Şimdi Ara

OnePlus 9 [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.919
Cevap
78
Favori
115.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uygun fiyatlı plakalı son seriydi gercekten,cok bekledim ki op10 ada gomulebilseydi mükemmel olacakti.

merak ettigim bir konu var,a14 de bu yasadiginiz bildirim wifi gibi sorunlar 9pro da yasayan varmi acaba.orayada girip hic okumadim

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    EU sürümünde yaşamıyorum diyenler olmuş.
  • A14 ten memnun kalan var mıdır? Şuan Android 13 son çıkan güncellemeyi kullanıyorum.
  • Arkadaşlar Oneplus 9 ve Huawei matepad 11.5 kullanıyorum. Bu iki cihaz arasında multi-screen connect özelliğini veya benzer bir uygulama varsa kullanabiliyor muyum? Telefon tablet arası bağlantı bağlantıya çokça ihtiyacım oluyor
  • byAndroid kullanıcısına yanıt

Bence yüklemeyin. Ben LineageOs'a geri döneceğim.

• to9y kullanıcısına yanıt

Yükledim, ilk 20 dk çok fena kastı. Şuan da iyi. Lakin sanki bildirim çubuğunda bazen lag hissediyorum. Bakalım kullandıkça fikirlerimi paylaşırım

• Kullaniyorum sorun yok. Telefonu sıfırladım guncellemeden sonra.
  • zalads Z kullanıcısına yanıt

Üstat yazı tiplerine bakıp bilgi verebilir misin oneplus sans yazı tipi duruyor mu yoksa sadece roboto mu var?

Android 13 son sürüm kullanıyorum sadece roboto görünüyor. Sürüm yukselir de kullandığım oneplus sans gider diye yüklemek istemiyorum.

https://i.hizliresim.com/2hzkzeo.jpg

• Sürekli Dizi kullanıcısına yanıt

Ben de güncelledim sadece roboto var maalesef.

Türkçe dilinde sadece Roboto var. Dili İngilizce yaparsanız diğer 2 font aktif hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to9y -- 18 Mart 2024; 5:29:59 >
  • to9y kullanıcısına yanıt
    İngilizce'de seçip tekrar Türkçe yapınca kullanabiliyor muyuz?

Hayır otomatik Roboto'ya geçiyor.

• Selamlar OP 9 Pto kullanıcısıyım
    Telefonum henuz 1 haftalik. Sadece sosyal medya ve camera kullanimimda batarya performansım ekran surem 4 saat ancak kadar.

Bana cok düşük geliyor.
    Rica etsem ekran sürelerinizi yazabilir misiniz?

Telefon 1 haftalik oldugu icin mi bu kadar cabuk tukeniyor pil. Ilerleyen günlerde artis olur mu acaba.

Model LE2121 android 13 os 13.1

Custom rom ile daha iyi sonuc alabilir miyim acaba
  • cileri33 kullanıcısına yanıt

Çoğu kullanıcı sizin gibi süreler alıyor. Maalesef bu serinin en kötü yanı batarya. Custom rom ile ben en fazla 6 buçuk saat almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

• Android 14 op9 pil performansı önceki sürüme göre daha iyi geldi. Tavsiye ederim

Evet hocam 13'ten daha iyi en azından

Fakat ben ciddi internet problemleri yaşamaya başladım. Özellikle mesela modemden uzak odaya geçince ciddi kopmalar başladı. Aynı şekilde şebekenin az çektiği yerlerde internet eskisinden daha kötü. 14'e geçtiğime pişman oldum. Sizde de oldu mu bu sorunlar?

• hbtt4 H kullanıcısına yanıt

Ahhahah bunu yazdıktan 10 dakika sonra şebeke komple gitti delirme noktasına gelmiş bulunmaktayım.

• hbtt4 H kullanıcısına yanıt

Ben bir sıkıntı yaşamadım modemle alakalı

Bende de mobil internette ciddi sorun var. 2g hizinda cekiyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalads -- 19 Mart 2024; 18:10:47 >
  • OnePlus 9 [ANA KONU]

Bu ayarlar telefonu baya ısıtıyor. Kesinlikle kapalı kullanın .
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.