Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dokunma49 D kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Hard reset yaptim dun. Bugun daha iyiydi ekran süresi (suan 5.5 saat ekran suresi sonrasi kalan%22sarj gorunuyor). Bu ayari da aktif ettim. İnsallah yarin daha da iyilesir:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba,

Dün aldım ben de cihazı, ama Horizontal Light çalışmıyor. Yardım edebilecek var mı ?

• dodo_c11 kullanıcısına yanıt

Eğer animasyon hızlarını 0,5 yaptıysanız çok hızlı oluyor görünmüyor gibi oluyor. bende çok takılmıştım oneplus kendi forumunda başlık vadı oradan çözdüm. muhtelen sizdede öyledir . çünkü 1 kere yanıyor ve çok hızlı oluyor malesef ..

• metalinca M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Ekranı açana kadar devamlı yanıp sönme seçeneği yok sanırım

• Bildiğim kadarıyla yok .. önemli değil ..  

• Selamlar, telefonu aktif edeli 1 yıl olmak üzere ve IMEI kaydı yapmadığım için 12 gün içerisinde hattın kapanacağına dair bir kısa mesaj aldım. Yakın zamanda ya da daha önceden kendi başına telefonuna IMEI atan kullanıcı varsa faydalandığı yöntemi, videoyu ya da linki rica ediyorum. Telefoncuyla uğraşmak istemiyorum.

• Iyi günler telefonu nereden alabilirim bilen var mı güvenilir biryer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Oneplus haricindeki android telefonlarda, aynı anda açık uygulamaları görmek için menü simgesine dokununca (üst üste 3 çizgi) serbest RAMi görebiliyorduk. Oneplus 8 proda bunu nasıl görebilirim?
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muRTah -- 9 Eylül 2021; 23:5:32 >
  • Selamlar, İstanbul içi OnePlus 8 Pro'ya IMEI attırıp sıkıntısız kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Dün bir telefoncuya gittim önce 150 dediği fiyatı 250'ye çekti. Sonra 5-6 saat sürer dediği işe bu akşam hallederim dedi. Güncelleme almaz dedi, birine telefon açtı ha tamam güncelleme alıyormuş diyince güvenim kalmadı. Hatta şu an pasaporta kayıt ettirmeyi bile düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kommissar Yuri -- 12 Eylül 2021; 20:25:4 >
  • Kommissar Yuri K kullanıcısına yanıt

Hocam size özelden yazmıştım, o kadar basit bir işlem ki...

Ama illa birine yaptıracaksanız Sirkeci'de Teknoess var. Emin Yılmaz'a yaptırabilirsiniz.

• Merhaba hocam, mesajınıza yanıt dönüyorum şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kommissar Yuri

Selamlar, İstanbul içi OnePlus 8 Pro'ya IMEI attırıp sıkıntısız kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Dün bir telefoncuya gittim önce 150 dediği fiyatı 250'ye çekti. Sonra 5-6 saat sürer dediği işe bu akşam hallederim dedi. Güncelleme almaz dedi, birine telefon açtı ha tamam güncelleme alıyormuş diyince güvenim kalmadı. Hatta şu an pasaporta kayıt ettirmeyi bile düşünüyorum.

evde cok kolay şekilde kendınız atarsınız. boşuna birilerine para vermeyin. ılgılı lınklerı vardı

• ender E kullanıcısına yanıt
    Evet hayal meyal da olsa hatırlıyorum ama başlıkta geriye dönük arama yapacak vakti bulamayınca güncel bir mesaj yazayım dedim. Evde denemeye korkuyorum açıkçası cihazı kullanılamaz hale getiririm falan diye.

• Kommissar Yuri K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler...

• Arkadaslar meehaba .telefonda konusurken sanırım yanagım ekran parlaklıgı ayarına deyıyor yanlıslıkla ve ekran kararıyor .ekran rengını tekrar acmak için baya ugrasıyorum.bu ekran parlaklıgı ayarını ıptal etmenın bır yolu yokmu acaba.otamatık parlaklık kullan demeyın lutfen😁

• Arkadaşlar merhaba, turkcell kullanıyorum, ses net değil, bazı aramalarda HD yazıyor ama volte yazısı çıkmıyor. Önceki telefonum Huawei P20 Pro, görüntülü görüşmelerde çok çok iyiydi, ancak bu telefonun ön kamerası, yani uygulama kullanırken, çok kötü, kırmızı ve yüzümü yaşlı gibi gösteriyor. Ayrıca konuşma sırasında sürekli ekran kararması geri açılıyor ve yanağım sürekli bişeyler açıp kapatıyor. Var mı bu tür problem yaşayan? Bir de yine diğer telefonuma göre şarjı çok kötü, gün bitmeden şarj bitiyor.

• Bir de her hangi bir bildirim geldiğinde bildirim ışığı yanmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Arkadaşlar merhaba.
    Oneplus haricindeki android telefonlarda, aynı anda açık uygulamaları görmek için menü simgesine dokununca (üst üste 3 çizgi) serbest RAMi görebiliyorduk. Oneplus 8 proda bunu nasıl görebilirim?
    Saygılarımla.

Bilen var mı arkadaşlar? 😊

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.