsollarda klavye farede takılıyor. belki 144 fps değil ama en azından hile yok fps drop yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 9 Mayıs 2020; 16:35:52 >
  • Hocam senin paran yok sıkıntı orda dediğin gibi adam gibi bir oyun için ne yazık ki para gerekiyor. Battlefield Cod vs gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük olsa ne olur ki? Hepsi hile dolu. Hilesiz "en büyük" oyun olsaydı şu sözüne +1 de ben eklerdim. Bence en güzel online oyunlar grinding yapılan oyunlardır. Zerre pişman olmadım. Ama "rekabetçi" etiketine sahip çoğu oyun hileden geçilmiyor.

Hocam maalesef ya onlarla yaşayıp oynayacaksınız ya da komple bırakacaksınız.
  • İlkokul 7. sınıfta metin2'ye başladım. Lise sonuna kadar aralıklarla da olsa metin 2 oynamaya devam ettim, ayrıca uzun bir süre Sro ve kısa bir süre KO oynadım. Lise bitti üniye geçtim hazırlıktayken boşluktan oynayacak oyun aradım, tekrar metin2'ye başladım 75 lv 2p 1gli zihinsel kastım. Sonra sıkıldım bıraktım, lole başladım. S4ün sonu s5in başıydı ben başladığımda. S5de 250-300 ranked maçım vardı, s6da 600 küsür oldu bu. Sonradan lolden de soğudum çünkü max plat1'i görebildim, ileri gidemedim. Tr serverı sıktı weste geçtim falan sonra lol de baydı. Şimdilerde son 1 aydır falan raid shadow legends oynuyorum. Mobil oyun ama bir mobil oyuna göre iyi grafikleri var. Karakter sınıfları falan da hoşuma gitti. Elfler, cüceler, iblisler, kertenkeleler falan. Yüzüklerin efendisi serisini tekrardan izledikten sonra oyunun reklamına denk gelip indirince karakterler falan hoşuma gitti oynamaya başladım. Hayatımın her döneminde bi online oyun oldu, hikaye bazlı oyunları bilgisayarım kaldırmıyor maalesef. 7 yıllık hp laptop var, yıllar önce cod2 ve far cry3 oynamıştım, hala severim bu iki oyunu. Sağlam bir sistem yapsam bütün popüler oyunları indirir köpek gibi oynarım baştan sona.

• 2000 yılından beri oyun sektörünü takip ederim, internet cafe ortamlarında da çok bulundum ultimadan başlayarak tüm mmorpg'leri görmüşümdür fakat bir kez bile metin2 oynamadım, ülkemizde internet cafelerde vs. hayvan gibi KO ve SRO oynanmasına rağmen bir nesil nasıl Metin2 gibi çöp bir oyunun ağına düştü o kısmı hiçbir zaman anlayamadım. Aynı şey wolfteam, crossfire, zula vs. gibi çöp oyunlar içinde geçerli zaten metin2 oynayan tayfa genelde bunlarıda oynuyordu neyseki bu oyunlar yakınımdan bile geçmedi, bir oyun kültürüm varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Mayıs 2020; 19:52:7 >
  • İlk mesajda online oyun göremedim.

• Bu zamanda 5 kişi arkadaşlarınla birlikte girmedikten sonra multiplayer oyun oynanmaz. Lolu arkadaşınla girsen de oynayamazsın bu arada çünkü dengeli değil.

En güzeli coop oyunlar ya da minecraft gibi deep rock galactic gibi kanser kitlesi olmayan, girip kafa dağıtmaya oynayacağın oyunlar olacak. Ya da sinir olma riskini alıp bazı çoklu oyunculu oyunlara da gireceksin R6 vs.

• hiç metin2 oynanamış çöp diyor ne diyelim abi :D
  • Hayatlarında iki üç online oyun hariç başka oyun oynamayan insanların gelip de "Kolsuzsunuz beceremiyorsunuz o yüzden sevmezsiniz tabi" demesi kadar aptalca çok az şey vardır
  • Bunu yeni fark etmiş olmanıza şaşırıyorum. Bu bozulma zaten Metin2'de başladı ilk ve ondan sonra Joygame'in oyunlarıyla dahada beter bir hale geldi. Yıllardır online oyun oynamıyorum çünkü her şey para ve hile olmuş artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 9 Mayıs 2020; 18:1:47 >
  • Free2Play oyunların kaderi budur, yapacak bir şey yok. Bilgisayarınız kaldırırsa alın şöyle bir BF-COD bir de onları deneyin. Yada diğer türlere de bakın. Rocket League, Forza Horizon vs...
  • microsoft1998 kullanıcısına yanıt
    KO varken metin 2'nin esamesi okunmuyordu, nette gezen bebeler sayesinde adı duyulmaya başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana göre ko bebe oyunu
  • Rainbow Six o konuda iyi bi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metin2 ile başladık güzeldi ama level almak zordu o zamanlar baya oynadıktan sonra baydı
    wolfteam ilk başlarda güzeldi para veren azdı her şey yolunda giderken şirket iyice paragöz oldu herkese bedava paralı ekipman verdi oyun nok oldu hileler arttı küfür azken aniden arttı
    langue of legend başlarda iyi olsada sonradan çoluk cocuk bulaştı her oyun dine atatürke kürde küfür bitmiyor oyunun komple yasaklanması lazım tam kanser oyun herkes her oyunda güzel oynamak zorunda değil ama anlamıyorlar direk hakaret başlıyor
    cs go can sıkıntısından belki 2 el atılırda pek sevemedim
    pubg mobile pc sürümünden bile güzel aslında ama hile fazla canımı sıkan olursa sağ üstten kapatıyorum hoparlör devam ediyorum genelde dil filtresi açıp yabancılarla oynadım "ingilizce seçinde genelde pakistanlılarla falan eşleşiyorsun güzel anlaşılıyor bro falan diyorsun en azından. "bınde" falan diyorlar sürekli sanırım düşman burda gibi bir şey diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Traviancıları görelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KO bir oyun değil resmen ticarethane. Hiç kimse artık onu oyun niyetine oynamıyor. Metin2'den bile daha beter bence o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

Bu arada ekleyeyim ESO asla p2w değildir ön yargıyla yaklaşmayın diye söylüyorum
    Bunu yazmak için girmiştim konuya teşekkür ediyorum yazdığın için benden önce.
  • Fakirliktenmidir bilinmez biz para kazandıran online oyunları oynardık. Diablo 3'ün kendi marketi vardı mesela gerçek parayla item satıyordun sonradan kapatıldı bıraktık oyunu. Metin2 karakterimi vakti zamanında iyi paraya satmıştım lonca dağılınca. CSGO'da operasyon kovalardık sandık düşürüp satmak için filan. Zevk için online oynamak zengin işi :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.