Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Op 8 telefon aldım dün aksam. Sarji cok hizli bitiyor ekrani 60 a aldim yine hizli bitiyor. Tam ekran suresini test edicem ama acayip eriyor sarj. Var mi kullanan? 12/256

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şey yapmasanız da hızlı bitiyor normal. Ben de aldım bir hafta sonra sattım. Ortalama 5 saat kadar ekran süresi veriyordu. Gerçi bir hafta kısa bir süre, tahammül etseydim belki biraz daha otururdu.

• dmrls D kullanıcısına yanıt
    Oxygen updater yükleyin marketten , güncelleme yapın düzelecektir
  • Hic oyun oynamadim, çoğunlukla gece kullandim parlaklik cok düşüktü. 6 saat ekranı zor verdi. Rezalet. Yazılımla mı ilgili? Mi 10 da Böyle bir sorun var mıydı?

• dokunma49 D kullanıcısına yanıt

Yükledim güncel görünüyor, hala yüz kilidi kullanamıyorum

• dmrls D kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırlamayı denedinizmi , reset atıp yeniden kurun olmuyorsa 1
  • arkadaşlar merhaba...günlük standart kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba?

• Konu çok hareketsiz,buda kullanıcıların fazla problem yaşamasına bağlı galiba.

Ben alalı 3 gün oldu ortalama 7 saat gibi ekran süresi alıyorum

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

Biraz fotoğraf kalitesinden ve detaylardan konuşalım. Bunu az evvel çekip Lightroom da hafif işledim.. Laleli İstanbul diğer Fotoğraf Beyazıt Camii.. ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanabim -- 19 Mart 2021; 12:19:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Konu çok hareketsiz,buda kullanıcıların fazla problem yaşamasına bağlı galiba.

Ben alalı 3 gün oldu ortalama 7 saat gibi ekran süresi alıyorum

Gürol abi merhaba, hayırlı olsun :) ben 8 aydır kullanıyorum 8 pro yu,gayet de memnunum...

• okanabim O kullanıcısına yanıt

Ben bayağı başarılı buluyorum kamerasını;fotoğraf kareleride başarılı...

• quote:

Orijinalden alıntı: uzil

arkadaşlar merhaba...günlük standart kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba?

Merhaba, bende ortalama 7 saat alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Gürol abi merhaba, hayırlı olsun :) ben 8 aydır kullanıyorum 8 pro yu,gayet de memnunum...

Alıntıları Göster

Kardeşim merhaba bak dağ dağa kavuşmaz ama insan insana kavuşurmuş😄

Ben s20 plusu satıp mi 11 alacaktım ama o anda kafama yatan bir telefon bulamayınca telefonsuz kalmamak için bunu aldım daha evvel one plus 8 T mi prosunumu kullandım hatırlamıyorum yine bir ay içinde 2-3 tane telefon değiştirdim. Daha evvel sanki bunun şarjı az gidiyor diye bir şikayet duymuştum ama bence fena değil.

Şimdilik bu telefondan memnunum ama ileride mi 11 alabilirim. Sadece merak 😂

Bu arada konu çok hareketsiz demek ki problemi yaşayan yok.

• Arkadaşlar ürün dün elime ulaştı, araç için magnet yapıştıracaktım ama görüntüsünü bozar diye yapıştırmadım, o yüzden şimdilik kullanmıyorum, satılık isteyen olursa bana maliyeti vergi ile birlikte toplam 107 tl oldu, 1 ay bekledim ayrıca, isteyen olursa 85 tl ye vereceğim, ürün aşırı kaliteli ömürlük bilginiz olsun, fotoğraf da atarım sıfır zaten.

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

https://tr.aliexpress.com/item/4001095043509.html?srcSns=sns_WhatsApp&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60043923282&aff_fcid=bc526d3ed0b443ae975d349b5d692304-1616169742287-03517-_uH2wmb&tt=MG&aff_fsk=_uH2wmb&aff_platform=default&sk=_uH2wmb&aff_trace_key=bc526d3ed0b443ae975d349b5d692304-1616169742287-03517-_uH2wmb&shareId=60043923282&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=eb8de67b1ef34d51bffbd66817d4ab16

• Oneplus 8 pro için bu arada Nillkin marka

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Kardeşim merhaba bak dağ dağa kavuşmaz ama insan insana kavuşurmuş😄

Ben s20 plusu satıp mi 11 alacaktım ama o anda kafama yatan bir telefon bulamayınca telefonsuz kalmamak için bunu aldım daha evvel one plus 8 T mi prosunumu kullandım hatırlamıyorum yine bir ay içinde 2-3 tane telefon değiştirdim. Daha evvel sanki bunun şarjı az gidiyor diye bir şikayet duymuştum ama bence fena değil.

Şimdilik bu telefondan memnunum ama ileride mi 11 alabilirim. Sadece merak 😂

Bu arada konu çok hareketsiz demek ki problemi yaşayan yok.

Alıntıları Göster

Aynen abi :D Valla hızına yetişilmiyor yine :)) oneplus pil olarak çok iyi olmasada günü hertürlü çıkarıyor, benim gün sonunda en az %45 falan kalmış oluyor. Ama xiaomi ve Samsung lara göre menüsü biraz yavan kalabilir sana göre, bana göre eksi bir yönü yok. Tasarım,yazılım, ekran, pil ve kamera bayağı üst seviyede... Genelde bu özelliklerden biri veya birkaçı zayıf olur ama oneplus komple iyi bir cihaz bence. Tekrardan hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Merhaba, bende ortalama 7 saat alıyorum

Alıntıları Göster

nasıl 7 saat alabiliyorsunuz gıptayla okuyorum. telefon 1 aydır bende, factory reset de attım ayarlarını ince ince de yaptım ama tüm çabalara rağmen asla 4 saat ekran süresini geçemiyorum.

• Kadıköy Osmanağa Camii

• winterstar W kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 buçuk haftadır kullanıyorum. 7 saatleri falan görmüyor kesinlikle telefon. Özellikle 120 hertzde hiç tatmin etmiyor. 60 hertze çekince de premium telefon hissini kaybediyorsun. Forumda 7 8 saatler görenlere gıpta ile bakmaya devam edeceğiz sanırım. Yabancı forumlarda Android 10 sürümünde pil performansının çok daha iyi olduğu yazılmış. Denemek isterseniz diye söyleyeyim.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.