Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.548
Cevap
193
Favori
593.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O durum çok bahsedilen, çok konusu geçen bir olay. Yani herkes şikayetçi doğal olarak, çünkü dediğiniz gibi gerçekten bariz bir fark var 2 platform arasında, nedense.

Hatta o sorunu aşmak için Instagram'ın farklı 3.parti apklarını yapmışlar, farklı uygulama ismiyle. Instagram kullanıcı bilgilerinizle hesabınıza o uygulamadan girerek kullanıyorsunuz profilinizi, tabi bu nokta da güvenlik yönünden hesabınızı nasıl bir tehlikeye attığınız ayrı bir konu. Birçok farklı özelleştirmeler var program da, mesela vidyoların otomatik olarak oynatılmamasını falan ayarlayabiliyorsunuz, birinin fotoğraflarını, vidyolarını direkt telefonunuza kaydedebiliyorsunuz, gibi. Ayarlar da bir de paylaşımlarınızın kalitesini düşük veya yüksek olarak paylaşma seçenekleri var, o ayarı yaparak farkı görmeye çalışmıştım ama pek birşey anlayamadım, yani fark gerçekten var mı yok mu çok fazla yakalayamadım değişimi, ayrıyetten bu ve bu tür programlar %100 stabil değiller, çökmeler falan çok oluyor yada gelen mesaj bildirimlerinin uyarı rozetleri falan yok olmuyor mesajı okusanız dahi, sayfa yenileme sorunları gibi sinir bozucu bu tür birçok hata mevcut yani. Bir de sürekli bu tür hataları gidermek için yayıncısı tarafından çok sık güncellemesi çıkıyor bu tür uygulamaların. Yani uğraşması zor, sıkıcı oluyor bir süre sonra. Birkaç ay önce denemiştim, pek randımanlı olduklarını söyleyemem ben denediğim 1 tanesi için ve sanırım Instagram için buna benzer 1-2 tane daha farklı uygulama mevcutmuş.

@RioDeJaneiro

• quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

O durum çok bahsedilen, çok konusu geçen bir olay. Yani herkes şikayetçi doğal olarak, çünkü dediğiniz gibi gerçekten bariz bir fark var 2 platform arasında, nedense.

Hatta o sorunu aşmak için Instagram'ın farklı 3.parti apklarını yapmışlar, farklı uygulama ismiyle. Instagram kullanıcı bilgilerinizle hesabınıza o uygulamadan girerek kullanıyorsunuz profilinizi, tabi bu nokta da güvenlik yönünden hesabınızı nasıl bir tehlikeye attığınız ayrı bir konu. Birçok farklı özelleştirmeler var program da, mesela vidyoların otomatik olarak oynatılmamasını falan ayarlayabiliyorsunuz, birinin fotoğraflarını, vidyolarını direkt telefonunuza kaydedebiliyorsunuz, gibi. Ayarlar da bir de paylaşımlarınızın kalitesini düşük veya yüksek olarak paylaşma seçenekleri var, o ayarı yaparak farkı görmeye çalışmıştım ama pek birşey anlayamadım, yani fark gerçekten var mı yok mu çok fazla yakalayamadım değişimi, ayrıyetten bu ve bu tür programlar %100 stabil değiller, çökmeler falan çok oluyor yada gelen mesaj bildirimlerinin uyarı rozetleri falan yok olmuyor mesajı okusanız dahi, sayfa yenileme sorunları gibi sinir bozucu bu tür birçok hata mevcut yani. Bir de sürekli bu tür hataları gidermek için yayıncısı tarafından çok sık güncellemesi çıkıyor bu tür uygulamaların. Yani uğraşması zor, sıkıcı oluyor bir süre sonra. Birkaç ay önce denemiştim, pek randımanlı olduklarını söyleyemem ben denediğim 1 tanesi için ve sanırım Instagram için buna benzer 1-2 tane daha farklı uygulama mevcutmuş.

@RioDeJaneiro

Doğru biliyorum fakat diğer modlu instalar için kişisel insta vs bilgilerimi girmeyi güvenli bulmuyorum açıkcası ayrıca uygulama çökme vs sıkıntılar ayrı sorun.Bu foto kalitesine bi çözüm bulursa geliştiriciler direk geçerim.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, aynı durumlardan dolayı bende uzun süre kullanmadım zaten, öyle bir denemelikti. İnşallah dediğin gibi bir çözüm bulurlar bu soruna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Kesinlikle, aynı durumlardan dolayı bende uzun süre kullanmadım zaten, öyle bir denemelikti. İnşallah dediğin gibi bir çözüm bulurlar bu soruna...

Zannetmiyorum bu sorunun düzeleceğini.Sadece insta için çok iphone kullanan var.Bu o kitleyi kaybettirir.Apple geliştiricilere iyi para ödüyor,onlarda bunu önemsiyor.Uygulama kalitesinde hala app store açık farkla önde zaten.

• Arkadaşlar tartışmalarınizi özelden yapın lütfen, konuyu dagitmayalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Arkadaşlar tartışmalarınizi özelden yapın lütfen, konuyu dagitmayalim.

O kim ki onunla tartışacağım? Bana saldırdı bende yanıt verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Bunun cihaz getirdiği falan yok. Bakmayın buna boşuna. Hava civa. Türkçe kullanmıyorum ben, o yüzden yüklemedim, yoksa işlem basit. Diğer onepluslara ne yapılıyorsa buna da aynı işlem yapılıyor. Kolay yani

Alıntıları Göster

Burada paylaşılan fotoğraf yada benzer şeyleri sahibinin izni olmadan, hatta ve hatta izni olsa bile başka platformlar da paylaşırken önce bunun yasal yönden nelere sebep olabileceğini sakın unutmayın. Konu sahibi, site sahibi yada memleketin sahibi falan olmanız bu durumu sizin lehinize çevirmiyor yada size bir ayrıcalık falan vermiyor ona göre dikkatli olun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edacsac -- 8 Nisan 2021; 14:38:15 >

• Bugün ahmet mardin den OnePlus 9 pro 12 256 gb spariş verdim. İlk defa garantisiz tlf alacağım. İnşallah pişman olmam.

Bu tlf imei yüklü türkçe gelecekmiş. Twrp yükleyip rom falan yüklesem imei silinirmi acaba... İmei yazılımsal mı yoksa donanımamı yazılıyor orjinal ime yerine.
  • firatalir F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, oneplus ta IMEI silinme olmuyor istediğiniz gibi yuklersiniz ama siz yinede satıcıdan teyit alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Bu mesaj silindi.

Coloros li cihazını Türkçe yapıp ss atsana burda boş yapmak yerine ?

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Coloros li cihazını Türkçe yapıp ss atsana burda boş yapmak yerine ?

Alıntıları Göster

05441233434 yaz WhatsApp tan atayım videosunu.

• Oneplus 9 pro da 4k videoda aşırı ısınma sorunları çıkmış.4k video çektiğinde ısınma sorunu yaşayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.