Şimdi Ara

Oneplus Nord N10 5G (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
14
Favori
23.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağırlık güvenlik güncellemesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sensör sorunu yaşamamak için telefonla konuşurken sağ elinizi kullanın :)

ben şarj da yeniden başla dışında ciddi bir sorunla karşılaşmıyorum. onuda başka adaptör kullanarak çözdüm demiştim. 75 dak yerine 120 dak şarj oluyor eski telefonlarım gibi

• Arkadaşlar merhabalar cihaz şarjda iken kapanıyor ve ses kısma tuşu+güç tuşu ile açabiliyoruz bu sorunu aşabilen bilen var mı yaşayıpda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Willian kullanıcısına yanıt
    Başka bir şarj cihazı ile denediniz mi. Onlarda da kapanıyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Geçen gün evden çıkarken telefonu şarjdan çektim bir baktım kapanmış ve güç tuşuyla açılmıyordu. Ufak çaplı korku yaşattı. Sonra ses tuşu ve güç tuşu kombinasyonu ile zorla açtım. Gün geçtikçe böyle sorunların çıkması can sıkıyor

• hardday kullanıcısına yanıt

hayır denemedim ancak şarj aletinde sıkıntı olacağını sanmıyorum sorun yazılım gibi duruyor

• bubora B kullanıcısına yanıt

bizde aynı şekilde açıyoruz ama sıkıntı işte

Şarj cihazını değiştirerek hızlı olmayan bir model ile yapan arkadaşlar da kapanma sorunu ortadan kalkmış idi..

teşekkür ederim o şekilde deneyelim bide o zaman

• Dün Nord N10 ile RAW olarak çekip Adobe Lightroom ile editleyip kırptım. Uğraşınca güzel şeyler çıkarılabiliyor.
    Oneplus Nord N10 5G
    Oneplus Nord N10 5G
    Oneplus Nord N10 5G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitz. -- 25 Ağustos 2022; 2:58:21 >

• PislickB3 P kullanıcısına yanıt

Konuda oylesine gezerken denk geldim yorumunuza. Hocam ne kadar tesekkur etsem az, Reddit'te falan arastirip sorusturmustum kimse font seceneginin neden olmadigini anlayamamisti, sayenizde o kalın ve itici roboto fontundan kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitz. -- 25 Ağustos 2022; 6:8:30 >
  • merhaba. Spotify ve Youtube Müzik uygulaması çalışırken müzik duruyor. sebebsiz yere duruyor. daha önce böyle bir sorun olmadı. bugün sabah defalarca durdu,tekar playe basmak zorunda kaldım. acaba telefon ile alakalı bir sorun mu var?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Silip yeniden kurmayı denediniz mi programı.

önceden youtube müzik dinliyordum. bugün sinirlerimi bozunda spotify indirdim. bir şarkı içinde bazen 4-5 defa duruyor. çok sinir bozucu bir durum. bazen hiç durmuyor. anlamadım ki! Bluetooth kulaklık ile dinliyorum,acaba onunla mı alakalı. gerçi bu zamana kadar aynı kulaklık ile çok film izledim, müzik dinledim. sorun yaşamadım.

• ben ücretli deezer abonesiyim sorunum yok

• merhaba. geçen ay arabada da Bluetooth bağlantısında sorun yaşadım. acaba telefonun bağlantısında kopmalar mı oluyor. yada pil ile ilgili bir ayar var mı? nasıl test edebilirim. çok sinir bozucu bir durum. dün akşam kulaklık olmadan denedim, hiç durmadı. Kulaklığı PC de dinledim, sorun olmadı.

• Gcam kurup kullanabilen var mı?

• Şuan 5400 TL alabiliyorum sıfır cihaz TR garantili. Önerileriniz nedir ? 5000-6000 TL ye alınabilecek cihaz sanırsam çok yok artık..

• Bence alınır 5 G için.. Ben Mart ayında almış idim şuan ki fiyatı duyunca şaşırdım...baya artmış. Başta arayüzü garip geliyor ama alışıyoruz herkes gibi.. Akıcı seri bir telefon...

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.