Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eşimde Oneplus 8t bende de Oneplus 8 modeli var. Onun şarj cihazı 65 watt. Ben benim şarj cihazını henüz kutudan çıkarmadım. Eşimin güçlü şarj 65 watt şarj cihazı ile benim 30 watt'lık telefonu şarj etmemin uzun vadede herhangi bir zararı olur mu acaba telefona ?

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Bir sorun olacağını sanmıyorum hocam. Şarj aleti yüksek kapasite desteklese de telefonun max kapasitesi kadar doldurur.

8t varken ve de 12 pro max i satmadan önce Apple kablosunu 8t şarj aletine takıp şarj ediyordum 12 pro max i. Bir şey olmadı hatta pil sağlığı 100 idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus 8 kullanıyorum coloros kuran var mı bilidirimler geliyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla ColorOS'da Google hizmetleri ve uygulamaları yüklü gelmiyor. Bu nedenle ben kurmadım.

• Arkadaslar OP 8 Pro cihazimda gunluk 4-4.5 saat ekran suresi aliyorum. Cozumu var midir acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cihazda isinma oluyor mu? Her amiral gemisi seviyesi islemcilerde isinmanin normal oldugunu soyluyorlar, bu oneplusta da gecerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackrockH

Arkadaslar OP 8 Pro cihazimda gunluk 4-4.5 saat ekran suresi aliyorum. Cozumu var midir acaba?

FHD+ kullanmanızı tavsiye ederim, göz ayırt etmiyor ve pile ciddi artısı var

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Oneplus 8 kullanıyorum coloros kuran var mı bilidirimler geliyor mu ?

8 pro'da 1 hafta kadar kullandım. root yapıp, google kurmuştum, tüm ayarlarımı yükleyip sorunsuz kullandım.

oldukça dolu ve özelleştirilebilir bir arayüze sahip, tr dil yok ve olmayacak

İNANILMAZ bir pil performansı var. 8.5 saat ekran / 19 saat bekleme süresi almıştım. oos'da ne %0 parlaklık+uçak modunda kullansan bu süreyi zor alırsın.

Daha sonra OOS'u özledim ve geri döndüm. Denemek isteyene kesin tavsiye ederim, herhangi bir bildirim sorunu yok, çalışmayan uygulama yok. üstelik aylardır yeni bir güncelleme gelmedi cos'a, buna rağmen hiçbir büyük sorun yok

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

Güncelleme geldi yüklüyorum.

• birkuşgibi kullanıcısına yanıt
    Fullhd ve 60h kullaniyorum ama bataryasi cok az gidiyor malesef. Hala cozum bulamadim. 7-8 saat gidenler var

• birkuşgibi kullanıcısına yanıt
    Nasil yaptiginizla ilgili talimat var mi acaba? Batarya yuzunden ben de yazilim atmaya calisacagim

• Ara izlenim paylaşayım dedim. Telefon mükemmel. akıcılık olağanüstü. uygulamalar süper ötesi stabil. çok iyi fotoğraf çekiyor. video fotoğraf seviyesinde değil bence. açıkcası baya beğendim.

ama premium havası yok be abi. bir iphone pro max veya s21 ultra havası yok yani. ben buradayım amiral gemisiyim diye bağırmıyor uzatan. samsungun ya da xiaominin plastik kapaklı alt-orta segment telefonlarından sanıyorlar.

• exkomutan E kullanıcısına yanıt

Hissiyat konusunda size katılıyorum hocam. Bildiğin Xiaomi redmi note 8 pro :)

Ama ben de tam bu sebepten iPhone 12 pro maxten 8 pro ya geçtim. 12 pro max kullanırken çarşıda, pazarda, toplu taşımada, avmde, sahilde, berberde, parkta, sporda vs tedirgin oluyor insan. Bir kaptırdık mı gitti 15 bin...

• BlackrockH kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerin den bu seçeneği aktif edip pil ömrüne bir daha bakın

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• Vyl kullanıcısına yanıt

Merhaba, Güncel oneplus fiyatlarına nereden ulaşabilirim?

9R düşünüyorum da acaba Oneplus tavsiye eder misiniz yazılım,pil, kamera falan?

• mgkm.35 M kullanıcısına yanıt
    Fcaebookta telefon satis gruplarindan ulasabilirsiniz. 9r den memnunuz bir sikinti henuz gormedim.

• Vyl kullanıcısına yanıt

Baktım da bulamadım varsa link atabilir misin?

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.