Şimdi Ara

OnePlus 9 [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.919
Cevap
78
Favori
115.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün biraz dışarda, mobil veri de bende sıkıntılar yaşadım. Kararlılık yok. 4.5g ve H gidip geliyor.

• OnePlus 9 [ANA KONU]
  • An itibariyle android 14 geldi ne diyorsunuz güncellenir mi deneyen var mı?
  • 5elehattin kullanıcısına yanıt

Önceki sayfalarda deneyimler paylaşıldı

• Bende bugün 14 e oto güncelleme yaptım, ilk açıldığında kasmalar mevcuttu sonra düzeldi. Gözle görülür bir değişiklik göremedim güncellemeyle gelen. 13 ten memnunsanız kalabilirsiniz.

• belirli uygulamalarda internet problemi yasayanlar için çözüm şu sekilde(mobil veride sorun yasayanlar icin).bu sorun sadece 14 de değil 13 sürümünde de vardi.kendim kurcalayarak çözdüm, sırayla;

ayarlar,mobil ağ ,sim,tercih edilen ağ türünü 3g/2g ye alın ,veri akışı başlayıp işaret H ye döndüğünde tekrar 4g moduna geçirin sorun çözülüyor.
    olurda cihazınızi yeniden başlatırsaniz bu islemleri yine yapmaniz lazim,maalesef ki yeni güncel gelene kadar bu şekilde
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt

Evet ben de 13'teyken de bu şekilde yapıyordum ama geçici bir çözüm ve her zaman işe yaramıyor. Belki 14 ile düzelir dedim daha kötü olmuş. Artık gına geldi telefondan acayip soğudum.

• 14 e yükseltip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlama yapan var mı? imei gitme durumu olmaz değil mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

14 e yükseltip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlama yapan var mı? imei gitme durumu olmaz değil mi.

IMEI gitmez.

• OnePlus 9 [ANA KONU]

Ekranda bu şekilde sinir bozucu bir çizgi çıktı gitmiyor maalesef. Zamanında ucuza kaçak aldık kullandık iyi hoş da kaliteden şaşmayacan aga ya iPhone ya Samsung gerisi cidden yalan.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Bu cihazın kronik sorunu hocam.

Ekran değişiminden başka tedavisi yok maalesef

Geçmiş olsun

• Ekranda çizgi çıkar korkusuyla bu zamana kadar 120hz kullanmadım hiç. Alakası var mi bilmiyorum.
  • Ben cihazı alalı haftaya 1 yıl dolacak, güncelleme de yaptım aldığımdan beri 120Hz kullandım. Onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Henüz çıkmadı ama çıkacağına eminim keşke almasaydık ben aldıktan sonra öğrendim bu sorunu. Başına gelen arkadaşlara geçmiş olsun.
  • OxygenOS 14 ile gelen fark ettiğim yenilikler:

- Uygulamaya özel ekran yenileme hızı seçebilme.

- Windows Bağlantısı ile telefonu bilgisayardan kullanabilme.

- Uygulamaya özel dil seçebilme.

- Yeni eklenen Her Zaman Açık Ekran stilleri.

- Görüntülü aramalarda rötuşlu görünüm uygulaması seçebilme.

- Dosya Yuvası özelliği.

- Daha fazla değiştirilebilen kilit ekranı kısayolları.

- Yenilenmiş Kamera uygulaması.

- Yenilenmiş Fotoğraflar uygulaması.

- Fotoğraftan nesne çıkarabilme.

- Zamanlayıcı, ekran kaydı vb. aktifleştirildiğinde mini pencerede görebilme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 7 Nisan 2024; 1:0:8 >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt

Eksi olarak ben birkaç şey ekleyeyim:

-Şebeke performansı inanılmaz düştü. Durduk yere tümden gidiyor. Telefonla konuşurken konum fark etmeksizin karşı taraf sesimi parazitli aldığını söylüyor. Bazen internet tümden gidiyor hatta bu durumlarda 3G'de 4.5'tan daha iyi çektiğini test ettim.

-Batarya performansı da çok tuhaf. Ben sürekli 60hz kullanıyordum ve güncellemeden sonra şarjı bir tık daha hızlı bitmeye başladı. İki üç gündür aynı yoğunlukla 120hz kullanıyorum ve net bir şekilde 60hz'ten daha iyi performans veriyor. Tabii bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbtt4 -- 8 Nisan 2024; 16:34:46 >
  • Şebeke sorunu yaşayan arkadaşlar fabrika ayarlarına sıfırladı mi acaba telefonu ?
    Ben güncelleme yapalı 2 gün oldu sorun görmedim henüz.
    Şarjı da gayet iyi gidiyor

OnePlus 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kergit -- 9 Nisan 2024; 12:10:37 >
  • Her güncellemeden sonra yedekleme alarak fabrika ayarlarına sıfırlamak en iyi sonucu almayı sağlayabilir.

• batarya su gibi akıyor .umarım bir sonraki sürümde çözerler
  • Batarya cidden hızlı bitiyor zamanında 7000e almıştım şimdi satayım desem kaçak bile bundan performanslı cihaz yok.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.