Şimdi Ara

Online Mağazalardaki Sahte Motor Yağları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
18.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam site ismi ne?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Yağ carşisi,hem shell hem motul sipariş ettim imzali faturali gönderdiler güvenilir site şahsen ordan sipariş gecerim yaği.
  • Yagin orjinalini bulmak da mi olay oldu artik
  • Ne diye kasıyorsunuz ki resmi sitesinden satılıyor zaten mobil 1 ürünleri gidipte n11 gibi saçma sapan yerlerden alırsanız sahte de çıkar hıyarda çıkar
    https://www.cleanpex.com.tr/mobil-super-3000-x1-5w40-motor-yagi-4-l
  • John Black J kullanıcısına yanıt
    Cidden anlam veremedim yani yok yağ çarşısı yok yağ pazarı yağlagelsin.com falan neden manyak manyak işler peşindesiniz ki adamlar resmi sayfalarından gayet gayet uygun fiyata kargo bedava satıyor zaten neyin kafası bu anlamadım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 5 Eylül 2020; 11:6:21 >
  • netten yağ alırken iki kez düşünün arkadaşlar

Online Mağazalardaki Sahte Motor Yağları
  • fbilker1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba fbilker1907,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Bir defa Shell yağda başımıza geldi. Hb da bir satıcıdan almıştık...

Netten motor yağı almak her zamankinden daha fazla risk demek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Ne diye kasıyorsunuz ki resmi sitesinden satılıyor zaten mobil 1 ürünleri gidipte n11 gibi saçma sapan yerlerden alırsanız sahte de çıkar hıyarda çıkar
    N11, trendyol üzerinden de satıyorlar. Az önce aldım 40 lık kuponla. 10 tl kupon ücretini ekleyince 165 e gelmiş oldu. Kafam rahat.
  • quote:

Ne diye kasıyorsunuz ki resmi sitesinden satılıyor zaten mobil 1 ürünleri gidipte n11 gibi saçma sapan yerlerden alırsanız sahte de çıkar hıyarda çıkar
    her firmanın böyle bir sitesi yok ki

mobil
    liqui moly
    petrol ofisi

dışında satan hangi firmalar var? Shell veya motulun yok sanırım böyle bir hizmeti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

her firmanın böyle bir sitesi yok ki

mobil
    liqui moly
    petrol ofisi

dışında satan hangi firmalar var? Shell veya motulun yok sanırım böyle bir hizmeti.

Alıntıları Göster
    Shell i kendi istasyonlarından alabilirsiniz, mobilin zaten kendi mağazası var, po ve liqui ninkileri paylaşabilir misiniz acaba ?
  • Keşke sadece yağ olsa . Orjinal diye takılan tüm yedek parçalar yetkili servisten satın alınmadıysa orjinal çıkmama ihtimali %90 . Fren balatalarından tutun , filtrelere kadar herşey sahte . O yüzden yetkili servis dışında hiç biryerden kesinlikle satın almayın . Çok güvendiğiniz ustalara selam söyleyin orjinal diye itelemesinler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Shell i kendi istasyonlarından alabilirsiniz, mobilin zaten kendi mağazası var, po ve liqui ninkileri paylaşabilir misiniz acaba ?

Alıntıları Göster
    https://www.liquimolyturkey.com/

bir önceki yağ bakımımda po'nun sitesi olduğunu hatırlıyorum ama şimdi bulamadım nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Keşke sadece yağ olsa . Orjinal diye takılan tüm yedek parçalar yetkili servisten satın alınmadıysa orjinal çıkmama ihtimali %90 . Fren balatalarından tutun , filtrelere kadar herşey sahte . O yüzden yetkili servis dışında hiç biryerden kesinlikle satın almayın . Çok güvendiğiniz ustalara selam söyleyin orjinal diye itelemesinler .
    %100 haklısınız

bizim milletimiz "orjinal" kelimesinin anlamını bile bilmeden konuşuyor

sanayiden oradan buradan alınan hiç bir şey orjinal parça değildir.

mutlaka yetkili satıcısını bulup almak gerekiyor. Çoğu markanın sitesinde satıcılarının adı adresi yazıyor zaten
  • PatlıcanMusakka kullanıcısına yanıt
    Evet yoktur doğrudur fakat bilmem kaç bin TL lik arabanı riske atmak yerine var olan resmi sitelerden güvenilir markaları almak daha mantıklı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 7 Eylül 2020; 12:7:34 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Kafa senin kafan karışmak bize düşmez. Bana hiç bir kuvvet binlerce lira vermiş olduğum aracıma 30-40 TL indirim uğruna resmi satıcısı harici, N11 hb treandyol gibi çakal sürülerinin doluştuğu yerlerden yağ aldırıp o motora döktüremez.
  • quote:

Kafa senin kafan karışmak bize düşmez. Bana hiç bir kuvvet binlerce lira vermiş olduğum aracıma 30-40 TL indirim uğruna resmi satıcısı harici, N11 hb treandyol gibi çakal sürülerinin doluştuğu yerlerden yağ aldırıp o motora döktüremez.
    anlamadın ki. trendyoldan mobil yetkili satıcısından aldım.

https://www.trendyol.com/magaza/cleanpeks-petrol-kozmetik-m-115888

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 7 Eylül 2020; 13:18:13 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.