Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.541
Cevap
197
Favori
591.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu telefonu guvenilir (imei kayit sorunu vs olmadan ) bir sekilde nereden ve yaklasik olarak kac liraya alabiliriz yardimci olursaniz cok sevinirim ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell 8 pro'yu satoyor şu anda, bu telefonu ne zaman satar acaba?

iemi filan uğraşmadan garantili olarak alayım diyorum.

• Şu an Sahibinden sitesinde satan bir kaç kişi var.

Resmi olarak gelir mi bilmiyorum ama zaman içerisinde Telefon operatörleri ve Hepsiburada satabilir.Takip etmek gerekir.Lakin test sonuçlarında bazı sorunlar görülürse Telefon operatörleri ve Hepsiburada Firmaları da getirmeyebilir.Sonuçta arz talep meselesi.

• Coloros ve Oxygenos batarya süresi kıyaslaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 15 Nisan 2021; 1:44:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kronik sorunlu bir cihaz olduğu söyleniyor.

• Kullanıcı videoların da işlemcinin snapdragon 888 in kronik ısınma sorunu olduğunu , kamerada 4k video çekiminde aşırı ısınma yüzünden kameranın kapandığı vs gibi sorunlardan bahsetmişler.Xda forumunda bunun Oneplus tarafından gelecek güncelleme ile halledileceğini yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Kronik sorunlu bir cihaz olduğu söyleniyor.

Alip kullanmak lazim hocam 3 gundur her turlu zorluyorum bir sikinti gormedim bahsedilen sorunlar icin guncelleme gondermisler onuda yapmadim daha farki gorebilmek adina. ama su ana kadar sorunsuz uzun sureli 4k videoda isinma yazilip ciziliyor sanirim yeterince uzun yapmadim sanirim :) yani simdilik iyi gidiyor

• Daha tanitilmadan önce takip ettiğim ve sürekli hayran olduğum bir markaydı. Eskiden Samsung'un amiral gemisi 800 dolar civarında iken bu cihaz 400-450 dolar civarında satışa çıkardı. Şu anda geldiği noktada Samsung galaxy s21 Ultra ile aynı fiyat aralığına geldi. Fiyat aynı olsa da Samsung Google ile daha senkron çalıştığı için daha stabil oluyor. Ayrıca Samsung Dex gibi de bir artısı var. O yüzden artık gittikçe soğudum oneplus markasindan. Umarım tekrar eski mantığa dönüş yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emuratg4848

Alip kullanmak lazim hocam 3 gundur her turlu zorluyorum bir sikinti gormedim bahsedilen sorunlar icin guncelleme gondermisler onuda yapmadim daha farki gorebilmek adina. ama su ana kadar sorunsuz uzun sureli 4k videoda isinma yazilip ciziliyor sanirim yeterince uzun yapmadim sanirim :) yani simdilik iyi gidiyor

Alıntıları Göster

4k çekerken sınır varmı?Yoksa hafızada yer olduğu kadar çekiyormu devamlı?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

4k 120 fpsde 5dk lik bir sure siniri var ki bencede olsun.

4k ve 8k 30 fps de sınır yok ve 10 dk boyunca ısınma hissetmedim dha uzun sureli video cekimine ihtiyacı olanlar icin yeterli olmamis olabilir bu durum saygi duyarim ama daha fazla uzun sureli video enstantene ihtiyacim hic bir telefonumda olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emuratg4848 -- 15 Nisan 2021; 23:16:10 >
  • quote:

4k 120 fpsde 5dk lik bir sure siniri var ki bencede olsun.

4k ve 8k 30 fps de sınır yok ve 10 dk boyunca ısınma hissetmedim dha uzun sureli video cekimine ihtiyacı olanlar icin yeterli olmamis olabilir bu durum saygi duyarim ama daha fazla uzun sureli video enstantene ihtiyacim hic bir telefonumda olmadi

İyiymiş.Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz peki?Full hd - Quad hd olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

İyiymiş.Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz peki?Full hd - Quad hd olarak?

Alıntıları Göster

Su an icin baktim 5 saat 16 dk kusur yaziyor yaklasik 170 dk konusma standardinda degerlerim bana yetiyor siz ve benzer kullananlarin kullanim senaryolarina gore rehberlik edebilir diye biraz uzun yazdim affola

• 12 256 like gri var 1 haftadır kullanıyorum ekran 120hz ve Qhd olarak 6 saat civarı ekran süresi aldım cihaz elimden düşmüyor clash of clans vs gibi oyunlarda çok vakit geçiriyorum belki süre ondan daha azdır

Kamera da 4k 60 da sınırlama var ama ısınma 6 7 dk çekimlerde hissetmedim daha uzunda olabilir belki

12 pro max 256 dan geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xg0 -- 16 Nisan 2021; 2:16:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xg0

12 256 like gri var 1 haftadır kullanıyorum ekran 120hz ve Qhd olarak 6 saat civarı ekran süresi aldım cihaz elimden düşmüyor clash of clans vs gibi oyunlarda çok vakit geçiriyorum belki süre ondan daha azdır

Kamera da 4k 60 da sınırlama var ama ısınma 6 7 dk çekimlerde hissetmedim daha uzunda olabilir belki

12 pro max 256 dan geçtim

Bende iphone kullanıyorum.Oneplus 8 pro 7-8 saat alanlar var bu 9 pro da düşük olması ilginç.Bu ekosistemde olduğum için tereddütteyim oneplus a geçme konusunda.12 pro max i aratıyormu size?Özellikle kamera konusunda hangisi daha iyi?Benim için en büyük sıkıntı insta hikayelerde kalite kaybı çok oluyor iphone da gayet net çekimler.

• quote:

Su an icin baktim 5 saat 16 dk kusur yaziyor yaklasik 170 dk konusma standardinda degerlerim bana yetiyor siz ve benzer kullananlarin kullanim senaryolarina gore rehberlik edebilir diye biraz uzun yazdim affola

Alıntıları Göster

Ekran süresi az geldi bana göre.Yeni nesil ekranla bu rakamlar düşük.8 pro da daha fazla süre alan mevcut.Güncelleme ile çözerler sanırım.

12 pro max göre arandığım tek şey ön kamera açıkçası çok fazla selfi ve vlog video su çekiyorsanız sonuç 12 serisine göre üzücü oluyor

onun haricinde pil cihaz daha 6 günlük daha iyi konuma oturur 120 hz ve full çözünürlükte günde 2 saat kadar oyun oynuyorum pilin düşük görünme sebebi buna bağlıyor oyun harici bir kullanımda 8 pro ile benzer sonuçları net vericek eminim

12 pro max dan geçme sebebim aşırı sıkıldım iphone sabitliğinden

Arka kamera da video çekimleri ve fotoğraf çekimleri gayet tatminkar beni üzmedi şu 6 günde ilerleyen zamanlarda kullandıkça daha çok detaylı cevaplar verebilirim sorulara

Kullandikca pil stabilitesi oturacaktir diye tahmin ediyorum hos bu haliylede bana fazlasiyla yetiyor. akilli saatime surekli bagli , ekran parlakligi,cozunurlugu hersey tam acik bende. guc tasarrufunuda acmadim 4 gunluk bir cihaz icin iyi tabii sizin ihtiyaciniz farkli ise tatmin etmemis olabilir. Ben mate 20 pro dan gectim

• quote:

Orijinalden alıntı: Xg0

12 pro max göre arandığım tek şey ön kamera açıkçası çok fazla selfi ve vlog video su çekiyorsanız sonuç 12 serisine göre üzücü oluyor

onun haricinde pil cihaz daha 6 günlük daha iyi konuma oturur 120 hz ve full çözünürlükte günde 2 saat kadar oyun oynuyorum pilin düşük görünme sebebi buna bağlıyor oyun harici bir kullanımda 8 pro ile benzer sonuçları net vericek eminim

12 pro max dan geçme sebebim aşırı sıkıldım iphone sabitliğinden

Arka kamera da video çekimleri ve fotoğraf çekimleri gayet tatminkar beni üzmedi şu 6 günde ilerleyen zamanlarda kullandıkça daha çok detaylı cevaplar verebilirim sorulara

Ön kamerada iyi görünüyor incelemelerde fakat şaşırdım açıkcası kötü olduğuna.ios stabilitesi çok aratırmı özellikle uygulamalarda oda düşündürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 17 Nisan 2021; 12:58:31 >
  • quote:

Kullandikca pil stabilitesi oturacaktir diye tahmin ediyorum hos bu haliylede bana fazlasiyla yetiyor. akilli saatime surekli bagli , ekran parlakligi,cozunurlugu hersey tam acik bende. guc tasarrufunuda acmadim 4 gunluk bir cihaz icin iyi tabii sizin ihtiyaciniz farkli ise tatmin etmemis olabilir. Ben mate 20 pro dan gectim

8 saat vs verse normal kullanımda çok avantajlı olur.Ama ben alıp güncelleme yapmakta istemiyorum çünkü yorumlara bakıyorum önceki modellerde güncelleme yapıpta görüntü kalitesi düştü vs başka sorunlar öngösteriyor.

• Turkcell ve vodafone da volte vowifi çalışıyormu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.