Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 11 yüklü op 8 pro icin pixel experience rom yükleme işinden anlayan var mi yukleyemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 11.0.5.5 sistem güncellemesi yayında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildecooke

11.0.5.5 sistem güncellemesi yayında.

Hala inatla en ilkel sürümü kullanıyorum :D

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• quote:

11.0.5.5 sistem güncellemesi yayında.

bizlere gelmemiş henüz.

• Açık Beta 8 vardı en son bende, manuel olarak yüklicem birazdan.

• quote:

Açık Beta 8 vardı en son bende, manuel olarak yüklicem birazdan.

Dosyayı nerden indireceksiniz. Bendeki yazılımda 8 beta.

• Apple serisi kullanıyorsanız diğer cihazlarda bence direk iPhone 11 alın geçin. Hem uyuşmazlık olmaz veri alışverişinde hemde garantisiz 8 pro yada benzerine vereceğiniz para ile garantili cihaz almış olursunuz. Şahsen ben Apple platformu kullanmış olsaydım böyle yapardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Dosyayı nerden indireceksiniz. Bendeki yazılımda 8 beta.

Alıntıları Göster

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt

Kararım iPhone almak. Bir süre araştırdım OnePlusı fakat benim durumumda iPhone almak çok daha ideal.

• wildecooke kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar OnePlus 8'e ait bir konu göremedim de o yüzden buraya yazıyorum acaba OnePlus 8 kullanan bir arkadaş var mıdır? Kullanıcı deneyimiyle alakalı bir kaç soru sormak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eawald

Arkadaşlar OnePlus 8'e ait bir konu göremedim de o yüzden buraya yazıyorum acaba OnePlus 8 kullanan bir arkadaş var mıdır? Kullanıcı deneyimiyle alakalı bir kaç soru sormak istiyorum.

Merhaba, evet konuda oneplus 8 kullanan arkadaşlar da var, görünce cevaplayacaklardır

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, umarım birisi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Kararım iPhone almak. Bir süre araştırdım OnePlusı fakat benim durumumda iPhone almak çok daha ideal.

Yani PC ve tablet grubunda Apple kullanırken telefonda android seçmek saçma olur. Ayrıca Oneplus 8 ve üstünü garantisiz almak yerine nerdeyse aynı rakamlara iPhone 11 almak daha mantıklı bana göre de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eawald

Arkadaşlar OnePlus 8'e ait bir konu göremedim de o yüzden buraya yazıyorum acaba OnePlus 8 kullanan bir arkadaş var mıdır? Kullanıcı deneyimiyle alakalı bir kaç soru sormak istiyorum.

Sor kardeşim

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjı 1 günü çıkarıyor mu normal kullanımda? OnePlus modellerinde hayalet ekran sorunları var diyorlardı, öyle bir sorun var mı ya da telefonda herhangi bir sorun var mı acaba?

• Bu iphone larda bildirimi sessize al özelliği mevcut.Bildirim geliyor fakat ana ekrana düşmüyor,bildirim gelince ekranda uyanmıyor,sadece bildirim paneline girince görülüyor böyle bir özellik varmı oneplus ta?

• Telefonu 2 gün önce aldım, tasarım renk vs çok güzel, fakat bana uygun olmadığını anladım.. Bildirim uygulaması rezalet samsung J7 promda bile bildirim rozeti var bunda yok. Sosyal medya uyg.bildirim geldiği zaman ekrana düşmüyor, whatsaptan resim geldiği zaman galeriye otomatik atmıyor hatta whtsp dışında görüntüleyemiyorsunuz.. galerisi sadece çekilen resmi kaydediyor.. yazılım olarak çok yetersiz.. keşke daha çok inceleseydim. Donanım süper ama 10 yıl önceki telefonlardan bile daha yetersiz yazılımı. Güncelleme sonrası su gibi akıyor şarjı.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Dostum 2 gündür kullanıyorum, bildirimler zaten üst panel dışında düşmüyor. Bildirim uyg.çok yetersiz sırf bildirim sosyal ağlar, mail, iş kullanımı için aldım fakat bu uygulamarın bildirimlerini göremiyorsun. Atıyorum Faceden biri yorum yapıyor uygu.girmediğin sürece göremiyorsun. Telefonu çok tavsiye ettiler çok övdüler. Ona göre aldım fakat bana göre olmadığını anladım..

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.