Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış bilgilendirmeyin insanları yoksa neden satılıyor hala.
    Çin versiyon bende eşimde de global var. 5g çıktığında duruma bakarız ama bu durumu siz konuşup düşünürken zaten insanlar 1 seneden fazla kullandı bile.
    Ayrıca 9 pro 8 proya göre tabiki iyi. İşlemci 5nm vs ama ısınma sorununu çözmek için ayarlardan işlemci kısıyorlarsa bence sorun hala çözülmemiştir. şarj ve ısınma ile ilgili sorunlar yazılımsal olarak çözülebiliyorsa bence deneyimlenir ama 888 için genelinde bu sorunlar var. Sanki bir sonraki işlemciyi beklemek gerekiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raikkonen21 -- 24 Temmuz 2021; 18:54:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • raikkonen21 kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirme yok oneplus 9 pro hariç kayıt olan model yok.2021 model amiral gemilerinde. 1500 2000 tl fark verip güncel model alın 8 pro yerine9 pro tercih edin. 6500 veren 7000de verir. Düz 8 3500e satıldı ise 8 proda 4500e rahat düşer yakında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hayırlı akşamlar, gcam için config dosyası varmı elinde olan. Oneplus 8 pro telegram grubu varmıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 24 Temmuz 2021; 21:42:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raikkonen21 kullanıcısına yanıt

Hocam, o arkadaş biraz değişik...

Ben blokladım görmüyorum, size naçizane tavsiyem siz de bloklayın gitsin.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    OnePlus Türkiye Kullanıcı Platformu 🇹🇷
    OnePlus Cihazlar için Telegram Grubu

Grupta küfür, siyaset ve hakaret yasaktır
    https://t.me/oneplustrr

• quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen21

OnePlus Türkiye Kullanıcı Platformu 🇹🇷
    OnePlus Cihazlar için Telegram Grubu

Grupta küfür, siyaset ve hakaret yasaktır
    https://t.me/oneplustrr

Çok teşekkürler

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• Oneplus 6t'den 9r ye gecmeye karar vermistim 4800 tl civarina satiyorlardi. Bugun birinden 8pro icin 5400 fiyat aldim ve kafam cok karisti. Ne dusunursunuz 9r mi 8pro mu? Aradaki 600tl cok onemli degil. 6t den de pil omru azaldi diye gecis yapiyorum, 8pro nun pili mutsuz ederse cok kotu olur.

ve bir de önceki kavisli ekran tecrübelerim ekran koruyucunun tutmaması sebebiyle çok kötü sonuçlandı. kavisi ne kadar eğimli bilmiyorum ancak 8 proda da bu sorunu yaşar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyl -- 27 Temmuz 2021; 8:42:40 >
  • Vyl kullanıcısına yanıt

8 pro kamerası 9r den iyi diye düşünüyorum.

Yeni nesil işlemci olması, 65w hızlı şarjı ve bataryada 9r üstündür.

Ben 1 ay kadar kendi ekran korumasını kullandım. Yandan kalkma yapınca N11'den Teknoess satıcısından bir tane aldım yalnız şuan satışta değil.

Bunu işinde uzman bir aksesuarcıya taktırdım şu anlık bir kalkma yok, gayet güzel oldu, boşluk yok sol yandan hafif bir kalkma oldu bastırdım. Kılıfı daha ince bir kılıfla değiştirdim süper oldu. Kullandığınız kılıfa dikkat etmek lazım yanlardan hafif bir baskı bile kalkmasına neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U39770434 -- 27 Temmuz 2021; 18:51:36 >
  • Tesekkur ediyorum. Telefon konusunda ilk defa bu kadar hizli davrandim ve az once gittim 8 pro aldim. Yesil yesil cok tuhaf geldi hala cok kararsizim :)

• Vyl kullanıcısına yanıt

Hayrlı olsun. Gayet güzel bir tercih, benimki de yeşil... Kısa sürede alışacaksınız emin olun.

iPhone'dayken Ben face ID den bıkmıştım maskeyle.

Ekrandan parmak izi okuyucu çok hızlı çalışıyor.

• 6t ye gore ne kadar hizli gercekten de..

• Selamlar, ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Hasan Güleryüzden aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Sağolsun, full kutu içeriğine ek olarak, dönüştürücü başlık da göndermiş.

Telefonu genel itibari ile beğendim. bir sony fanı olarak beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bence 9 proya göre hala tercih edilebilir.

onun dışında volte sembolü gözükmüyor, aramalarda falan bir sorun görmedim gayet net geldi bana. o yüzden aktif etmek için basit bir yöntem çıkmadıkça uğraşmayacağım xda falan.

Telefon stabil, akıcı hızlı. Biraz ısınıyor ama, heralde uygulamaları ve güncellemeyi yeni kurduğum için olabilir diye düşündüm. biraz daha takip edeceğim. Pil konusunda öyle 7-8 saat ekran süreleri görme gibi bi takıntım yok. azalınca takıyorum, yarım saatte %90ı geçiyor. çıkartıyorum. uzun kullanım takıntım olmadığı için tüm ayarlar full zaten, 120 hz 4k ekran, yüz tanıma, parmak izi vs her şey de açık. beni tatmin etti. önceki telefonum sony xz1'di, biraz daha kullanabilirmişim onu farkettim ama neyse artık aldık. ben genel olarak memnunum, klon IMEI problemi yaşarsam da eski kullanmadığım telefonların imeilerinden atmayı düşünüyorum.

Bir de telefonun orijinal kılıfı hoşuma gitmedi. Silikon bi kılıf, elimi acayip terletiyor. Telefonun yapısı gereği biraz kavrayarak tutmanız lazım. rahatsız edici bir hal alıyor. farklı bir kılıf almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exkomutan -- 1 Ağustos 2021; 10:45:16 >

• exkomutan E kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Ben n11 den birkaç tane kılıf aldım, biri şeffaf diğeri ince, biri de kumaş gibi bir dış yapıya sahip.

Geçen hafta da Trendyol kuponum vardı sepet oluşturdum, sepette şu kılıf da vardı

https://www.trendyol.com/Oneplus/One-Plus-8-Pro-Kilif-Karbon-Tasarim-Parmak-Izi-Yapmaz-Dayanikli-Silikon-p-85778183?boutiqueId=61&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_tracker_limit=250000&adjust_campaign=product_free&link_contentid=85778183&link_userID=26114984&utm_campaign=85778183&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=26114984

Hoşuma gitti, il görür.

• Merhaba. OnePlus 8 pro için kırılmaz cam veya kaplama ve kılıf önerisi olan varmı. En doğru seçimi yapmak için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendone -- 2 Ağustos 2021; 14:34:11 >
  • exkomutan E kullanıcısına yanıt
    Benimde kılıf ve kırılmaz cam almam lazım önerin varmı acaba kardeşim

• Merhaba kullanıcılara bir sorum var green tilt ve black bar sorunları çok belirgin mi? Ve gsmarena tarzı sitelerde gördüğüm kadarıyla kolay burn in oluyormuş var mı yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: hyperion7599

Merhaba kullanıcılara bir sorum var green tilt ve black bar sorunları çok belirgin mi? Ve gsmarena tarzı sitelerde gördüğüm kadarıyla kolay burn in oluyormuş var mı yaşayan?

Ben yaşıyorum. Bende black bar yok ama green tint çok fazla. Evet sorun yaşanıyor 8pro'da çok fazla. Bu sebeple Oneplus 9R veya 9 almanız sizin için daha garanti olacaktır.

• Selamlar, daha önce klavyem boşluk tuşuna basınca yazmak istediğim kelimeyi alakasız yazsam bile algılayıp düzelterek yazardı. Şimdi ise hem onu yapmıyor hem de kelimeyi yazarken altını çizip bir de arkasına gölge ekliyor. İster istemez bir yerden bir şeyi mi aktif ya da deaktif ettim acaba var mı aynı şeyi yaşayan?

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.