Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulute Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefon Android 10 da, güncellemedim belki pil bakımından farkı vardır 11 ile 10 un bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterstar

nasıl 7 saat alabiliyorsunuz gıptayla okuyorum. telefon 1 aydır bende, factory reset de attım ayarlarını ince ince de yaptım ama tüm çabalara rağmen asla 4 saat ekran süresini geçemiyorum.

Alıntıları Göster

Çok ilginç, benim 4 saati nasıl geçmiyor bazen biliyormusun ; 4k video çekimi çok yapınca üstüne birde güneş altında ekran parlaklığı sonda olunca birkaç defa 4 saat verdiği olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 20 Mart 2021; 18:4:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanabim

Kadıköy Osmanağa Camii

Çok güzel, bende zaman bulabilsem çekecem özenerek ama tatilde artık :)

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]
    Elimde hatırı sayılır kıyamette fotoğraf makinesi ve lensler mevcut sigma Canon pentax ve kuş/ay çektiğim büyük lenslerim var.. Oneplus 8 pro ile fotoğraf ta yoğunlaşmak istiyorum. Şimdiye kadar fena değil gözlemlerim..Telefonu yeni aldım... Pro yöntemiyle daha iyi fotoğraflar çekeceğimi düşünüyorum...
    Ancak 4 sene önce meizu pro 7 plus ile çektiğim fotoğrafları buraya koysam inanın sizler de çok beğenirsiniz.. O cihaz gerçekten efsaneydi..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Az önce yeni güncelleme geldi bilginiz olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • okanabim O kullanıcısına yanıt

Hocam gerçekten de öyle, bende de htc u11 plus vardı;zamanının amiral telefonlarından ve sonra gelenlerden daha iyi fotoğraf çekiyordu. Bende telefon seçerken ilk kıstaslarımdan biri kamerası...

• quote:

Orijinalden alıntı: winterstar

nasıl 7 saat alabiliyorsunuz gıptayla okuyorum. telefon 1 aydır bende, factory reset de attım ayarlarını ince ince de yaptım ama tüm çabalara rağmen asla 4 saat ekran süresini geçemiyorum.

Alıntıları Göster

Şu anda 24 saatte 4 saat 29 dakika ekran süresi ve şarjım yüzde 39

65 yaş üstü olduğum için çıkamıyorum genelde evdeyim oyun oynamıyorum ama en az bir saat bir buçuk saat telefon görüşmem var.

WhatsApp Instagram internete giriyorum bu şekilde 7 saat ekran süresi alıyorum

• Sürekli 120 hz kullanıyorum beni üzmüyor pil süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi6161

Sürekli 120 hz kullanıyorum beni üzmüyor pil süresi

Valla ben 60 hz de kullanıyorum :D tek kıstığım özellik bu;onun dışında Qhd ve ekran parlaklığı yükseğe yakın kullanıyorum. Bazen benimde sebepsiz 5-6 saatlere düştüğü oluyor ama genelde 6 saatleri aşıyor ekran süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Valla ben 60 hz de kullanıyorum :D tek kıstığım özellik bu;onun dışında Qhd ve ekran parlaklığı yükseğe yakın kullanıyorum. Bazen benimde sebepsiz 5-6 saatlere düştüğü oluyor ama genelde 6 saatleri aşıyor ekran süresi

Alıntıları Göster

Gerçekten güzel cihaz sadece biraz arayüzü sade kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi6161

Gerçekten güzel cihaz sadece biraz arayüzü sade kalıyor.

Alıntıları Göster

Evet sade doğru, ama Samsung gibi arka planda bir yığın şey çalışıp sabaha kadar %10 pilden götürmediği için memnunum:) Ha bazen aramıyor değilim ekstra özellikler...

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Alıntıları Göster

Hocam 60 hrz bu cihaza gerçekten hafif kalıyor. Kullanmayı çok denedim ama 60 da kullanmak mümkün değil. Cihaz kağnı gibi geliyor. 120 ye alınca cihaz bana dönüp sanki teşekkür ediyor 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Hocam 60 hrz bu cihaza gerçekten hafif kalıyor. Kullanmayı çok denedim ama 60 da kullanmak mümkün değil. Cihaz kağnı gibi geliyor. 120 ye alınca cihaz bana dönüp sanki teşekkür ediyor 😁

Alıntıları Göster

:D bugün bi 120 hz deneyeyim

• Hârimi kullanıcısına yanıt

Hocam dün 9 serisi tanıtıldı, adaptif 120 hz varmış. Daha tasarruflu kullanır pili. Keşke bizimkilerde de olsa...

• Merhaba. Macbook ve iPad kullanıcısıyım fakat telefonum android. Bu sebeple telefonda da Apple'a geçecektim fakat Oneplus cihazları gördüm ve ilgimi çekti. Birkaç sorum var kullanıcılara, kendi tecrübenize göre cevaplarsanız çok memnun olurum.

1) Oneplus cihazlar iddia edildiği kadar stabil çalışıyor mu ve diğer androidlere kıyasla daha uzun süre yazılım desteği alıyor mu? Okuduklarımın hepsi böyle olduğunu söylüyor.

2) Oneplus cihazlar 4 yıl falan stabil bir tecrübe sunar mı yoksa genelde Android'de yaşadığım tecrübe olan 3 yıla sapıtmaya başlar mı?

Birazcık iPhone'dan almayı umduğum şeyler OnePlus'ta var mı diye değerlendiriyorum kısaca. Stabilite ve uzun kullanım adına iPhone düşünüyordum fakat bir Android cihaz yukarıda saydıklarımı sağlamayı başardıysa açıkçası tercih edebilirim.

• Nasıl buldunuz beyler. Dxomark sonucunu merakla bekliyorum

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Merhaba. Macbook ve iPad kullanıcısıyım fakat telefonum android. Bu sebeple telefonda da Apple'a geçecektim fakat Oneplus cihazları gördüm ve ilgimi çekti. Birkaç sorum var kullanıcılara, kendi tecrübenize göre cevaplarsanız çok memnun olurum.

1) Oneplus cihazlar iddia edildiği kadar stabil çalışıyor mu ve diğer androidlere kıyasla daha uzun süre yazılım desteği alıyor mu? Okuduklarımın hepsi böyle olduğunu söylüyor.

2) Oneplus cihazlar 4 yıl falan stabil bir tecrübe sunar mı yoksa genelde Android'de yaşadığım tecrübe olan 3 yıla sapıtmaya başlar mı?

Birazcık iPhone'dan almayı umduğum şeyler OnePlus'ta var mı diye değerlendiriyorum kısaca. Stabilite ve uzun kullanım adına iPhone düşünüyordum fakat bir Android cihaz yukarıda saydıklarımı sağlamayı başardıysa açıkçası tercih edebilirim.

Merhaba, oneplus maceram 8.ayında olduğu için henüz çok hakim değilim konuya ama kullanmadığım marka kalmadığı için beni en çok üzen markanın Samsung olduğunu söyleyebilirim. Htc ve şimdi kullandığım oneplus için hep Android in iphone derlerdi;htc u11 plus ı 2,5 sene kullandım. Bir gün bile takılmadı hata vermedi, tek sıkıntısı mobil tarafı battığı için güncelleme azlığı idi, ama oneplus ın bu konuda iyi olduğunu çok duydum. Oneplus ı da uzun süre kullanmak isterim ve aynı performansı vereceğini düşünüyorum.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt

Ben merakını gidereyim hocam şimdiden.Çok kötü kamera konusunda. Sadece Hasselblad ismi kullanılmış gibi.Öyle abartıldığı gibi bir performans yok kamera konusunda 2 gündür tüm yabancı forumlarda izlediğim ve okuğum kadarı ile sadece gösteriş.Açıkcası üzüldüm eski bir Oneplus 8 Pro kullanıcısı olarak. Aşağıda ki videoyu da örnek olarak paylaşıyorum.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde HTC telefon tarafında küçülmeden evvel akıllı telefonum HTC idi ve arayüzünden, akıcılığından çok memnun şekilde kullandım. O zamanlar Samsung arayüzü falan ilkel kalıyordu HTC yanında. Eskiyince de yine android tarafında kalmak istedim ve Samsunga geçtim. Maalesef parasının hakkını vermiyor Samsung. İyi kötü 4 yıl kullandım ama son 1 yılı hiç tat vermedi.

Şimdi de stabilite falan derken Apple almaya çok kararlıydım, OnePlus çıktı karşıma. Apple'ın birçok ürününden memnunum fakat Android tarafında bir telefon uzun yıllar kararlı çalışmayı vaat ettiği sürece Android bir adım önde olur benim için. Telefonu aldığım zaman 1-2 yıla eskisin istemiyorum. Ciddi para veriyoruz hepimiz, en azından bir 4 yıl beni üzmesin isterim.

Biraz daha araştıracağım bakalım OnePlus'ı. Anladığıma göre iyi iş yapıyorlar. Teşekkür ederim yorumunuz için. İyi günlerde kullanın telefonunuzu.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.