Şimdi Ara

'Onların doları varsa bizim Allahımız var' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
2
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
155 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu 7-8 saat önce halkımız var değil miydi ne zaman Allah tabiri işin içine girdi sanırım durum ciddi....

Salam ve sucuk ilee..................
  • Sen etkilenmedigini zannedecek kadar zayıf bir ekonomi bilgisine sahipsen hiç buralarda boşa yorum kasma.@x2yk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 10 Ağustos 2018; 9:16:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke zihniyeti bu işte allahım ülke ne hale geldi.. dolar 7.50 olacak arkadaşlar çoğu ekonomist bu konuda mutabık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dephyr kullanıcısına yanıt
    Üstad ne yaptın sen böyle

• Dolar bizim olsun allah sizin

• Yav, venuzelanin ekonomisini aldik. Kizlari da gelse bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ülkenin liderini kıskanan çoksa;

1. O ülkede sanayi atılımı yapılmış üretim seviyesi artmış iç dış yatırımlar şaha kalkmış,

2. Üretime bağlı istihdam artmış işsizlik düşmüş ihracat artış yönünde hareket etmiş,

3. Üretim ve ihracat yönünde artışla paralel ihtiyaç haline gelen bazı hammadde ara mamul yedek parçalar ülke içinde üretilmeye başlanmış,

4. Eğitimde yenilikçi çağdaş seviyeler hedeflenmiş, üretimin artışına paralel ihtiyaç artışı yaşayan sektörlere yönelik donanımlı çalışan mezun etme fikri uygulamaya geçmiş,

5. Üretim ve eğitim arge konusunda ortak çalışma yapması için devler tarafından desteklenmiş, işin ehli insanlarin süreç içinde etkin olması sağlanmış,

6. Okullar üniversiteler bina olmaktan çıkıp sosyal yaşam canlı eğitim alanlari haline gelmiş, laboratuvar , eğitim materyalleri okullara bol bol gönderilmiş ve bu araç gereç materyal yerli üretim olmuş,

7. Devlet kademesi liyakat esası ile yönetilmiş adalet , sağlık , ekonomi işin ehli insanlar ile modern düzende idare edilmiş,

8. Ülkede yatırımlar o işi hakkaniyeti ile bilinçli yapan firmalara yaptırılmış, yandaşa ihaleler verilmemiş,

9.Adam kayırma, torpil, rüşvet sifirlanmis, suçlu olanın utandığı ahlaki düzeyin yükseldiği bir ortam oluşmuş

Olmalı ki birileri sizi kıskansin dış mihraklar oluşsun.

• Benim sevgili ülkem.... Kimler tarafından yönetiliyorsun, kimler tarafından birilerine peşkeş çekiliyorsun. Dünyada mikilmeye bu kadar razı olan, mikildikçe hoşuna giden, bizi miken yok mu diye avaz avaz bağıran bir ülke daha yoktur. Adam haklı, bizim Allah'ımız var,onun oğlunun gemicikleri, kızının da asgari ücretin 20 katı maaşı, karısının da 25 bin dolarlık çantaları var. Bir ülke insanı bunlara kanacak kadar ancak bu derecede GERİZEKALI olabilir.
  • iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 12 Ağustos 2018; 11:5:38 >
  • Dolarin yukselisi karsisinda Allah da caresiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 10 Ağustos 2018; 9:28:48 >
  • Doları trump düğmeye bastı yükseltti peki euronun düğmesine kim bastı..o da neyse altının düğmesi kimde..ekonomi çökmüş iflas etmiş at suçu amerikaya trumpa..trump ında cok umrundaydınız sanki..

• YETER ARTIK AKP İSTİFAAAAA.......

• YETER ARTIK AKP İSTİFAAAAA.......

• Onların beyni varsa bizim çomarımız var demek istemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

anlaşıldı demek yarın dolar yükselecek full dolara yatırayım

inş yatırmışsındır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah onların da Allah'ı herkesin Allah'ı
    normal bir insan bunu demeye korkar!
  • Arkadaşlar biz şimdi marketten her ihtiyacımızı aldıktan sonra kasada "bizim Allah'ımız var" deyip direkt geçebiliyor muyuz?

• Onların Evancellist Siyonis Papazı varsa bizim de 100(yüz) bin adet zıpkın gibi fişşek gibi İmam ordumuz var Elhamdülillah! Hayırlı Cumalar!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.