Şimdi Ara

OnePlus 9 [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.919
Cevap
78
Favori
115.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu alalı sadece 11 ay oldu. Sabah bir uyandım yeşil çizgi var ekranda. Güncelleme falan da yapmadım. Durduk yere.

2115 modeli. Henüz sizde çıkmadıysa, çıkmadan satmanızı öneririm. Çöp oldu tel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi ya. çok geçmiş olsun inş çıkmaz 2115 bendekide. kaç hz de çalışyırıyoprsunuz ? oun vb oynuyor muydunuz ? telefonun ve ekranın ısınmasına neden olan ?

• EU sürümü için Android 14 yayınlandı. NA sürümü de yakındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 26 Şubat 2024; 21:10:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt

120hz'de kullanıyordum. Isınmasına sebep olacak oyun oynamadım. Bir sabah uyandım tam ortadan bir çizgi. Parmak izi okuyucu da çalışmıyor. Tam üzerinden geçiyor çizgi.

4200 lira falan istiyorlarmış ekranı değiştirmek için. Telefonu benzer fiyata almıştım zaten. :) Valla çöp oldu tel. Biraz böyle kullanıp satmayı deneyeceğim.

• Beyler L2115 için Stable sürüm android 14 çıktımı ?

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Henüz çıkmadı, sadece bu versiyon kaldı.

• Hala kılıf yok dimi şu telefona uygun

• ekran kapanma suresini ayarlardan 15 sn ye ayarladım. Fakat kilit ekranı, su parmak izi olan ekran bende cok uzun acık kalıyor ve nereen ayarlanıyor bulamıyorum.

• Clint Sexwood kullanıcısına yanıt

https://www.sahibinden.com/s/mZv1XwJO

• NA versiyonu için de Android 14 yayınlandı.

OnePlus 9 [ANA KONU]

• eP_362 kullanıcısına yanıt

plaka silinmiyordur umarim :)

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Silinmiyor.

• Bu güncelleme sorunlu. Bildirimler kilit ekranında kayboluyor. İlk bildirim geldiğinde kilit ekranında gözüküyor. Kilit açıp bildirim çekmecesini aşağı indirip bildirimleri okuduktan sonra bildirimi silmeden ekranı kilitliyorum. Kilitledikten sonra bildirimler uçuyor. Sizinde geri dönüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to9y -- 15 Mart 2024; 11:3:36 >
  • to9y kullanıcısına yanıt

benim için cok büyük bir sorun ,gun içinde yüzlerce arama mesaj ıvır zıvır geliyor ve bunlarin çoğuna aksam ancak bakabiliyorum ,öyle hepsi bi anda uçar giderse izdirap olur bana

• yoldagezen kullanıcısına yanıt

Kilit ekranında gidiyor hocam. Normal kilit açıldıktan sonra bildirimler gözüküyor.

• Android 14 güncellemesini şimdilik yapmanızı tavsiye etmiyorum. Üstteki bildirim sorununa ek WiFi ile bazı uygulamalar verimli çalışmamaya başladı. Örneğin Microsoft Teams ve Outlook çok yavaş bağlanıyor. Hücresel internete geçince çat diye bağlantı kuruluyor. Farklı WiFi ve modemlerle denedim sonuç aynı. Haberiniz olsun 😊

• to9y kullanıcısına yanıt
    ColorOS ve Xiaomi gibi olmuş. Telefondan soğutuyor bu durum.

• eP_362 kullanıcısına yanıt

LineageOs akar o zaman. Oneplus gittikçe kötüye gidiyor. 2017'den beri bu markayı kullandık. Kendinden soğutmayı başardı.

• sorunlar sorunlar sorunlar.. altı üstü 10 tane cihazi var kararlı sürüm yapamadılar mı şimdi. umarim bu yakaladığıniz sorunlari onlarda farkeder de çözerler

• Uygun fiyatlı son seriydi 9 serisi. OnePlus hikayesi bitmiş olacak bu telefondan sonra benim için. 11 sürümü hala kraldır.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.